Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Tržby vrátane obnovenej 3D premiéry __ ║Rozpočet $115miliónovTržby USA $289,916,256Tržby Celosvetovo $573,800,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $28,276,791 //počet predaných kusov 1,019,166 od roku 2013 Tržby za predaj DVD v USA $5,008,928 //počet predaných kusov 247,380/85%/(1.12.2005)

 • novoten
  *****

  Vtipný příběh, spousta nápadů, sněžný muž s citronovou zmrzlinou, neskutečně roztomilá Boo, slizký Randall, sladce dojímavá poslední scéna a jeden z vrcholů, které se Pixaru povedlo vyrobit. Nejlepší pohádky totiž vždycky vzniknou tam, kam se ještě nikdo neodvážil. Ve světě příšerek, které nejsou zase tak děsivé a kde si nikdy nejste jistí, kam které dveře vedou a kdo za nimi čeká.(12.4.2005)

 • Trainspotter
  *****

  Okouzlující přiběh s nebývale originální myšlenkou paralelního světa obývaného pestrobarevnými příšerkami, které žijí normálním životem ve městě, které je zasobeno energií, získavané z křiku lidských dětí. Spád filmu je ohromující již od svého počátku, postavičky nešetří svými možnostmi a přivádějí diváka od milého úsměvu až po dávivý smích. Film nakonec své diváky odmění v podobě "nepovedených" záběrů z natáčení. Velký kus zážitku z filmu také dělá vysoká kvalita českého dabingu, proto určitě doporučuji vidět snímek s českým zněním. Studio Pixar se může chlubit nejen nejvyšší úrovní své počítačové animace, ale i nejlepšími scénáři a nápady. AR: 1,85:1 - Digital;)(11.5.2006)

 • Falko
  ****

  Dlho som zvazoval, ci dam tomuto filmu 3 alebo 4 hviezdicky, ale rozhodol som sa pre 4, kedze posledna tretina filmu ma k tomu donutila. Film ma celkom zaujimavu a originalnu zapletku, ale zdal sa mi byt az prilis detsky na rozdiel od Doby ladovej alebo Shreka, ktore mam zatial najradsej. Pre male deti je to ale vynikajuca animovana komedia.(27.8.2007)

 • poz3n
  ****

  Začátek byl takovej volnej a já vlastně nevěděl o čem že to bude, tak sem tak trochu tápal a čekal. Pak přišla Boo no a já jí zezačátku fakt nesnášel. Spratek to byl. No jenže pak se to začalo měnit a na konci sem jí fakt žral. Stejně jako Mika Wazowskiho a Jamese P. Sullivana. Navíc celej ten nápad tohodle světa a továrny s dveřma je bezvadnej.(19.11.2009)

 • - Bob Peterson, jeden z kľúčových animátorov štúdia Pixar, vo filme nadaboval postavu vrátničky a správkyne Roz. Avšak jeho hrubý hlas bol počítačovo upravený, aby znel viac žensky. (SarumanKo)

 • - V pôvodnom scenári mala mať Boo šesť rokov, neskôr sa to zmenilo na tri roky. (Greenpeacak)

 • - Ve scéně, kdy z dětského pokoje vychází strašák George Sanderson, mu na rameni zůstala dětská ponožka. Když George přepadne komando a chce mu ponožku sundat, je otočená na druhou stranu. [Zdroj: Kinobox.cz] (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace