Víte jak poznáte opravdovou blondýnu? Když se ji podíváte pod sukni. Na Zemi, nejlidnatějším ostrově vesmíru, chce každý něco. Joe chce opravdovou roli, Mary chce mít opravdového muže, Sahara chce prožít opravdový život. A Bob? Ten chce opravdovou blondýnu. Komedie o mužích a jejich posedlostech, o ženách a jejich zpovědích a o sexu a jeho půvabech. (Butterfly E.G. s r.o.)

dopita

Hodně postav, hodně příběhů, hodně blondýnek - moc pěkná mozaika. Příběhy lidí, kteří by se rádi vyškrábali na vrchol polularity, ale pořád se plácaj víceméně na dně. Scénka, kde probíraj holocaust neměla chybu. ()

Olík

Tohle není zlatá mládež Hollywoodu, tohle jsou ti, kteří tvoří okraj showbusinesu a trpělivě čekají na svou šanci: Dva herci, dobří přátelé, jeden úspěšný, jeden o poznání méně, krásná blond modelka, která vlastně není ani trochu blond, její maskérka neustále obtěžována muži, odbavená dvojnice Madonny a spousta dalších svérázných postaviček. Inteligentní satira nezávislého režiséra Toma Dicilla se spoustou známých tváří. ()

Odpadlik

Příjemná komedie, vůbec ne hloupá. Zajímavá sonda do hereckého života a dějí kolem showbusinesu. K tomu spousta dobrých hereckých výkonů! ()

alanP

Hlavní postavy jsou většinu filmu oblečeny do spodního prádla, županu a případně smokingu, který se americky překvapivě řekne tuxedo. ()

jessic

Nenáročná komedie o lidech na okraji šoubyznisu, která mohla být vtipnější, kdyby přinesla méně blondýnek a rozmanitější mozaiku postav. ()

Aquila

Tak zvláštně nijaký film o ničem s celkem sympatickými herci, takže se na něj nějakou dobu dá koukat, ale to je tak všechno. ()

EricNor

Boží, vtipný. Nejlepší od DiCilia (nic víc jsem neviděl). Modine má úžasnou představivost a vždycky mě dostával do kolen, zvlášť scéna u kavárny. ()