Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

MIGHTTREE

Tady už bohužel přechází tu hranici vtipu a zábavy do šedi a trapnosti. Jackie Chan má lepší filmy. Jeho humor je sice situační a není nijak promyšlený, ale dokaže mile odreagovat. Tohle ovšem není ten přípat. Čím dražší a víc efektů jeho film má. Tím je mi míň a míň sympatický. ()

Beatle

Bla bla bla...pro mě jeden z nejoblíbenějších Jackieho filmů v téhle kategorii. Viděla jsem ho už asi desetkrát a stejně mě vždycky pobaví. Navíc Jackiemu ten černý smoking fakt sekne. A soulová písnička? Vrrrr... ;) ()

VanTom

V přepálené parafrázi na bondovky („Jmenuju se Tong. James Tong.“) udělá hi-tech smoking neodolatelného gentlemana / neporazitelného superšpióna i z nesmělého ňoumy řidiče; který aspoň není úplný hlupák, když marně hledám nějaká pozitiva ve slabé digitální akci a trapném „cartoonovém“ humoru, vyloženě dětinském, zároveň často sexistickém. Ale jsem rád, že se tvůrci bavili a Jennifer Love Hewitt celým natáčením protlemila. ()

IvyH

Omylem jsem tuhle slátaninu musela zhlédnout dvakrát. A kupodivu, na podruhé už to tak špatné nebylo. Prostě jen další ulítlá americká komedie z Jackie Chanem, na němž vše stojí a padá. Bez něj se může Jennifer Love Hewitt špulit a natřásat jak chce, ale víc jak "odpad" by ze mně stejně nevydolovala. ()

Ravi

Jedna z těch slabších Chan-ovek. Oblek, který dokáže cokoli a love story v pozadí ala amerika. No, asi tak 35% = 2/5 ()

Kaja

Další "akčňák" Jackieho Chana. Styl Jamese Bonda mu teda moc nesehl, natož spolupráce s otřesnou Jennifer Love Hewitt. ()

ssfan

Další Jackieho film s prvky sci-fi (šílený smokink). Hodnocení je celkem nízké, mně se to ale líbílo. Já mám tyhle komedie prostě docela rád. Příběh se mi zamlouval a bitky opět nezklamaly. 75% ()

spikey1

Jsem Jackieho fanoušek, mám rád jeho tvorbu. Ale způsob jakým vstoupil do nového tisíciletí je hrozně smutný. stává se z něho direct do dvd herec a přitom je to mistr choreografie. Mrzí mě to. Ale jako fanoušek mu spoustu věcí dokážu odpustit a s chutí se podívat na jeho kousky i v tomhle filmu, kde je i krásná Jennifer Love:) ()

Ironfood

Časy, kdy Jackie dělal všechny své kousky naživo už jsou pryč, ale i tak je to pořád ještě zábava. I když bez Jamese Browna by to možná na ty 3* nedosáhlo. ()

Smileface

Tuxedo je na svůj žánr komerční-akční-komedie dosti slabé.Jsou v něm sice některé zajímavé vychytávky(jako například postupné navlíkání tuxeda),ale zdá se mi,že z Tuxeda vyprchal vtip a solidní akce je poskromnu.Z toho trojslovíčka tedy zbylo už jen to komerční... ()

sedm.1

PROBOHA!!!!Ať už se Jackie vzpamatuje a přestane natáčet v americe kraviny jako je Tuxedo a vrátí se zpět ke své výborné asijské tvorbě.To,co kupí v USA,je jeden průser za druhým a tahle kravina to jen podtrhuje.Ach jo :-(.Trapná akce,trapný efekty,trapný příběh,trapná komika,naprosto antiherecký výkon(ostatně jako vždy) J.L.Hewitt,trapní(a to mě zklamalo nejvíc,protože to jsou jinak mí oblíbenci) Isaacs a Stormare.JSEM fanoušek Jackieho Chana,ale ještě pár takovýchto kousků a začnu tvrdit,že jsem BÝVAL fanoušek Jackieho Chana. ()

herr_carter

Další zbytečná kravina s mým jinak celkem oblíbeným Chanem. Vždycky si říkám, jak u podobných prostoduchých scénářů tvůrci uvažují...jestli si jako myslí, že z toho vytřískají peníze, když je to od začátku do závěrečných titulků béčko až na půdu?a pak ještě vidíte ty hlášky na přebalech DVD typu: " nejlepší bojové scénky všech dob" - to prostě filmový konzument, vlastnící inteligenční kvocient 80+, musí odhalit a navíc se tomu fakt může akorát smát, jak si celý štáb, který stál za vznikem filmu, sám láme pod sebou větev......................moje hodnocení = 2 z 10. ()

PALINO

Jackie Chan mi je síce sympatický, no to nič nemení na mojom názore, že jeho americké produkcie až na niekoľko výnimiek za veľa nestoja. A TUXEDO určite nepatrí medzi tie výnimky. Priemerné spracovanie, priemerný námet a ešte priemernejší scenár by sa ešte dali ako-tak ignorovať, keby TUXEDO plnilo aspoň jednu zo základných funkcií filmu: zabávať diváka. No to sa mu počas 98 minút moc nedarí. ()