Zloději času

Zlodeji času

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 91 min

• nash.

Vysmátí teenageři to natřou ultrapadouchům a zachrání svět. Na to, že se tak stalo v hyperčase, se to docela vleklo a nakonec se to vlastně ani nikam nedovleklo. Není divu, ono z tak ošoupaných prefabrikátů se těžko montuje něco originálního a když navíc montéři scénáře zapomenou na logiku a polovinu filmu jim zabere rozjezd, pak to těch pár triků nezachrání.(18.3.2010)

• HellFire

Totalne beckove becko, ktere se ve snaze hrat na acko srazi do hlubin pekelnych.(9.2.2008)

• balone

Český název je tady tím největším spojlerem toho, jak se budete cítit po dokoukání na tento film.(22.7.2011)

Má to hlavu... s patou váhám..!(11.4.2010)

• movie

Zajímavý námět, který mě dostal o to víc, že jsem se před shlédnutím tohole snímečku pěknu zhulil, pak mě zaujalo i pár triků a rozesmálo spoustu scének, na kterých ale nebylo původně nic k smíchu. Ráno jsem se probral a zjistil, že to bylaa pěkná sračka. Život je tak jednoduchý :)(9.11.2003)

• - Ve filmu se objevuje velké množství počítačů Apple. Francesca (Paula Garcés) vlastní iBook G3 "Clamshell", Earl (French Stewart) používá pro svůj výzkum Powerbook G3, počítač v Zacově (Jesse Bradford) pokoji je iMac G3 a v laboratořích si můžeme povšimnout velkého počtu PowerMaců G4 a iBooků G3. (Kungfucius)