Epizody(6)

Neuvěřitelné věci se dějí na francouzském královském dvoře! Píše se rok 1782, sedm let před Francouzskou revolucí, a nemorální Colombine, hraběnka de Vache žije a intrikuje v paláci ve Versailles na dvoře Ludvíka XVI. Jejími nohsledy jsou otrlá služebná Lisette a sluha Bouffant. Donášejí královně Marii Antoinettě, všemožně se snaží pokořit hraběnčinu úhlavní nepřítelkyni, madam de Plonge, a v rámci svých intrik se neštítí ani vraždy. Vůbec netuší, že dekadentnímu dovádění francouzské aristokracie už brzy učiní přítrž Velká Francouzská revoluce. (Česká televize)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. Do výuky tento seriál není vhodný. ()

KraLuban

Vymazlená záležitost, která navzdory lehce nevyrovnané úrovni jednotlivých epizod přináší vpravdě královskou zábavu. Vynikající dabing (podobně jako v Červeném trpaslíkovi ještě vylepšující kvalitu seriálu) a skvěle vypointované dialogy, z nichž některé by se opravdu daly tesat do kamene:). Souhlas s komentářem od strougy, že opravdu vychytané jednotlivé scény ne úplně spojuje pevnější dějová linka. Přesto luxusní, škoda, že je jen 6 dílů. ()

melo.d odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděl. To je snad ještě trapnější než Troškove Kameňáky. A co se týče toho neskutečně příšerného dabingu, tak všem adorantům bych doporučil ušní klystýr. A jestli ani to nepomůže, tak pak už jedině lobotomie. ()

KcarlosK

Věčná škoda tak málo dílů. Úžasná koncentrace frků, gagů a fórků. Slzy smíchu zaručeny. Vcelku povedený dabing, což je u britcomů co říct. ()

Profík

Občas tom trochu drhne a některé vtipy se minou účinkem, ale většinou je to fajn a občas i docela odvážné (a tím nemyslím výstřihy) a herecké obsazení sympatické. 75%. ()

stefji

Britský humor číší na všechny strany už od prvních minut. V každém díle se našla scéna i víc, u kterých jsem se upřímně nahlas chechtal. Na druhou stranu jsem si i já (a to je opravdu co říct) občas říkal že tohle už je moc. Ten pocit opět přišel v každé epizodě minimálně jednou. Polovinu času jsem se smál a druhou polovinu bylo moje pobavení přerušeno překvapením z vulgarity a neskrývané nechutnosti. Nejvíce jsem si však užíval narážky na tehdejší dobové poměry a skvělý český dabing. Rozhodně jsem se tedy nenudil a myslím si, že kdyby bylo dílů více, tak by se za chvíli již téma vyždímalo. I tak jsem měl po rychlém zhlédnutí všech dílů rozporuplné pocity a mezi mé favority se tak seriál nezařadí. I přesto za mě stojí za zhlédnutí. ()