Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (40)

Rayen1 

všechny recenze uživatele

Koment je na obě série. Je to zajimavej seriál, napechovanej gagy a dělajíci si prdel snad úplně ze všech moznejch konspiračních teorií. Bavil jsem se, ale co mě trochu zklamalo, bylo to, že tvůrci nedokázali s materiálem, kterej měli, pracovat na maximum, a nakonec to vyznělo dost hluše. Přitom první série měla slušně našlápnuto, líbilo se mi propojení dílů, kdy se z toho nestal nekončící slet gagů, ale snažili se i o nějakej ten příběh do celý série. Pak to ale ztratilo dech a seriál byl zrušenej dřív, než to dokázal nějak dotáhnout do konce. Škoda. Mohlo to bejt zajímavý. Takhle máme jen otevřenej konec bez pointy, kterou už tvůrci nedotahnou do konce. ()

haluska11 

všechny recenze uživatele

Pokud jste viděli Futuramu a/nebo Ricka a Mortyho, bude to pro vás pěkně matoucí déja vu jízda. Ačkoliv seriál přichází s novými scenářemi a koncepty, nedokážu se zbavit pocitu, že jsem ho už někdy viděla. Svět, ve kterém jsou konspirační teorie pravda, má silný potenciál pobavit: ve výsledku je to ale takové nemastné neslané meh. Nadupanost popkulturními referencemi zodpovídá standardům pro dnešní animáky pro dospělé a občas je úsměvná, ale na Bojacka Horsemana to nemá. Animace je jednoduchá a postavy nepříliš zajímavé či ztotožnitelné. Za zmínku stojí vyparáděná úvodní znělka, která je snad jedinou známkou, že seriál vytvořil někdo z týmu autorů Gravity Falls. Jinak je to ale takový sežvýkanec existujících animáků, který nemá moc co nového říct. ()

Reklama

Nin 

všechny recenze uživatele

Seriál s pěkným námětem o tom, co kdyby všechny konspirační teorie byly pravdivé... Teda kromě té, že je Země placatá. To už je natolik přitažený za hlavu, že si z toho pěkně dělají v jednom dílu srandu. Inside Job je pohodový seriál, který není pro děti, ale zároveň se nesnaží nijak šokovat, chce prostě jen pobavit. A to se mu daří. Má barvité rozličné postavy, které nejsou nic extra (hloubkou charakteru, vzezřením jsou to často šílenosti), ale jsou v pohodě. Osobně mám nejradši Bretta, který celý svůj život vždy dělal ty správné věci, je atraktivní a sympatický, ale zároveň je trochu natvrdlý a povrchní. Zde to ale není žádný záporák, jak by mohl být, protože je plný optimismu a má srdce na pravém místě. Což je v kontrastu s drtivou většinou postav, kteří jsou většinou mentálně narušení sobci s různými úchylkami. Příběhy jsou fajn a nenudí, a to i přesto že mají délku kolem 30 minut, ne dvaceti. Poctivý animák pro dospělé. (7/10) ()

grogodil 

všechny recenze uživatele

Ten vibe Ricka a Mortyho je v podaktorých epizódach citeľný, no za mňa takýchto scifi adult animákov nie je nikdy dosť, takže každá vydarená konkurencia vítaná. Inside Job sa zatiaľ drží pri zemi, že si nepotrebujete robiť poznámky a kresliť schému, aby ste vôbec pochopili smršť nejakých metascenáristických vývrtiek, ktoré do toho ešte kopia jeden running joke len pre zasvätených za druhým a sú občas už ďaleko za nejakým kritickým bodom únosnosti... Áno, na teba pomrkávam, Dan Harmon. Toto je priamočiarejšia zábava, jednoduchší humor, kopa popkultúrnych odkazov a od druhej sezóny pritlačili na väčší dôraz na postavy a ich vývoj a zároveň to má nejakú ústrednú linku, ktorá sa priebežne stále odvija na pozadí, takže to stále niekam smeruje. Okrem toho to má zábavné a dostatočne nosné konšpiračné lore, z ktoreho môžu čerpať niekoľko ďalších sezón. A po vyrovnanej výbornej druhej sezóne bez jedinej slabej epizódy určite budem u toho aj nabudúce. ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Na můj vkus moc odkazů na jiné filmy, seriály a jiné události. A to mě asi nejvíce štvalo. Vtipy na mě moc nefungovali - i když jsem se párkrát usmál. Jinak některé momenty mezi postavami celkem šly- vztahy mezi Bradem a Reagan nebo Reagan a jejím otcem. I to však není něco, co by jsme neviděli jinde (konkrétně Rick a Morty). Animačně je to jistě nad úrovní příšerností typu Chicago Party Aunt nebo The Prince, ale rozhodně to nemá na Gravity Falls nebo Ricka a Mortyho. Opět jednoduchá Toon Boomová ploška. Prostě lehký nadprůměr. Jet fuel can't melt steel beans/10. PS: Překlad byl fakt nic moc. Jako například přeložili "You are fucking robot?" jako "Ty jsi k*rva robot?", když to v tom kontextu mělo znamenat otázku jestli spí s robotem. A podobné chyby - ve stylu Italian anti-defamation league přeloženo jako italská anti-semitistická liga? Cože? Spíš by to mělo být něco jako liga proti urážkám Italů nebo tak (Anti-Defamation League je skutečná organizace na ochranu proti anti-semitismu, ale oni naráží na její neexistující italskou variantu). ()

Galerie (40)

Zajímavosti (2)

  • Seriál byl v lednu 2023 zrušen kvůli nízké sledovanosti. (P_Neubauer)
  • Na začátku každé epizody, po úvodním titulku, se obraz digitálně rozpadne a při tom na krátký zlomek vteřiny ukáže po každé jiný konspirační obrázek, který s epizodou více či méně souvisí. (kriplozoik)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Reklama

Reklama