Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

velkyvezir

Ten film je ale blbost! Nechápu to vysoké hodnocení, protože film mi připadal neuvěřitelně pitomý, fádní, nudný a jediný důvod, proč jsem se na něj dodíval, byla Elisha. Autoři filmu v něm semleli všechna možná klišé z teenagerovských komedií a ještě do toho přidali nereálné natáčení porna ve škole. Pointa natočeného "porna" je sice vtipná, ale pronudit se k ní bylo fakt náročné. Takže za dvě hvězdy, kdy ta jedna je za Elishu a všechny další holky silikonky. ()

noctambule

Chápu, že má tento snímek takový úspěch a je tolik oblíbený, hlavně u kluků, bo který by nechtěl být na Hirschově místě, že? A proč ne, jen ať si fantazírují, kéž by se natáčelo víc takových "chytřejších" teen komedií. Dívalo se na to vcelku příjemně, i když se to neobešlo bez trapných scén, které ale na rozdíl od konkurence nebyly nechutné. Ne že bych se nezasmála, ale od komedie čekám víc. Hlavní dvojka byla dobře vybraná. ()

Wicky

Emile Hirsch famozní a přiznávám se že Elisha Cuthbert je ta nejkrásnější dívka kterou jsem kdy viděl. Už kvůli ní je ten film tak božskej. 100% ()

Billie777

Jedna z nejlepších teenagerských komedií (nejen pro teenagery) vůbec. Originální a vkusné. Je zajímavé, že to můžete říct o komedii, která se odehrává okolo porno byznysu. Žádné laciné vtipy, jak by se mohlo čekat ale naprosto skvělá zábava vlastně pro všechny, chytrý humor a prostě skvělá podívaná. Asi je to jedna z nejlepších amerických komedií vůbec. Postavy hrozně sympatické (hlavně ty Mattovi kamarádi a ten pornoproducent s tím svým pornooscarem) a hlavně výborně zahrané. ()

Seti

Jo, přesně jak jsem očekával - sequel Populární mechaniky pro děti :-). Emile Hirsch byl ten malej otrava, Timothy Olyphant byl ten jouda s experimenty a Elisha byla...mno Elisha. Dozvěděli jsme se jak nemáme na svět hledět skrze předsudky, co dělat a nedělat na maturáku a nakonec i co je to morální smysl. Dále nám tvůrci osvětlili, že porno nejsou jen kozy a zadky, ale že porno má i srdce a daj se na něm vydělat slušný prachy. V neposlední řadě jsme dostali výstup v podobě informačního videa, jež nás názorně zasvětilo do tajů správného nasazování kondomu živému figurantovy v šermířské masce. No prostě Populární mechanika se vším všudy. ()

Chegi

Asi pětkrát budete mít pocit, že právě v tomto okamžiku by film mohl už skončit a jen pohled na uběhlý čas dává tušit, že se ještě něco semele. A pokaždé je to o stupeň zábavnější a napínavější než předchozí "skoro-konec". Rozhodně se sluší napsat netradiční komedie, protože tou opravdu je. No a Elisha... co na to říct, snad jen škoda, že nemám takovou sousedku... God I wish so!!! ()

Torimmer

Je to takové to jedno velké filmové "co by kdyby", ale to nemění nic na tom, že to umí nakopnout do života s úsměvem a srdcem na správném místě. Plus líbací scéna s This Year's Love od Davida Graye poď seeem!! :) ()

Theraphosa

Hodně nadprůměrná komedie, která se mohla řadit mezi ty typické komedie typu American Pie nebo Road Trip. Ale neřadí. Pořád ale nemůžu přijít na to, proč? Co se mi na tom všem líbilo? Hudba? Samozřejmě. Herci? Jednoznačně. Možná to je způsobeno tím, že zde mají vtipy úroveň a nezaměřují se pouze na určitou věkovou skupinu omladiny, jak to předchozí jmenované snímky dělají. 75% ()

cab

Matthew (Emile Hirsh ala nova nastupujici generace) je pubertak prodirajici se zivotem bez zadneho vzruseni az do okamziku, kdy se do sousedstvi nastehuje Danielle (sexy Elisha Cuthbert). Temer perfektni teen komedie. Nechutnostem se da vyhnout. 90% ()

Kapybara

Vida, tak i pornohvězda se může zamilovat... A dokonce do takovýho ušáka... Hmm, to jsou mi ale věci... :-))))))))))))))))))))))))))))) ()

noby

Já musím po dalším zhlédnutí ještě přidat. Tahle pohádka je jednoduše mezi filmy pro teenagery jako Tři oříšky pro Popelku mezi typickými českými studiovými pohádkami. Všechno tu funguje lépe než kde jinde, možná proto, že jste opravdu nervozní, když hrdina dělá obligátní kusy pro lásku, místo abyste si říkali „to je ale debil“, jako obvykle :). ()

eagle-eye

Ano, souhlas, že co se týče teenagerovkých komedií, tak buranství typu filmů Prciček a spol. poráží na celé čáře. Přesto jsem měl pocit, že sleduju další z amerických neoriginálních bejkáren na pořád dokola omýlané téma. Vůbec, být v USA na střední musí být asi fakt psina... škoda, že jsem se nenarodil v Americe... pche, zlatý chmelový brigády a praxe ve výrobním závodě. Jo a Elisha mi ani moc sexy nepřišla, tuctová bloncka, herectví zoufalé, od první třetiny filmu promluila snad pět vět, radši... Z toho jednu opakovala pořád dokola... No co, hlavně, že všechno dobře dopadlo a student Zem Yang mohl dorazit s Kambodže, aby vymyslel lék proti rakovině... Hurá!!! ()

Perry-

Nevim, nějak mě to nechytlo. Jednou se na to podívám znova, to už budu vědět co mě čeká :) a pak možná hodnocení zvětším o 1*. Jinak, když jsem začal koukat, vůbec mě to nebralo, pak jsem kouknul na konec a to mě donutili shlédnou to celý. No, ale byl to průměr. Jen ústřední duo je docela dobré, příjemní herci, za to 1* navíc. ()

Rssa

Kvalitní komedie, výrazné ústřední i vedlejší postavy, dobrá atmosféra snímku, Olyphant jako záporák je démon a Elisha :-D, ta je démon taky. ... 85 % ()

Hopper

Celkom sa na to dá pozerať najmä vďaka Elishe ale aby som bol objektívny, napriek tomu že žáner romantická komédia dvakrát nemusím, nenudil som sa a aj keď sa dramatické prekvapenia nekonali, musím autorov pochváliť za presne utrafenú hranicu vtipu bez zbytočne lacných vulgarít. ()

Honzick

ÁÁÁÁÁÁH...prostě Elisha udělá s každého filmu úžasnou podívanou a když se ještě objeví ve spodním prádle, tak je to fakt paráda :-) Ani scénář není tak prosťoučký, jak bývá u podobných komedií zvykem, takže tento snímek se u mě zařadil mezi nadprůměrné komedie:-) ()