Láska s rizikem

Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

• Jossie

Tohle je moc už i na mě. Že v něčem tak hloupém hraje Affleck a Jennifer Lopez, to mě nepřekvapuje, ale Walken a hlavně Al Pacino, tak to je tedy šok. Celá zápletka je neuvěřitelně směšná, postavy hloupé, citové vydírání trapné a vztah mezi hlavními hrdiny, to měl být asi špatný vtip. Radši bych se podívala na Pobřežní hlídku.(3.10.2005)

• Tom Hardy

Film, který je úplně jiný, než jsem očekávál. Není důkazem prkenosti Afflecka, ani neherctví Lopezové (oba ujdou), ale ukázkou naprosté scénáristické bezradnosti. Brest to zprasil, jak jen mohl. Film bych však stěží ohodnotil jako jeden z nejhorších, jenž jsem kdy viděl. Je prostě jenom neskutečně špatný. Výsledek je tak hvězdička a půl, není to mnoho, ale viděl jsem hodně slabších kousků...(24.5.2004)

• Attta

Nejvíce pranýřovaný film Bena Afflecka a jeho zkáza ve světe Hollywoodského bulváru i ve světě filmu a zároveň začátek období, kdy se musel vypracovávat zpět hned po tom co ho zepsuli v každém časopisu té doby. Ben mě nikdy herecky moc nenadchl, ale tady to bylo o nečem jiném. Jak řekl jednou Matt Damon: "Kdybychom při výběru role věděli jak bude daný film dopředu vypadat, všichni bychom točili 100% kvalitní filmy" a já osobně mám takový pocit, že tady se to opravdu nepodařilo odhadnout a navíc díky "aférce" s Jennifer Lopez se to v Hollywoodu ještě víc nafouklo. Film mě sám o sobě ničím neoslovil takže ho nebudu ani hodnotit.(26.6.2015)

• AngelG

I když mám Bena Afflecka ráda a myslím si o něm,že je to hodně dobrý herec,řekla bych že v tomhle filmu nezabodoval tak jak by měl.Ale kvůli němu bych snad mohla dát jednu hvězdičku,ale jelikož se druhé role ujala Jennifer Lopez,moje hodnocení zustává na odpadu.Jako herečku jí nesnáším a myslím si že by měla raději zůstat u hudby.Zpívání jí jde určitě líp než hraní!!(13.8.2007)

• Hal_Moore

Láska s Rizikem je hnusný, ješitný a neživý "film". Jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl. škoda, přeškoda herců formátu Al Pacina a Christophera Walkena, že si vybrali takové "mrtvé" role. Režisér snad ani neví, co je to film, scéna, herec, hláška, Al Pacino. Jinak není možné, aby natočil něco tak odpudivého. Pokud si odmyslíte sprosté dialogy, zbyde vám dvacet minut nevulgárního filmu. Už tohle samo o něčem vypovídá. Pouze pro skalní fanoušky J-Lo a Bena Aflecka. Od tohohle dejte ruce pryč!(23.7.2005)

• - Láska s rizikem se řadí mezi největší kasovní propadáky hollywoodské historie. Z vložených nákladů 54 milionů amerických dolarů se studiu Columbia vrátilo na tržbách pouze 7,3 milionu. Film navíc provázely záporné reakce diváků i kritiky. Tento neúspěch otřásl hereckou kariérou Bena Afflecka a zcela zničil kariéru režiséra Martina Bresta. (peetriss)

• - Film se natáčel v Culver City, v Long Beach, v Los Angeles a v Orange v Kalifornii. (rafix)

• - Slovo „fuck“ ve filmu zazní 124krát. (Pumiiix)