Mladá dědička sklářského impéria Sid Novotná se chystá studovat v Los Angeles. Místo odletu do USA ale zamíří do zoo, aby tam pracovala. Nová ředitelka zoo Marie Roklová zjišťuje, že její pozice ve vedení nebude lehká. Viky Janečková má soud o peníze se svým bývalým. V soudní budově se náhodně seznamuje se soudcem Petrem Křížem, který jí nabídne práci. (TV Prima)

EddieIron

Zvláštní přístup Primy, která nasadí nový seriál, v němž má hlavní roli Eva Burešová, ještě před tím, než skončí starý seriál, v němž má hlavní roli taky Eva Burešová. Chtělo to aspoň krátký odstup. Alespoň, že ta postava je odlišná od Týny Popelkové, ostatní, bohužel, hrají své klasické role, takže žádné velké překvapení. Kéž by jednou nějaká televize dala třeba Pavlu Nečasovi protiúkol v podobě klaďase... ()

Starby

40% Hlavně za ZOO Dvůr Králové, jinak poměrně velká nuda. K otřesným hereckým výkonům se ani vyjadřovat nebudu. ()

Sfaxia odpad!

Tak dlouho do všeho cpou Burešovou, až jsem na ní začala mít pupínky a to jsem jí měla kdysi ráda. O tom, že ZOO je další Primácká sranděra se zmiňovat nemusím, to vidí každý. ()

FonzyLojinek

Jsem opět nadšen a Primáckou tvorbou opět příjemně potěšen. Skvělé herecké obsazení, krásné prostředí a už první zápletky seriálu mě navnadily na další sledování nových dílů. Máme tady hit! ()

IGATY odpad!

Nooo, tak tady se přesun herců ze Slunečné zrovna nevyvedl... A kdo psal dialogy? To je nějaký študácký počin, aby se ušetřilo? Stavět to jen na ohraných hvězdách teda zrovna moc nezabralo. A proč mám pocit, že některé interiéry hrály i ve Slunečné? Kde jsou ty časy Krejzových? Tam se člověk aspoň občas zasmál. Tady to ale vypadá jak laciná reklama na safari ve Dvoře Králové ()

bighead odpad!

Myslím,že stačí vidět jen upoutávky mezi reklamami na tento další skvělý seriál a nikdo normální se na to nemůže  dívat! ()

Filmyx odpad!

Slečna Pecháčková je tak špatná herečka, ze to horší už ani být nemůže. Frajer co hraje Haďaka je na tom stejně, ani Burešová není žádný skvost. Herci ve vedlejších rolích překvapivě hrát umí, ale nemají moc možností, děj je stupidní až to bolí! Tvůrci se měli vyprdnout o neumělé pokusy o drama a rovnout to pojmout jako komedii, udělali by líp. ()