Reg je extrémně roztomilý pes, bohužel jeho majitel Doug si to nemyslí, a tak se ho pokouší zbavit. Naloží vždycky Rega do dodávky, popojede s ním, hodí mu tenisák, a než hafan stačí přiběhnout zpátky, ufrnkne mu. Jenže Reg se pokaždé vrátí a má radost, že tuhle „hru“ vyhrál. Bohužel to platí jen do dne, kdy s ním Doug popojede opravdu hodně daleko. Ztracený ve velkoměstě narazí Reg na partu toulavých psů, kteří na ulici už nabrali o poznání víc životních zkušeností než on, a ti naivnímu čoklíkovi konečně otevřou oči. Doug si s ním vůbec nehrál, on se ho celou tu dobu pokoušel zbavit. V Regovi, kterému se právě obrátil život vzhůru nohama, bouchnou saze, a rozhodne se vrátit domů a pomstít se tomu zmetkovi tou nejstrašlivější možnou pomstou, totiž uhryznutím toho nejcennějšího, co Doug má. Společně s novými psími kamarády se vydává na neuvěřitelnou pouť napříč Amerikou, na níž na odhodlané čtvernožce číhají nejrůznější překvapení včetně sexuchtivých sádrových trpaslíků, hladových orlů, halucinogenních houbiček, sucharských policejních vlčáků a zábavní pyrotechniky. Žádná z překážek však není tak velká, aby ji neobešli nebo nepodlezli. Vždyť i ta hloupá kólie Lassie se dokázala vrátit a Doug by se měl začít bát. (CinemArt)

Trailer 7

Othello

Dlouho jsem se děsil jak je možné, že tahle odporně natočená trapárna, která stojí na kombinaci vyloženě dětského humoru a na sílu rvaných vulgarit má takový široký appeal, než mi došlo, že se vlastně jedná o bravurní producentský tah vycházející ze skutečnosti, že lidi od psů mají neovládnutelné tendence v přítomnosti čokla zdementnět na úroveň retardovaného infanta. Hvězdu dávám za Foxxovu černošštinu, vůči který jaksi nejsem imunní ani zde. ()

Aljak

Ľutujem toho rodiča, ktorý v dobrej viere, že pustí svojmu dieťaťu "milý film so psíkmi", vyberie práve Strays. Každopádne, komu sa páčil Ted, tak zrejme bude u neho bodovať aj táto sarkasticko-ironická vulgárna nálož v podobe Reggieho a jeho kamošov. Inak, vo svojej podstate je to celkom vydarené, je tu množstvo trefných hlášok z pohľadu psov - rôzne mylné predstavy a kopa dvojzmyslov. Najväčším problémom celého filmu je prílišná vulgárnosť a úplne zbytočné extrémy sexuálno-fekálneho "humoru". Kľudne by to išlo aj bez toho, a aspoň u mňa by to bodovalo o kus viac. Takto je to akurát tak na 3* (ale reálne to malo určite na viac) ()

Chrustyn

"Neuvěřitelná cesta" pro dospělé. Film, který lákal na roztomilé pejsky, kteří souloží a klejou, není ve výsledku tak vtipný, jak jsem očekával. Vizuálních gagů je zde minimum (pobavila scéna s houbičkama) a spíše se vše zaměřuje na kulometné dialogy, které nejsou tak vypointované, jak jsem očekával. Nenáročná pohodička určitě, komedie roku ani omylem. ()

boshke

Z prdu kulička. Člověk by šel do kina, ale neví, co dávají, tak se podívá na program - Vocasy na tripu, co to je? 81%? To by šlo... Vůbec jsem nevěděl, že ten film existuje, takže jsem od něj logicky nic neočekával. Až na nepochopitelný dabing (film od patnácti let promítaný v devět večer, proč?) příjemné překvapení. Film na hranici snesitelnosti vulgarity (kurvy, píči a čuráci létali sem a tam) a fekálnosti, ale kupodivu ji (skoro) nikdy nepřekročil. Ujetá čoklí jízda s šukáním táty trpaslíka, únosem ptákem, tripu na houbách, ukousnutým ptákem a sbíráním hoven na výrobu čokolády... 90% ()

Omnibus

Nekorektním filmařům zdar, nezáživným ocasům zmar.“ Kdo v létě v parku bosou nohou vyšlápne psí hovno a začne se tomu hurónsky smát, pak se v tom ještě vyválí, pomatlá si tím ksicht a udělá si selfíčko, ten je šťastná povaha a bude se i u Vocasů smát, až se  bude za penis popadat. A komu při zahlédnutí pářících se psů začnou téct slzy smíchu (případně i sliny), ten Vocasům napálí rovnou pět. Neříkám, pár scén mělo i (psí) koule a párkrát jsem se i já od srdce zasmál. Žádné velké týrání bránice se však nekonalo, bylo to spíš rozpačité čekání na občasný vtip. OKÉNKO PSÍ POEZIE: [][] Prci, prci, prcičky... posral se pes maličký. Ve Vegas pařba, posraná dlažba. Blbý a blbější pes, do čí prdele vlez? Etc. [][] Jen klid, tyhle infantilní říkanky slouží jen jako lakmusový papírek pro vás, diváky. Kolik byste dali hvězdiček jim, tolik dáte i Vocasům. Ze dvou na tři štěky zvedám jen kvůli dívce vonící po sušenkách, psímu vypravěči s medovým hlasem a jeho pánovi Jamesovi, který tak rád zahrabával... těla obětí. Tahle trojice by si zasloužila samostatný film. ()

• Natáčalo sa od 20. septembra do 7. decembra 2021 v Atlante v štáte Georgia. (Arsenal83)