Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (Netflix)

Recenze (61)

UhLee 

všechny recenze uživatele

(5/10). Po předchozím roce jsem věděl do čeho asi tak jdu. Bohužel moje očekávání nebyly neplněny. Ba naopak. Byly zadupány dost hluboko do země. Všechny věci, které se tam zmiňovaly jsem vlastně věděl a těch vtipů bylo taky poskromnu. Nejvíce jsem se bavil někde kolem první čtvrtiny a pak to šlo rapidně dolů. Nemá to už tu jiskru. Snad bude příští rok lepší.  ()

Vito_LePour 

všechny recenze uživatele

Vtipný byl akorát Hugh Grant, který jediný měl uvěřitelné nekorektní narážky. Zbytek humoru byl absolutně jednostranný, trochu to připomínalo Šťastné pondělí, akorát ještě méně vyvážené. Tohle je sotva ten typ humoru, který potřebujeme v hyperkorektní době. Ale co by člověk čekal zrovna od Netflixu. ()

Reklama

borec999 

všechny recenze uživatele

V jednom má tento film pravdu. Vôbec sme sa ako ľudstvo nepoučili a sme si stále vzdielenejší a ohľadom názorov na dôležité otázky polarizovanejší ako kedykoľvek predtým. Inak je Smrť 2021 viac menej to isté ako pred rokom, len upgradenuté o nové udalosti a pár postáv. Nie je to na zahodenie, ale ako hovorí známe porekadlo: Dvakrát opakovaný vtip, už nie je vtip; takže pre tentokrát len za 3*... 65% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Zatímco demokraté pyšně uplatňují právo na odhalení ramene, republikáni se odmítají nechat opíchat." Rok 2021 stál za prd. Někdo viděl světlo na konci jehly, jinej ho neviděl a všem hrabalo z opatření, který je měly chránit i proti jejich vůli. Nikdy bych nevěřil, že mi někdo zakáže vycházet po devátý večer z domu. Ale zpět k americkýmu pohledu na rok 2021, protože ten mě bavil. Konečně si někdo udělal genderově vyváženou srandu z paranoidního sčítače Trumpa, mladistvýho buřiče ducha Bidena i vládnoucích černochů ve viktoriánský Anglii a dokázal mi, že udávat je křesťanský. Taky jsem byl poučen o tom, že pravda a lež jsou jen protichůdný proudy dat. To je zajímavý. Ovšem za nejdůležitější považuju varování, aby se děti nedívaly na Hru o oliheň. Mohly by totiž začít mluvit korejsky s anglickými titulky a to fakt nikdo nechce. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Loňská verze mě vůbec nebavila, letošní mě nadchla. Před jejím sledováním jsem si říkal, že tomu dávám ještě jednu, poslední šanci, teď mi běží hlavou, že už se těším na dvaadvacítku. Snad se jí všichni dožijeme ve zdraví! To je moje novoroční přání (nejen) lidem, ke kterým tady třeba občas promlouvám. Mějte se fajn a radujte se z filmů i ze života- máme jen jeden a filmy nám často připomínaj, jak může být krátkej. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama