Nemocnice na pokraji zkázy (TV seriál)

Komedie

Česko, 1999, 3x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (23)

Na první pohled povrchní spolupráce Gabriely Osvaldové a Marka Vašuta, pod povrchem však dostatečně vtipné.(4.5.2003)

Nebýt toho, že Česká televize tenhle cyklus (původně se plánovalo 12 dílů) předčasně zastavila na třetím díle, mohla z toho být kultovní záležitost.(6.5.2003)

Bohužel jsem v době uvedení ještě neměl za sebou originál, takže jsem to moc nepobral.(17.4.2008)

Zastavili nám Českou sodu i Nemocnici, tak co máme teď, my chudáci, co bychom se chtěli trochu zasmát nadprůměrným vtipům, dělat? Děkuje České televizi, že nás nechává u vtipů "mistrů" Suchánka a Genzera.(26.6.2003)

Škoda, že vysílání bylo po třetím díle zaraženo. Vypadalo to slibně a asi má Oskar pravdu, že z toho mohl být kultovní seriál.(12.6.2004)

Přidávám se k tomu, že je škoda, že se toho čt zalekla a tvůrčí tandem Bystroň-Osvaldová-Vašut utnula....(14.12.2012)

Furt lepší než Nemocnice na kraji města po 20 letech(16.8.2007)

Škoda, že se nenatočil celý seriál. Pokud by se všechno mělo točit jen podle sledovanosti, tak by nevznikla spousta skvělých věcí.(11.11.2003)

První dva díly byly všechno jen né vtipné, za to třetí a poslední díl mě neskutečně pobavil a vytáhl hodnocení o * navíc. Rád bych toto malé tv dílko znovu spatřil, snad se někdy dočkám.(1.6.2007)

• Paity

Je tam skutečně pár dobrých gagů, ale celkově to není nic moc a taková TV Bomba s Vašutem a OIsvaldovou byla zcela o jeden řád výše.(23.5.2013)

Garth Marenghi's Darkplace: Reloaded.(24.11.2014)

• Ulrich

Uz v roce 99 me to prestalo bavit hned druhym dilem. Sledovat stale dokola parodie na Pulp Fiction v ceskem podani se zkratka omrzi. Navic Osvaldova a Vasut je dynamicke duo za trest - tim bych desil male deti.(25.2.2008)

A to tenhle vtipnej seriál přestali pro nezájem divájků točit ???(1.8.2012)

Konečně se našel důstojný pokračovatel Nemocnice a Sovovské pracovní dynastie chirurgů, třeskutá sranda, po zjevení E.T. a Baselidesa jsem to přestal sledovat, loučím se pozdravem "Má něha" ;-D(27.4.2012)

Dobrá blbost, co???(26.6.2009)

• route60

Hrůza, proč to vúbec vzniklo?(21.10.2010)

Hodne nevyrovnane, nekdy naprosto kultovni scenky, jindy zase trapnost nevetsiho kalibru. Skoda, ze se nenatocilo vic dilu, mozna by bylo hodnoceni vyssi.(13.9.2003)

Fakt velká prdel. Škoda ze to usekli mohlo to být opravdu kultovní. Oskar má pravdu.(7.1.2010)

Mám rád humor Gábiny i Marka a měl jsem štěstí, že v době, kdy seriál vysílali v TV jsem si jej nahrál na kazetu. Ted jsem rád, že to mám, protože prozatím jsme se repríz v ČT nedočkali. Škoda byla, že se seriál nedotočil a odvisílány byly jen tři díly. Sůva, Bláža a hlavně Čendová jsou úžasné postavičky a hlavně ... z každého filmu si pamatujeme ty bezva hlášky. A z Nemocnice na pokraji zkázy to je pro mně nezapomenutalné "Neserte mě!" a "Návleky ... šup, šup".(17.3.2010)

• topi80

Tady se nějak nechytám. Jaký to má smysl? Co tam má být jako vtipného? Osciluje to někde mezi Nováky a Duchem českým.(24.12.2013)

<< předchozí 1 2