Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

jarmik

Jedna z mých oblíbených teen komedií. Proč? Protože i když je v mnoha směrech přehnaná a bláznivá, nevyužívá klasických stereotypů-nechutností v podobě zvratků, spermatu a výkalů. Spousta hlášek pro mě kultovních - např. SPOILER "trojnožka", "seru na to, já si šáhnu", "ty vole ... já vím ... ty vole ... já vím", "neumím cizí jazyk, takže improvizace" a mnoho dalších. A nejvíc vede scéna s kravatou. :-) ()

H4ku11

Film, ktorý ma vždy strašne rozosmeje. A má super soundtrack. Super hercov a dej. A niekomu sa ešte podarí takú skutočnú pošahanú šišku, s ktorou sa nenudí a ešte je aj nádherná naozaj stretnúť. ()

Marius_ss

Pre mňa osobne jedna z najlepších tínedžerských komédií, ak nie vôbec najlepšia ! V 2005-tom, keď vyšla na DVD, to bol (aspoň v mojom okolí) hit. Právom. Kvalitne natočené, bez trápneho humoru (tak charakteristického pre podobné filmy) a s perfektným hereckým obsadením. Navyše som v tomto filme prvý krát počul skladbu "Under Pressure s Davidom Bowiem", ktorá mi hneď učarovala, a do teraz patrí k mojim najobľúbenejším piesňam. Za mňa, o level vyššie, než slávnejšie Prci, prci, prcičky. Dlhé roky som bol zvyknutý na česky DVD dabing, no po tom ako som nedávno počul slovenský dabing od Markízy, iný už počuť nepotrebujem. Je oveľa lepší. ()

filipvrbik

Celkem zajímavý film, trošku péčko až - ale jinak ten film vůbec není hloupý.. Elisha Cuthbert je fakt nádherná, těžko se tedy Emilovi Hirschovi divit, že se zamiloval. Snad jen škoda amerického snu na konci, protože to končí stejně happy endem, jako většina filmů...60% ()

hell_boy

Na první pohled zcela obyčejná teen komedie, kterých jsou desítky, ale postupem času a děje se ukazuje, že to až tak obyčejná tuctová zábava pro mladistvé není. Poměrně originální scénář, ve kterém se prolínají dvě hlavní linie, klasická středoškolská a neklasická pornografická. Všechno spěje ke klasickému happyendu, ale když už čekáte konec, přijde nečekaný zvrat a IMHO nejlepší půlhodinka filmu, hlavně kvůli jedné cool postavě, kterou stvárnil Timothy Olyphant. K tomu si připočtěte zajímavý, trochu perverzní konec s párečkem proprsených kočiček a pár chytlavých songů, no a vychází vám z toho nadprůměrná zábava, která zastiňuje i Prcičky, už jen tím, že se nesnaží za každou cenu rozesmát. No a na konec si nemůžu ospustit větu: "Elisha je SUPERFRNDA" :-) ()

Strike

Hmmm Elisha:-) Ač na teen komedie opravdu nejsem, tohle se mi dost líbilo. Možná, že je to tím, že vtipy tam nebyly tak přímo nabídnutý jako např. v těch přiblblejch Prcičkách. Scénář se samozřejmě opíral o klasický romantický schéma, ale byly tam některý překvapvý věci - viz. závěr s kazetou. Ale co to tady kecám o vtipech a scénáři, v tomhle filmu jde prostě jen a jen o Elishu.......jo a taky o její asijskou kolegini(Sung Hi Lee):-). P.S. Výtečná hláška od Kellyho (Tymothy Olyphant):,, Stay in school." ()

Geller

Nepreferuji komedie, ale přesto mě někdy dokážou zaujmout a pobavit. To se stálo právě u této. Milé překvapení. ()

andrewz

Kvůli nesourodosti filmu jsem si dlouho lámal hlavu s tím, jak k němu přistupovat a posléze hodnotit. Elishe Cuthbert příroda nadělila neoddiskutovatelný půvab a ani její herecké schopnosti nejsou k zahození. Ale co je to platné, když jí scénář káže ztvárnit tak těžko uvěřitelnou postavu, jakou slečna melancholické povahy, inklinující k profesi pornoherečky, určitě je. O to větší je to průšvih, že tato skutečnost hraje v příběhu stěžejní roli. Ve srovnání s většinou teenage komedií, které se mění v závod o co možná nejperverznější vykreslení ožehavých témat, se mi ale líbilo, že tvůrci tento subžánr pojali po svém, díky čemuž má Sexbomba od vedle příjemný nádech větší porce romantiky a menší dramatu. Pokud vezmu v úvahu i sympatickou ústřední dvojku, zajímavý námět a pár povedených komediálních scén, není výsledek tak špatný, jak by člověk od filmu pro adolescenty s takovým českým názvem očekával. 60 % ()

