Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V zábavné show Inkognito se čtveřice osobností snaží uhodnout profesi jednotlivých hostů nebo jejich identitu. Pobavte se nečekanými myšlenkami a hádejte společně s nimi. Těšit se na vás budou OB, JP, MP a PN v doprovodu moderátora LB. (TV Prima)

Recenze (21)

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Nová recyklace kdysi úspěšného pořadu Hádej kdo jsem. Oproti původní verzi bohužel ubylo vtipu, přibylo trapnosti, původního příjemného moderátora nahradil nepříjemný Bouček, původní "hádače" nahradila banda rádoby vtipálků, kteří se předhánějí kdo vypustí z úst větší hovadinu. Škoda, ale slovenská verze tohoto pořadu mi sedí o chlup více. ()

Dobry_clovek 

všechny recenze uživatele

Schopnost ceskych televizi znicit jakykoli svetove uspesny format je nekonecna, stejne jako schopnost ze vseho udelat buranskou zabavu za ucasti beckovych celebrit, ktere se stridaji ve vsech podobnych “ show “ stale donekonecna a jsou atraktivni snad jen tim, ze si divak muze rict: “ vidis mamo, oni jsou stejne tupi jako my “. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pokolikáté už tohle vzniklo? Obdobná soutěž na stejné brdo a zase tam prudí ten ocas Libor Bouček. Mě už tyhle soutěže nepřijdou ani moc vtipné, ani zábavné, protože tohle jsem už viděl tolikrát, že to nedokážu snad ani spočítat. Vždy na podobné brdo, jen s jinými účinkujícími, coby hádači. To vážně naše slavné televizní stanice neumí přijít s něčím novým, originálním a musí pořád dokola kopírovat to samé jen v rádoby jiném kabátku. Podprůměrná ztráta času. ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Byť jde o (pro mě) slabší odvar starého pořadu Hádej kdo jsem (3*), 2* by byly asi málo. Srovnání se však neubráním. Moderátoři jsou na podobné úrovni, P. Vondráček mi pasoval o něco víc. Hádači - Zounar, Morávková, Klepl a Bendová byli za mě rozhodně lepší než aktuální sestava, z níž mi relativně vyhovuje Brzobohatý, Genzer a občas Prachař. U původního pořadu nebylo tolik trapných pokusů o vtip, které často na dlouhou dobu a až rušivě odvedou pozornost zcela mimo hádání dané profese. Kdo mi neseděl v Hádej kdo jsem, byla Eva Holubová, nahradivší Danu Morávkovou. Koncept pořadu - stejné, jen ve starší verzi se host navíc podepsal na tabuli. EDIT po pár zhlédnutích. Navzdory formátu pořadu, který je dobrý, ubírám hvězdičku, protože hadači (Nesvačilová, Pokorný, Brzobohatý, Prachař) jsou proti partě z Hádej kdo jsem sebranka retardů, kteří se předhánějí v tom, kdo řekne stupidnější výrok, sami se tomu smějí, včetně moderátora a hosté často očividně neví, jak na to reagovat, tak se jen taktně usmívají. Pořad by měl být o hádání, o hostovi, ne o egu hadačů a jejich snaze se předvádět. Zounar, Klepl a Bendová byli proti těmto individuím opravdu vtipní a trapní jen ojediněle, tito takřka pravidelně. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Když už nevíš co, tak zreinkarnuj svůj starý pořad, a abys co nejvíc ušetřil, tak ani nestav studio, a jezdi natáčet do Bratislavy, kde se to natáčí už léta... Koncepce pořadu zůstala, co se změnilo, je obsazení hádačů a moderátorů, kdy místo tehdejších hvězd Primy nastupuje současná generace hvězd Primy, takže se jedná o na Primě stále ty dokola se opakující jména, která už asi ničím nepřekvapí. Komu jejich humor sedí, tak si klidně může hvězdu přidat, kdo je nemůže vystát, tak zas hvězdu dolu. Někdy je ten humor zbytečně na sílu, a je to takové to překřikování se, ale obecně se podle mě nejedná o žádný průser, a jako večerní oddechovka docela ideál. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • První epizoda seriálu pobavila 480 tisíc diváků (share 17,93 %) nad 15 let. (rakovnik)

Reklama

Reklama