Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Enon

Pokud máte v sobě minimálně 5 různých drog, jste v totálním rauši a  v žilách vám kolují alespoň 3 promile, tak je to pro vás film roku. Pro ty, co mají rádi Tři tygry je to super. A pro normální smrtelníky je to úplná zhovadilost s humorem typickým právě pro Tři tygry. Já je zas tak moc rád nemám a ten humor je pro mě až moc hloupý, tudíž sem si to moc neužil. Ale to nutn neznamená, že se to ostatním nemusí líbit. Jenže humor je hrozně subjektivní věc, a mě humor v tomto filmu moc nesedl. 33% ()

Alexguba

Dávám pět z deseti, jelikož u první půlky jsem zvažoval, zda-li koukat dál a u druhé jsem byl rád, že jsem vydržel. Největší chybu asi udělali s výběrem Kozubova charakteru. Ale nakonec je to v pohodě koukatelná dobrodružná oddychovka. Emil Křižka je každopádně šikula a doufám, že o něm ještě hodně uslyšíme. ()

711 odpad!

No to je ale píčovina.. lituji těch co za tohle platili v kině mně je i líto těch 6 gb kreditu z 1TB na měsíc na ulož.to 🤣 ()

Narg79

Po prvním shlédnutí bych dal hodnocení průměr, ale po druhém se mi to už líbilo víc 👍Už jsem to viděl 12x a je to super. Samozřejmě ten film není pro každého a Pražáci to nepochopí. Ten vtip na konci filmu mě málem zabil😂😂😂 27.8.2022 a film se drží stále v top 10 filmů v Česko na prvním místě ve sledovanosti, takže i přes negativní recenze některých tady na CSFD, ten film má velkou sledovanost a to je nejlepší reklama.👍😅 ()

MikeFrost

Tři Tygry mám rád. Prožil jsem s nimi Silvestr při lockdownu. Jejich skeče alá Pražák v gymu jsou skvělé a něco co nás bavilo, když začinaly být deprese z toho, že se nikam nemůže. Ale tenhle film byl velký přešlap. Ve 40 minutě jsme film vypnuli a nemyslím, že to někdy dokoukáme. Abnormální hloupost postav, příběh bez příběhu. To nám k tomu stačilo. pobavilo pouze rozbité losy a asistent papeže. Škoda. Jsem zvědavej jak se Kozubovi povede vyprodat O2 arenu na jeho one man show po tomhle.. -_- ()

kreyson13

Bál jsem se, že to bude větší průser, ale občas jsem se dost zasmál. Super byl Milanův proslov v maďarštině ke Slovákovi 😂 ale Kozub příšerně tlačil na pilu... Ale jako parodie na akčňáky to bylo celkem fajn, ale mohlo to bejt kratší. Akorát toho zmrda Kalouska mohli aspoň do tý vody skopnout! ()

cincala odpad!

"To je blbé, to se bude líbit", inu i Mistr Werich se může mýlit. Vzpomněl jsem si, jak se někteří protagonisté z dnešních "Tří tygrů" podobně ztrapňovali v ČT v Pečeném sněhulákovi. Hranice pitomosti překonána. ()

Pettte69

Dvě hvězdy za technické zpracování, které je opravdu na úrovni v Čechách celkem nevídané... A solidní herecké výkony. Bohužel nejslabší místo je překombinovaný a zcela trapný scénář...👎 Edit: nakonec po druhém shlédnutí musím dát tři hvězdy. Na to, jaké se tu točí traparny, to tak špatné není. ()

Markysplay

Bolo tam pár úsmevných situácii ale ako celok to moc nefungovalo .Trochu podobný koncept ako v Zahulíme Uvidíme kde sa musia dostať na určité miesto a zažijú u toho rôzne bizárnosti.Film vhodný ku pivu. ()

MatyRock

Degenerativní mix trapnosti, nudy, nesourodého příběhu a závanu dobrých momentů s absentem pevnější tvůrčí kontroly. Emil Křižka, jakožto pan režisér, kluky neuhlídal, díky čemuž z Jackpotu vyšel nesourodý slet sketchů, jenž musí být řádně velkou scénáristickou berličkou spojeny v celek. Pár fajn momentů, dobří nebo průměrní herci či camea známých osobností nezachrání zbytek filmu, který je nezábavnou nudou. 4/10 ()

kataklysm

Jen ten největší naivista si mohl myslet, že to bude parádní film. Tohle je prostě laciná zábava, bezmyšlenková jízda plná píčovin. Ideální film na relax. Za mě skvělé! ()

Sakul1310

Za mě to šlo až po benzínovou pumpu v Polsku. Potom zcela zbytečný děj až po scénu v "Praze" (ostraváci určitě poznali, kde se to točilo). Nicméně Albert Čuba ve své roli exceluje, bohužel Štěpán Kozub (ačkoli ho mám jako herce a umělce velmi rád) mě ve své roli zklamal (možná spíše zklamala postava). Někdy mi ta postava připadala až přehnaně trapná. Snad budou další filmy, ve kterých si reputaci všichni napraví. Držím palce ()

cluTch odpad!

Tak tohle byl VELKÝ propadák, štěstí, že jsem na to do kina nakonec nešel (děkuji ti Covide :)) scénky Třech tygrů mám rád, ale tohle? Z herců úplně čiší to jak hrozně se snaží... Říká, se že i snaha se počítá, v tomhle případě to neplatí. Velké zoufalství skoro podobné prvnímu a všem dalším pokračování Troškových Babovřesk. ()

RadekS

Tři Tygry docela uznávám i když nejsem úplně fanda jejích sketchy mi jejich humor nepřijde vždycky tak moc vtipný ale oproti tomu sKORO NA mizině jsem si hodně užil a beru to pravděpodobně za jejích nejlepší počin ale tohle je na úplně opačné straně. už z traileru bylo jasné co od toho čekat jenom hloupou zábavu ale až tak že to místa má tlačilo hodně na pilu, předvídatelný trapný humor místa má zrychlovačky jak z nějaký grotesky s trapnými zvukovými efekty co to akorát kazily. to že je příběh docela hloupý, jednoduchý a docela klišé se dalo čekat a ty animované pasáže tomu fakt nepomohly spíš naopak mi přišly strašně mimo. jediné co bych pochválil je choreografie bitek na který se docela dobře koukalo, hezky auta a je to docela hezky natočené hraní hlavní čtveřice bylo takový jaký se dalo čekat. tohle byla docela trefa vedle 4/10  ()