Láska s rizikem

Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

• Jossie

Tohle je moc už i na mě. Že v něčem tak hloupém hraje Affleck a Jennifer Lopez, to mě nepřekvapuje, ale Walken a hlavně Al Pacino, tak to je tedy šok. Celá zápletka je neuvěřitelně směšná, postavy hloupé, citové vydírání trapné a vztah mezi hlavními hrdiny, to měl být asi špatný vtip. Radši bych se podívala na Pobřežní hlídku.(3.10.2005)

• alambert

Tenhle film je opravdovým koncentrovaným zklamáním. Popis nevypadá špatně, stejně jako obsazení. Kamenem úrazu jsou bezesporu rádoby vtipné nebo snad vzrušující dialogy, které se ale mění v sérii monologů o ničem. U scény, kdy se jim v podstatě mělo jednat o život sem se tak akorát smál trapnosti situace. Jedna hvězda za: sexy Jennifer Lopez, herecký výkon Justina Barthaa, rozstříknutí mozku do akvárka a předčítání popisu toaletního papíru. *(21.5.2009)

Dobrá oddychová záležitost, Ben affleck je tady takovej přijemnej zábavnej chlapík a Jennifer Lopez je fakt úplně neskutečně sexy, nikdy jindy a jinde si jí víc sexy nepamatuju a asi hlavně proto se mi to docela líbilo, že jo? Jinak je totiž příběh taková jednorázovka okoukaná, bez většího děje. Ale co, koukalo se na to pěkně.(12.8.2007)

Jeden z nejhorších filmů? Pche! Spíš milá, jemná romantická komedie, která obsahuje tolik originality a skvělých nápadů, že by se některé další počiny (i ty daleko lépe hodnocené) mohly třeba zbláznit a nedosáhnou jí ani po kotníky. Teorie palce v několika různých směrech, teorie jasně vs. ano, teorie nehtů a spousta dalších geniálních myšlenek - to všechno mi zůstane v hlavě dost dlouho, něco dokonce i napořád. Panebože, lidi vzpamatujte se! Tyhle odpady si zaslouží The Room od "mistra TFUJ Wiseaua" a ne takováhle hezká a elegantní věc!(5.6.2013)

Jennifer Lopez si prostě ráda hraje na princeznu,a že je to kus ženský dokazuje i tento snímek,dobrý tu jsou její hlášky a všemožný citace,snímek trochu vyvodí z míry,že je udajnou lesbičkou,ačkoliv těžko říct,zda mělo být schválně průhledné že není,nebo jen špatně natočené,jinak tu jsou všechny aspekty na tradiční "lovestory",na kterou jsme už dávno zvyklí,určitě bych to neodsuzoval tak nízko,jak většina lidí tady.(27.7.2007)

• - Film se natáčel v Culver City, v Long Beach, v Los Angeles a v Orange v Kalifornii. (rafix)

• - Po prvním víkendu promítaní byl film stažen z kin ve Velké Británii, kvůli velice špatným ohlasům a výdělkům. (Pumiiix)

• - Slovo „fuck“ ve filmu zazní 124krát. (Pumiiix)