Phillo

Niekde medzi 3 a 4. Neuviazne nadlho v pamäti, ale dokáže miestami dosť slušne pobaviť. Zápletka typicky komediálne komplikovaná, záver typicky „nečakaný“. Pohodový film, pri ktorom sa optimálne zabavíte, a možno trošku inšpirujete. 65% ()

Iguaner

Co na tom, že scénář je naprosto stupidní - natáčením porna na maturitním plese počínaje a jeho prodejem v puritánské Americe po miliónech konče. Tohle není žádná sociální sonda do středních škol Ameriky, ale do myslí jejich žáků. Žáků, kteří pilně studují, nesouloží a přináší společnosti "morální přínos", ačkoliv vnitřně cítí, že o NĚCO nenávratně přicházejí a v skrytu duše doufají, že jim to něco přinese hvězda jejich oblíbených filmů, které viděli tisíckrát dokola, která je náhodou osloví na ulici. Realita je možní jiná, ale vzdáme se snad proto svých snů?         Make from teenager to teenager. ()

kukentipla

O čem to je? Matthew je normální kluk, žijící poklidným životem, až do doby než se jeho sousedkou stane překrásná Danniela, která mu zamotá hlavu. Daniele však skrývá tajemství na které není hrdá. Co já NATO? Jedna z nejlepších teen komedií. Narozdíl od prciček a podobných blbostí, zde není prostor na výměšování a následnou konzumaci jakkýchkoliv tělních tekutin. Místo toho je divák zaplaven přívalem vtipných (a poměrně hřejivých) scén. Emile Hirsch je sympaťák a Timothy Olyphant je neskutečně vtipnej. Největší devízou filmu je však přenádherná Elisha Cutberth (v některých momentech neskutečně sexy a v jiných lidsky zranitelná). Celému filmu tak s přehledem vévodí. PS: Elishe to vážně sekne, strašně moc. ()

CamperCz

Ze stupidních teenagerských komedií je tohle ta nejlepší a nejpříjemnější. Zasmál jsem se, rozptýlil jsem se obdivováním Elishy a Hirsche je sympaťák, takže jsem mu samozřejmě fandil. A navíc je to svěží film plný pornohvězde. Co víc si přát? :-D ()

sedlo03

Nebylo to geniální, ale na to co jse čekal to bylo vskutku pozoruhodné.Příjemná oddychovka s talentovaným Emilem Hirsch a neuvěřitelně sexy vypadjící Elishou Cuthbert. -80% ()

punk_zero

Mať taku sexbombu u susedtsva by si želalo 20 % chlapov. Mať také śťastie a zoznámiť sa s ňou by si želalo 50 % chlapov. Mať také šťastie a chodiť s takou bombou by si želalo 99 % chlapov, zvyšných 1 % chlapov má taku Sexbombu =D ()

bolan

Bylo mi to doporučeno kamarádem, který mě tímto okradl o 2 hodiny života, které jsem mohl strávit jinak než s tuctovou teenage komedií. Ale zase je třeba přiznat, že já nejsem měřítko, protože tento žánr bytostně nesnáším. A ta údajná sexbomba vypadá tak trochu jak Leona Machálková, takže . . . sorry ale NO MORE. ()

waits

Slušná teenagerská komedie s liberálním přístupem, která si vystačí se solidním scénářem bez trapností a hereckého šklebení. V tom, jak se dá příběh vézt a s lehkým vtipem ho zakončit zaslouženým sexem v autě, by se mohli poučit i čeští tvůrci. A není to v té limuzíně, vážení tvůrci filmů typu Panic je na nic. Film navíc nakopává víc jak čtyřicítka použitých skladeb (Sneaker Pimps, Bowie, Echo&The Bunnymen, Verve, Muddy Waters, Marvin Gay, Who). PS Elisha Cuthbert vypadá dost dobře. ()

kubyno

He no trochu se tu divím tomu hodnocení... Inteligentní? Vtipné? Ani náhodou, mně to přišlo jako taková ta typická, kýčovitá, americká komedie, narýsovaná podle šablony americké, teenagerovské produkce a pocukrovaná Elishou. Smál jsem se jak to bylo blbý a ne jak to bylo vtipný. Možná jsem to jen nepochopil, jak tu čtu ty oslavné komentáře, možná jsem se na to od začátku díval špatnýma očima, ale tak smůla. Nejlepší na tom bylo to, že jsme si z toho s kámošem ještě dlouho mohli dělat prču. ()