Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veterán z 1. světové války se nechtěně připletl k loupeži a byl odsouzen k 10 letům nucených prací. Z nelidských podmínek věznice se mu podařilo utéct, znamená to však léta strachu a podřizování se těm, kdo znají jeho pravou tvář. (Hans.)

Recenze (3)

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Komentář teoreticky obsahuje jeden BROJLER. Vynikající film přesahující rámec běžné televizní tvorby. Podle skutečné události se odvíjí příběh relativně nevinného muže, který uteče z vězení někdy na počátku minulého století a stane se vysoce postaveným politikem města Chicaga. Brzy je ale odhalen a zavřen na stejné místo, kde musí odolat pomstychtivým dozorcům. Uteče znovu. O svých útěcích napíše bestseller, podle kterého je natočen i úspěšný film. Sám autor ale žije již v utajení a ústraní, byť znovu dosáhl nevídaného úspěchu. Val Kilmer v podstatě pokračuje tam, kde skončil Paul Newman v mnohem slavnějším snímku Frajer Luke z podobného prostředí, jen bez té naivity a srandiček. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Za skvelým originálom z roku 1932 to zaostáva vo všetkých parametroch. Tá televíznosť z tohto filmu tryská na všetky strany, na výprave, kostýmoch a podobných dobových veciach si tu nedali vôbec záležať a ani herecky to nie je nič výnimočné, aj keď Kilmer bol v týchto rokoch ešte celkom solídny herec. Len priemer, oproti stopercentnému originálu. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se ve státě Texas v USA, konkrétně ve městech Jefferson a Marshall. (BMW12)
  • Jedná se o skutečný příběh Roberta E. Burnse, který utekl ze státního vězení státu Georgie. (sator)

Reklama

Reklama