Víkendový útěk

• USA The Weekend Away

Beth se snaží zjistit, co se stalo její nejlepší kámošce, která se ztratila na holčičím výletě do Chorvatska. Jenže co stopa, to další znepokojivá lež. (Netflix)

dyfur

.....matka od dieťaťa ,ktoré treba kojiť  - ide za kamarátkou k moru do Chorvatska - a potom obe dve smer bar ...alkohol , v pláne  náhodný sex.....a niečo sa stane - tak to iste prekvapí :).....hmmm...ala napriek tomu - opakovane zvraty a celkovo dobré - slušný priemer. ()

M.i.k.e

standardní béčková jednohubka, která má všechno co od podobného filmu čekáte. Vraždu, neprávem obviněnou kamarádku, kamarádku pátrající na vlastní pěst atd.Vyloženě špatné to není a chvílemi jsem uvažoval i nad třemi hvězdami.To nicméně zhatil závěr, který přišel ne s jedním, ale hned se dvěma twisty, přičemž ten druhý už byl trochu zbytečný. Nehledě na úplně stupidní chování hlavní hrdinky...40% ()

Vyhy

Za mě spokojenost. Béčkovější provedení krimi záplatky, krásný Split, příjemně zamotaný příběh. ()

Aljak

Napriek dosť priemerným hodnoteniam to bolo pre mňa veľmi milé prekvapenie. Film mal dobrú zápletku, svieži spád, a celý bol zasadený do veľmi pôsobivých scenérií chorvátskeho Splitu, čo rozhodne taktiež filmu dodalo na atraktivite. Príbeh spočiatku pôsobil prihlúplo, ale po tej párty sa to skvelo rozbehlo a thriller tempo si to držalo až do samotného záveru. Beth riadne zmätkovala, ale možno by sme sa na jej mieste správali úplne rovnako. Tá jej kamoška Kate bola riadne afektovaná, presne typ ženy, čo nemusím. A najsympatickejšia postava filmu bol rozhodne taxikár Zain. ()

PROCESOR

Jasně, že tam nejsou herecký výkony na Oscara, také si to snímek neklade za cíl, ale jen pobavit a to se mu u mě splnilo. Pohodový víkend s nej kámoškou ve Splitu se poněkud zvrtne, no ono se časem ukáže, že ta nej kámoška je pěkná divoška, a ne úplně kámoška, no, aby ne už jste jí viděli? Je pěkně přisvinělá a takový nejsou hodný a vhodný pro zakládání rodiny a představování rodičům, ale jako chlouba kámošům určitě jo, "Ty vole to si Borec"!"...Takže bohužel skončí, tak, jak skončí a pohodová zábava, kde mi nic moc nevadilo, teda něco jo, ale o tom se nesmí na sociálních sítích psát, protože bych byl hned na seznamu, takže za mě spokojenost. Howgh ()

Johnny.ARN

Jeden z tých lepších filmov. Príjemné prostredie, zaujímavý dej, zvraty a zistenie, že všetci sú vlastne hady. A fungovalo to aj ako krimi. Lepšie 2 z 5 ()

oveckaoa

Kamarádka jde navštívit kamarádku do Chorvatska její kamarádka je totiž zlatokopka co obrala jakéhosi pracháče o luxusní byt s výhledem na moře a o platební kartu. Tak jdou na diskotéku z , které se ráno vrátí jen jedna a ta zlatokopka umře. Mezitím se ta její kamarádka snaží zjistit kdo ji zabil a stane se i podezřelou. Průměrný thriller, který se táhne jak Putinova prý mírová operace na Ukrajině a nemá moc čím překvapit navíc má dva konce přičemž ten první by mě pasoval více než ten druhý. 60 procent do televize někde třeba na Novu ideálka. ()

mikestiff

Laciné béčko kde se stačí někoho dotknout a už padá hlavou na stůl, na skálu či že střechy. Vhodné na večer na Nově... ()

coscarelli

Celkom fajn prdel. Otočky /skoky/ obhliadky/ ľahké motanice. Veď to už dobre poznáme z časov minulých, i keď, aj tak je človek zvedavý čo nové prinesie. Veru nič. Ale, celkom dobrá, a nenudná prdel. ()

borec999

Dve kamarátky sa odviažu na jednej párty v Chorvátsku, jedna z nich sa stratí a druhá po nej pátra. Asi toľko k deju aby som nič podstatné nevyzradil. Víkendový útek nie je ničím extra výnimočný a trilerov s podobnou zápletkou, kde nič nie je tak ako sa zdá, jeden zvrat strieda druhý a príbeh sa zamotáva čím ďalej viac a viac je určite dosť. Tento je však dobre zahratý, má slušné tempo, takmer žiadne hluché miesta a z tých spomínaných zvratov každý jeden dáva zmysel a aj keď ako celok to môže pôsobiť mierne prekombinovane, tak logiku ten film ako celok dáva a ja som s ním bol vlastne nadmieru spokojný. Za málo peňazí, vcelku dosť muziky. 70% a slabšie 4* ()

petikacka

Takový divný příběh o dvou nejkách s divným a záměrně zavádějícím dějem, který dělá z diváka blbce poněvadž mu zatajuje a  zkresluje informace. Ve finále z toho vychází obyčejná tuctovka a jediné co mi zvedlo náladu bylo krásné prostředí Jadranu. Za mě 55% ()

jasanka

Na začátku jsem to chtěla vzdát, ten opravdu nebyl nic moc. Pak se to ale rozjelo a bylo to i překvapivé. Je to zas trochu něco jiného, než na co člověk běžně narazí. Plusové body i za to, že film nemá přes 2,5 hodiny, jak je teď v módě. ()

BOURQUE

„Jednorázovka“ od Netflixu, teraz v žánru mixujúci prvky thrilleru a drámy. Scenár nie je príliš komplikovaný, aj keď tvorcovia sa snažia presvedčiť diváka o opaku. Puzzle kúsky zmiznutia priateľky hlavnej hrdinky sú dávkované postupne, ale po určitom čase už každý bude vedieť, že kam sa to celý smeruje. Záver bez väčšej iskry a intenzity. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Hapretor

Překvapivě dobré béčko na zabití času ... rozhodně ne stupidní a rozhodně ne blbě zahrané ... uspokojivý standard ... ()

Olík

Béčkové varování našince pro letošní léto. Vyndejte panožky ze sandálů, řízky z alobalu, lahvové z kufru auta a rozhodně se na míle vyhněte Chorvatsku. Marně vzpomínám, jestli jsem někdy viděl americký thriller situovaný do naší nejoblíbenější dovolenkové destinace…..no, všechno je jednou poprvé. Ale jinak jsem se bavil. Určitě to není žádný hollywoodský blocbuster, ale když jste jedním okem na obrazovce a druhým rolujete po sociálních sítích, tak vás tenhle zapletenec nevěr, vražd, podvodů, intrik a Ožujska uspokojí. ()

John80

Thriller z primorského prostredia   v Chorvátsku, kde zmizne dievča a začne po ňej patrať jej kámoška,  až ju nájdu mrtvu a   hľadá sa jej vrah. Slušné 3* ()

bearmeedek odpad!

Ze začátku to vypadalo hloupě a lacině. Ale pak - pak to tak zůstalo a bylo to ještě horší. Prý je to kriminálka spíš pro ženy. To jo, ale lituji ty, které jsou z filmu nadšeny. Prostě snaha o kombinované krimi, ale naivně natočené a vůbec ... ()

rublik05

Klasický, ničím překvapující thriller svého druhu, který tak moc sází na jistotu, až je docela snadno předvídatelný a tím pádem i trochu nudný. Některé scény mi přišly strašně přetažené za vlasy, chování postav občas postrádá jakoukoliv logiku, moc mě nezaujalo ani herecké obsazení. Abych ale jen nekritizoval, pochvalu si zaslouží nádherné prosluněné prostředí Chorvatska, kam se už několik let chystáme na dovolenou. 3/10. ()