Reklama

Reklama

Piklírna

(seriál)
  • USA Inside Job

Epizody(10)

Obsahy(1)

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Recenze (15)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Premisa s konspiračními teoriemi, tajnou organizací, stínovou radou, reptaliány atd. je super, ale myslím si, že z toho mohlo jít vytřískat mnohem víc. Díly byly celkem zábavné, ale tak nějak jsem se pořád nemohl zbavit pocitu, že podobné zápletky, podobné postavy atd. jsem už několikrát někde viděl. Nicméně pokud bude druhá série, tak se rád kouknu. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Yes! Konečně další seriál u kterého si mohu chrochtat blahem. Další seriál, který mi sedne jako prd*l na hrnec. Chvála Netflixu! Vizuál Ricka a Mortyho (2013) a příběh laděný jako Futurama (1999). Není to tak sprosté a nechutné jako Rick s Mortym, což není ani výtka ani chvála. Nijak mi to nevadí, ani neuráží. Druhá postava Bretta je skoro stejná jako Phillip J. Fry z Futuramy. Prosťáček k pohledání. Inside Job mi v mnohém Futuramu a Ricka připomíná. Našel jsem tu skvělý humor, odkazy na popkulturu a hlavně i zajímavou dějovou linku. Jen tleskám, protože takhle jsem se dlouho nebavil. Vždy jsem vděčný za jakoukoli novou IP namísto pokračování, ač milovaných, zaběhlých sérií. Tohle je prostě pecka! Nejlepší seriálový objev roku! Konspirační teorie dostanou na frak! (90 %) ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

poměrně vtipný animák s dobrým nápadem,pro který jsou tři hvězdy málo,protože sem se bavil (hlavně všechny ty popkulturní odkazy a narážky na různé konspirace jsou super) a čtyři naopak moc,protože Inside Job má svoje mouchy a přes to všechno není zas až tak originální - nejednou sem v tom viděl Ricka & Mortyho a nejen je.Každopádně pokud bude druhá řada,rád se mrknu...70% ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Skvěle střižený komediální seriál, který celou svou premisu zakládá na všeobecně známých i neznámých konspiračních teoriích. Pokud tedy hledáte nekonvenční a šílenou animovanou zábavu pro dospělé publikum, Inside Job je rozhodně tou správnou volbou jak strávit volné odpoledne. Skvělá práce! PS: Nejlepší postavou je jednoznačně servítky si neberoucí mimozemšťan Magic Myc! (Netflix) ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Super tajná organizace, která zakrývá všechny ty pravdivé konspirace (nejlepší je retušování fotek z vesmíru, aby Atlantida nebyla vidět!). Za mě perfektní zábava, hromada vtipů v každém díle, i když jejich děj není vždy úplně ideální. Obrovská hromada vtipů a pomrknutí na popkulturní tématiku od Bondovek přes scifi 80-90 léta až po politickou tématiku. Tohle mě bavilo opravdu hodně a poslední dvoj díl ukazuje zajímavý potenciál a výbornou představivost autorů. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama