Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Alex24

Tak jsem tomu nakonec strhnul ještě jednu hvězdu dolů a je z toho pro mě dvouhvězďák až praští. Tenhle film si pamatuju (a navždycky to asi bude hlavní důvod pamatování) ještě z dob puberty, kdy jsem na tenhle biják šel do kina se třemi svými kamarády a paní v kině nám s politováním oznámila, že film se promítat nebude a že je na programu náhradní film, komedie a stejně dobrá, tak jsme do toho šli. Nakonec se kupodivu promítalo i přes fakt, že jsme byli v sále jen my čtyři... a jaká hrůza nás polila, když jsme zjistili, že jsme sami čtyři kluci v kině a sledujeme film o buzerantech... chyba, velká, velká chyba. Tím chci říct, že po shlédnutí filmu tohle pro mě zůstává hlavní vzpomínkou na tenhle film, což svědčí o kvalitě toho, co jsem nedávno zkouknul... Byla nuda, ležel jsem doma v posteli a přepínám telku na co mrknout. "Vole, za chvíli dávaj Sexbombu od vedle, tak to vomrknu.",říkám si a přepínám na příslušnej kanál. Po zhruba 140 minutách (díky reklamy) film skončil a já se ptal, co jsem si z toho odnesl... (1.) Holywoodští scénáristé nikdy neviděli porno a to ani porno pro ženy z edice X art. (2.) Obrýlení a veřejně neoblíbení šprti mají největší klády a líbí se pornohvězdám. (3.) Kluk v předmaturitním ročníku (v USA zhruba 18 let) může učarovat pornohvězdě celostátního charakteru, nehledě na fakt, že ve filmu zazní, že ona je stejně stará jako on, není náhodou porno s nezletilou ilegální? (4.) Ani v téhle věci, která se točí kolem porna se zase ženy nedozvědí, jestli se nakonec vzali. (5.) V ultra prudérní a puritánské Americe se ve školách sexuální výchova nakonec vyučuje pomocí sexuálně explicitního materiálu, která obsahuje i přímé zobrazení falusu... No bylo by toho víc, ale už se mi tady nechce zapráskávat místo a byl jsem upozorněn, že tyhle moje kecy stejně nikdo nečte, takže je to zbytečný. Ale jedno je přece jen jisté, v podstatě je to kapitální blbost, která si bere opět na paškál něco o čem tvůrci neměli ani páru. A ano opět se tu navážím i do Hitmana... moment... tady Olyphant...Hitman... Olyphant... ten kluk má talent na divný filmy. Nechci aby to vypadalo, jako že dělám nějakýho odborníka na porno, to ne, ale vím jak porno vypadá a takhle určitě ne... Dám tomu tedy již zmíněné dvě hvězdy a to proto, že nějaký vtip to mělo a pár replik bylo fakt dobrých, jinak nic memorabilního. PS:. A teď jdu hledat hardcore porno verzi s Ashlynn Brooke, která je mimochodem docela podobná té filmové "sexbombě" PPS:. Elisha pro mě vždycky bude stejně jenom holka z Populární mechaniky pro děti, i když fakt vykvetla a je z ní kus. :-D ()

BeranSon

Další komedie co se trošku inspirovala Prcičkama. Dvojice v podání Emile Hirsch, Elisha Cuthbert působí fakt vyrovnaně a jen trosku jim přihrává Timothy Olyphant, tak jak to má být. - 8/10 - ()

slaskounext

Kostýméři a stylisti si s Elishou Cuthbert pohrali tak, že by Eli klidně tu pornohvězdu dělat mohla. Emile Hirsch je zase díky scénaristům přijemné pako s dobrý srdcem. ()

jirkis

Komedie, která mě baví i po x-tém shlédnutí a jsem z ní pořád tak nadšený, jako poprvé. Není to úplně klasická puberťárna, jak ji známe z jiných "podobných" filmů. Pro mě je to směs všeho, co by správná komedie měla obsahovat. ()

JimiH

Tahle komedie se opravdu nemá za co stydět. Je pro mladé lidi a při tom se obejde bez všechmožných tekutin a i když prostředí, kde se odehrává odkazuje na pornoprůmysl, obejde se bez laciných fórků. Elisha je navíc velice sexy a i ty kluci jsou fajn maníci, navíc plno fajn zvratů. P.S. A to že to mu Cinema dala takhle nízký hodnocení jen znamená, že to je dobrý ;-) ()

