The Endgame

USA, 2022, 7 h 8 min (Minutáž: 42–43 min)

Epizody(10)

Když mezinárodní obchodnice se zbraněmi a zločinec Elena Federova (Morena Baccarin) zorganizuje sedm současných bankovních loupeží v New Yorku, zásadová a neúnavná agentka Val Turner (Ryan Michelle Bathe) přísahá, že ji sejme. Val, vyvrhel z úřadu, brzy zjistí, že bude muset použít stopy ze své vlastní komplikované minulosti, aby se pokusila rozluštit Eleniny záhadné hry. Jak se však záhada začíná odhalovat a odhalují se mrazivá tajemství, Val začíná pochybovat o vlastním smyslu pro spravedlnost, když je jasné, že nic není takové, jak se zdá. (FunDinDung)

Recenze uživatele MoiJe k tomuto seriálu (3)

Pilot (2022) (E01)

Najmocnejšia mafiánka sveta vs. americké law enforcement v čele s agentkou, ktorej by sa jej oddelenie najradšej zbavilo. Pilot ide rýchlosťou blesku. Kde sme a s kým tam sme si vyjasníme behom minúty. Že to nepôjde podľa plánu, aspoň nie toho federálneho, si vyjasníme myslímže stále v tej istej minúte. :) Bum bum prásk, a poznáme niekoľko postáv a bankových safov a odkrývame ich spojitosti a ďalší a ďalší krôčik najprepletanejšieho a najnáročnejšieho plánu pod Slnkom. Tak len dúfam, že endgame bude stáť za to. (Nie je to nadpriemerný kinematografický počin, len je nadpriemerne svižný.) ()

Bury the Lede (2022) (E03)

Stále pritiahnuté za všetky vlasy, stále svižne baví. ()

Sleepover (2022) (E07)

Uff, ťažko podpriemerná epizóda. Všetky sú pritiahnuté za vlasy a som s tým ok, toto je ale výsmech. Ale najväčší problém su bitky na blízko, videla som lepšie v amatérskych videách. :( ()