Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (35)

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Yes! Konečně další seriál u kterého si mohu chrochtat blahem. Další seriál, který mi sedne jako prd*l na hrnec. Chvála Netflixu! Vizuál Ricka a Mortyho (2013) a příběh laděný jako Futurama (1999). Není to tak sprosté a nechutné jako Rick s Mortym, což není ani výtka ani chvála. Nijak mi to nevadí, ani neuráží. Druhá postava Bretta je skoro stejná jako Phillip J. Fry z Futuramy. Prosťáček k pohledání. Inside Job mi v mnohém Futuramu a Ricka připomíná. Našel jsem tu skvělý humor, odkazy na popkulturu a hlavně i zajímavou dějovou linku. Jen tleskám, protože takhle jsem se dlouho nebavil. Vždy jsem vděčný za jakoukoli novou IP namísto pokračování, ač milovaných, zaběhlých sérií. Tohle je prostě pecka! Nejlepší seriálový objev roku! Konspirační teorie dostanou na frak! (90 %) ()

liquido26 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Premisa s konspiračními teoriemi, tajnou organizací, stínovou radou, reptaliány atd. je super, ale myslím si, že z toho mohlo jít vytřískat mnohem víc. Díly byly celkem zábavné, ale tak nějak jsem se pořád nemohl zbavit pocitu, že podobné zápletky, podobné postavy atd. jsem už několikrát někde viděl. Nicméně pokud bude druhá série, tak se rád kouknu. ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Skvěle střižený komediální seriál, který celou svou premisu zakládá na všeobecně známých i neznámých konspiračních teoriích. Pokud tedy hledáte nekonvenční a šílenou animovanou zábavu pro dospělé publikum, Inside Job je rozhodně tou správnou volbou jak strávit volné odpoledne. Skvělá práce! PS: Nejlepší postavou je jednoznačně servítky si neberoucí mimozemšťan Magic Myc! (Netflix) ()

Nin 

všechny recenze uživatele

Seriál s pěkným námětem o tom, co kdyby všechny konspirační teorie byly pravdivé... Teda kromě té, že je Země placatá. To už je natolik přitažený za hlavu, že si z toho pěkně dělají v jednom dílu srandu. Inside Job je pohodový seriál, který není pro děti, ale zároveň se nesnaží nijak šokovat, chce prostě jen pobavit. A to se mu daří. Má barvité rozličné postavy, které nejsou nic extra (hloubkou charakteru, vzezřením jsou to často šílenosti), ale jsou v pohodě. Osobně mám nejradši Bretta, který celý svůj život vždy dělal ty správné věci, je atraktivní a sympatický, ale zároveň je trochu natvrdlý a povrchní. Zde to ale není žádný záporák, jak by mohl být, protože je plný optimismu a má srdce na pravém místě. Což je v kontrastu s drtivou většinou postav, kteří jsou většinou mentálně narušení sobci s různými úchylkami. Příběhy jsou fajn a nenudí, a to i přesto že mají délku kolem 30 minut, ne dvaceti. Poctivý animák pro dospělé. (7/10) ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Super tajná organizace, která zakrývá všechny ty pravdivé konspirace (nejlepší je retušování fotek z vesmíru, aby Atlantida nebyla vidět!). Za mě perfektní zábava, hromada vtipů v každém díle, i když jejich děj není vždy úplně ideální. Obrovská hromada vtipů a pomrknutí na popkulturní tématiku od Bondovek přes scifi 80-90 léta až po politickou tématiku. Tohle mě bavilo opravdu hodně a poslední dvoj díl ukazuje zajímavý potenciál a výbornou představivost autorů. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (2)

  • Seriál byl v lednu 2023 zrušen kvůli nízké sledovanosti. (P_Neubauer)
  • Na začátku každé epizody, po úvodním titulku, se obraz digitálně rozpadne a při tom na krátký zlomek vteřiny ukáže po každé jiný konspirační obrázek, který s epizodou více či méně souvisí. (kriplozoik)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Reklama

Reklama