Fifipek

Po dlouhe dobe opet inteligentni komedie, kde se zasmejete diky necemu jinemu nez jsou vzduchem letajici exkrementy ci zvratky! Elisha Cuthbert prokazuje sve herecke kvality nejen jako Kim Bauer, ale take jako komedialni a atraktivni herecka! ()

Pingu

Kdyby se odstěhovali sousedé Elishi někam jinam, měl bych o jejich dům veeeeeeelký zájem .........Normálně bych dal tak 4*, ale za Elishu musím přidat ještě jednu navrch !!! Je naprosto úžasná ()

illy.cz

Uz jsem se dlouho tak dobre nepobavil jako u tehle hodne povedene komedie...neni to vylozene takova ta klasicka americka teen komedie plna nechutnosti a to je jenom dobre...Elisha je vazne kus Timothy Olyphant je jako pornoproducent uplne dokonaly... ()

Jeand´Boa

Vždy se rád zasměju u inteligentně napsané a natočené komedie, která o velký krok vybočuje z unifikované řady teenagerovských komedií... ()

raelz

Nejdřív naprosto kouzelná Elisha (i když to dost skřípe, mě stačila její kouzelnost :), potom naprosto výborný Olyphant (začíná mě mrzet, že nemá žádné pořádne role..) a ke konci výborná a nečekaně chytrá pointa. A Baba O'Riley. ()

Biopler

Som zamilovaný do Elishe Cuthbert... a poriadne. Odhliadnuc od jej krásy, výkon podáva veľmi dobrý a je základným kameňom snímky. Zo začiatku to zaváňalo teenage filmom, no postupne sa to rozbehlo a aj keď sa v snímke nachádzajú určité "blbé" scény, tak v prvom rade ide o niečo iné - o lásku... lásku, kvôli ktorej nemyslíte na budúcnosť a rozhodnete sa, že tá šťava stojí za vymáčkanie. Prvá pusa Matthewa a Danielle je nádherná scéna a je perfektne hudobne podfarbená. A celkovo im to ako dvojici veľmi sluší, ich zbližovanie je tiež niečo čo som si užil. ()

asfalt

Skvelá komédia, ktorú si púšťam rád znova a znova. Krásne baby (najmä Elisha samozrejme:-), skvelý humor a taktiež dostatok napätia. Skrátka podarená komédia, ktorá nesklame. ()

Torgal

Veľmi príjemná teenegerská komédia, ktorá nevsádza na vulgárnosť (aj keď by vzhľadom na danú tému mohla), ale je inteligentná a milá. Filmu veľmi pomáha výborný Emile Hirsh a neskutočne sexi Elisha Cuthbert. Aj vedľajšie postavy sú skvelé (najmä Timothy Olyphant). Všetko tu jednoducho klape ako má. 8-/10 ()

Skleni

Dal by som ja vyššie hodnotenie, ale vadil mi trochu rýchli dej a podivné výjavy hl. postavy s nelogickým koncom (nie tak nelogickým ako nereálnym). film má plusy ako scenár, ktorý fakt je dobrý oproti mnohým iným teen komédiám, a navyše je vo filme aj super výber hercov. Príbeh má mimo iného aj dobrú zápletku. No a samozrejme veľkým kladom filmu je Elisha. Bože ona je tak krásna!!!!!!! 81% ()

Fat'Fatal

Za co mě kdo trestá? Jo, Elisha je fakt kus, ale takovéhle pubertální filmy mě braly ve třinácti letech ... Uslazené, o ničem, a ten, kdo to považuje za komedii, by se mohl probrat. Nezapamutuju si snad ani jednu scénu, usmál jsem se jen při Eliově replice do telefonu skoro na začátku filmu - Eli: Dude, what the fuck...? Herecky jediný, kdo zahrál tak, že se mi to fakt líbilo, byl Olyphant. Ale i ten se mi zhnusil svojí VELKOU ŠLECHETNOU NÁPRAVOU a všichni byli šťastní a pokud neumřeli, tak jsou šťastní dodnes... Nářez. Nejdebilnější scéna z filmu? Sladké žvanění o moralistice jak vyšvihnuté z nějaké pohádky pro děti, a ještě pod vlivem extáze. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

jacko

na us teen komedii hodne vtipne a zabavne...cuthbert je kocka, hirsch dobre hraje a olyphant je genialni padouch ()