Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá dědička sklářského impéria Sid Novotná se chystá studovat v Los Angeles. Místo odletu do USA ale zamíří do zoo, aby tam pracovala. Nová ředitelka zoo Marie Roklová zjišťuje, že její pozice ve vedení nebude lehká. Viky Janečková má soud o peníze se svým bývalým. V soudní budově se náhodně seznamuje se soudcem Petrem Křížem, který jí nabídne práci. (TV Prima)

(více)

Recenze (30)

Skuby47 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už první díl tohoto seriálu prozradil, kudy se bude děj ubírat. Je velmi průhledné kdo s kým si něco začne a s kým skončí, kdo bude ten dobrý a kdo ten zlý, takže i průměrně inteligentní divák ví, co může čekat. Ve Slunečné se u diváků osvědčila tajemná záměna milionáře a šoféra, tak tady je tento motiv použit hned dvakrát a to u Sid záměna bohaté studentky s dělnicí v ZOO a u Viky,  dětské chůvy ve dne s barovou zpěvačkou v noci. Také mezi bylinkářkou Huttnerovou ze Slunečné a chovatelkou Tomicovou komunikující se zvířaty v ZOO je, co se nadpřirozených schopností týče, podobnost. Největší problém mám se scénářem, herci na tom nemohou moc změnit, i kdyby chtěli. Vypadá to na jakýsi seriálový manuál osvědčených zápletek. Pokud jeho jednoduchost a naivitu přehlédneme, můžeme se i bavit, zvláště je-li nám méně než 12 let. ()

kill-tec 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k jistým okolnostem jsem byl morálně donucen se na tento počin podívat. Očekávání se naplnila do posledního puntíku. Bylo to přesně tak špatné, jak jsem předpovídal. Totální herecké šílenství v čele s hlavní představitelkou Sidonií, v podání slečny Pecháčkové, která je od hereckého talentu vzdálena stejně jako Los Angeles od Dvora Králové. Ten kdo dělal casting by si zasloužil pár facek. Jediná hvězdička patří zvířecím hercům, které znám víceméně všechny osobně a kteří by své lidské kolegy strčily do kapsy s kopytem v nose! ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Tak své diváky si to jistě najde. Pravda, interiér chalupy ve Slunečné je o hodně, hodně zdařilejší, než ten infostánek jako že v zoo, kde z toho ateliér čiší na stol honů, ale zase jsou tu skoro ti samí herci jako ve Slunečné, asi sázka na jistotu, i když těm dvěma machnám moc ty ošetřovatelky zvěře tedy nežeru. Burešová zde hraje asi mrchu, což jí jde daleko líp než hrát hodnou holku z farmy, co vidí ducha svého tatínka, a Taclík a Švandová asi neměli na kapra. Děj je mimořádně jednoduchý, aby se za desítky dílů nic moc nestalo, jako ve Slunečné, a ženám u televizí při žehlení nic neuteklo. Všem je nám jasné, že o žádné umění se tady nikdo nepokouší a slávě starých československých seriálů to nesahá ani po kuří oko. Ale jak jsem psal na úvod, své diváky si to najde. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Pěkná tvářička ta Pecháčková, ale tím to končí. Přesvědčivě umí zahrát pouze vlastní údiv a jelikož jí to tak jde, je překvapená doslova v každé scéně ( a to, ať už se zrovna pokouší o cokoli). Ostatní herci však také nejsou nijak presvědčiví a tak mně nezbývá, než se jen rozpačitě smát. Odpad však nedávám, jelikož bych to rád porovnal například se slavnou Ulicí, či Ordinací. V tomto ohledu může seriál nabídnout alespoň něco, i když to vypadá jako by psal scénář tentýž člověk. Příběh sice má potenciál, ale to je tím že je hlavní myšlenka okopírována ze zahraničí. Ve špatných rukou je však vyznění prázdné a nezajímavé. 25% PS:  Jelikož ty herce vůbec neznám a ČSFD ji uvádí jako první, původně jsem hanil výkony postavy v hlavní roli. Tedy Burešovou a ta jak jsem nakonec uznal, není vůbec tak zlá. Tím mám zajisté na mysli v rámci seriálu. Tímto děkuji jistému svědomitému občanu za návrh na úpravu. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

První díl nové hitovky hlavního vysílacího času Tv Prima je v klasickém střihu a stylu i obsazení, takže najít deset rozdílů mezi Slunečnou apod. a tímto v prvním dílu je nadlidský úkol. Dám dvě hvězdy za zvířátka ze Dvora Králového a za to, že tenhle typ tv útvarů dává příležitost novým mladým tvářím. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Premiéru první epizody sledovalo 1,33 milionu diváků starších 15 let. (rublik05)

Reklama

Reklama