V zábavné show Inkognito se čtveřice osobností snaží uhodnout profesi jednotlivých hostů nebo jejich identitu. Pobavte se nečekanými myšlenkami a hádejte společně s nimi. Těšit se na vás budou OB, JP, MP a PN v doprovodu moderátora LB. (TV Prima)

vladi3 odpad!

Ked vidim Gregora, je mi na zvracanie. Vtipny nie je, v tych predimenzovanych skulkach vyzera ako dement. Nechapem tu jeho popularitu. ()

710.cz

Jak když se díváš z okna a nikdo nejde. Taková zbytečná vystýlka vysílacího času. Dřív na to stačily hrající si koťata, teď to ztěžka dává Bouček a další hned zapomenutelní. ()

Dobry_clovek

Schopnost ceskych televizi znicit jakykoli svetove uspesny format je nekonecna, stejne jako schopnost ze vseho udelat buranskou zabavu za ucasti beckovych celebrit, ktere se stridaji ve vsech podobnych “ show “ stale donekonecna a jsou atraktivni snad jen tim, ze si divak muze rict: “ vidis mamo, oni jsou stejne tupi jako my “. ()

Milonak odpad!

To je ale h...o..... Esence všeho pitomého, špatného a nezáživného, co se na obrazovce za posledních x let sešlo..... ()

Mondy666

Zábava která má dvě verze bud je to skvělé nebo se na to nedá koukat a to je pokaždé když je mezi tipujícími Nesvačilová pak je to nekoukatelné. ()