Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (oficiální text distributora)

Shit

Dobrá oddychová záležitost, Ben affleck je tady takovej přijemnej zábavnej chlapík a Jennifer Lopez je fakt úplně neskutečně sexy, nikdy jindy a jinde si jí víc sexy nepamatuju a asi hlavně proto se mi to docela líbilo, že jo? Jinak je totiž příběh taková jednorázovka okoukaná, bez většího děje. Ale co, koukalo se na to pěkně. ()

Bluntman

Já to tvrdím pořád: každá lesba potřebuje jenom dobrého utahováka. ;-)_____ Když zkoušel Affleck "přelézat ploty" v Chasing Amy, byl a zjevně i bude to jeho nejlepší film kariéry a také zároveň i nejlepši herecký výkon, Láska s rizikem se řadí k těm nejhoršim. Proč si tenhle obstojný herec, pokud má slušného režiséra, založil poslední dobou sport v "kurvení své kariéry", když byl ve Fantómovi tak skvělej?_____ Gigli má (zaslouženou) pověst jednoho z nejhorších filmů všech dob, přestože v každé scéně nečouhají mikrofony a není vidět režisérské diletantství (přece jenom Brest kdysi režiroval prvního Policajta z Beverly Hills, že), ale dojíždí na to, že je stejně chytrý jako ústřední unesená postava, tj. mentál. Ono se ani s takovými herci jako Jo "fat ass" Lo a Ben "i´m just here" Affleck a s takovým scénářem nic víc dělat nedalo, ale aspoň tak žánrově impotentní film - není to ani krimi, ani romance a už vůbec ne komedie - to být nemusel. Slabomyslné dialogy ("Kráva. Bejk"), dvě obstojná camea (Ale, proč, proboha?), kýč jak bič, vypravěčská neschopnost, hudební sázka na jistotu, postavy bez motivací a emocí, laciné ždímání slz či úsměvů z diváka._____ Abych se vrátil k myšlence vyřknuté na začátku komentáře, že "každá lesba potřebuje jenom pořádného utahováka": Žádná lesba by se nestala hetero jen na základě jedné šukačky s macho idiotem, zvlášť - nebo hlavně proto, že ten macho idiot je Ben kurva Affleck. ()

Jossie odpad!

Tohle je moc už i na mě. Že v něčem tak hloupém hraje Affleck a Jennifer Lopez, to mě nepřekvapuje, ale Walken a hlavně Al Pacino, tak to je tedy šok. Celá zápletka je neuvěřitelně směšná, postavy hloupé, citové vydírání trapné a vztah mezi hlavními hrdiny, to měl být asi špatný vtip. Radši bych se podívala na Pobřežní hlídku. ()

Enšpígl

No jasně nějakej americkej bimbo řekne, že je to nejhorší film všech dob, pak přijde csfd stádo a už tam mydlí jeden odpad za druhým. Nejhorší filmy všech dob si ovšem já představuju trošku jinak. Problém tady toho kousku jsou naprosto katastrofálně napsaný hlavní postavy. Larry je chvíli za drsňáčka, chvíli za hlupáčka, chvíli za romantika, chvíli za machos a jeho vůbec postava tak celkově působí jak dva dny stará blitka na chodníku. Ricki to je snad ještě horší, to měla bejt gangsterka nebo co ? Jestli jo, tak si měli tvůrci pozvat na plac třeba Kalouska nebo jiný kluky a holky z našeho slavnýho politického spektra, ať se scénarista učí od mistrů oboru. Na druhou stranu, ani tenhle totální záser nezabránil některým solidně vtipným scénám a dialogům. Hlavně mistr Louis tam ze sebe sypal slušní slovní démanty. J.Lo herecky nic moc, ale sexy tady teda ta holka byla, ne že ne. Myslím si, že když filmu dám 3* budu jisto jistě za pana spravedlivýho. ()

Tom Hardy

Film, který je úplně jiný, než jsem očekávál. Není důkazem prkenosti Afflecka, ani neherctví Lopezové (oba ujdou), ale ukázkou naprosté scénáristické bezradnosti. Brest to zprasil, jak jen mohl. Film bych však stěží ohodnotil jako jeden z nejhorších, jenž jsem kdy viděl. Je prostě jenom neskutečně špatný. Výsledek je tak hvězdička a půl, není to mnoho, ale viděl jsem hodně slabších kousků... ()

• Slovo „fuck“ ve filmu zazní 124krát. (Pumiiix)
  • Snímek se umístil na 19. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Postavu, do které se ve filmu zamiluje Ben Affleck, měla původně hrát Halle Berry. (Pumiiix)