ikilledjenny

Bože, tuhle blbost jsem milovala na základce (to už bude nějakej pátek) . Mohla jsem to vidět i víckrát, a pořád jsem se smála, jako kdybych to viděla poprvé. Jasně teď bych to pěti hvězdičkama nehodnotila, ale ta nostalgie. Ty hlášky byly přímo legendární. *Půl selete na den... to dělá půl selete. Znáte moji ženu? Joo, šéfe. Pěkná, co? Joo, šéfe. Kámen? Zde. Kámen. Zde. Napsal jsem báseň. Ach nebe. Přichází noc. Drž hubu.* ()

rottenpolo

Pre mňa jedna z najlepších komédií. Dva kmene bojujúce o šampón ! :D Vo filme je plno nezabudnuteľných vtipných okamihov a hlášok. Keď si pustím tento film, smejem sa akoby som to videl prvý krát a zakaždým objavím novú vtipnú scénu alebo vtip. Pre mňa nezabudnuteľný zážitok. PS: Za titulkami na konci je ešte malý bonus :D ( pre fanúšikov filmu, ktorí o tom náhodou nevedia) ()

Nayl

Od tohto filmu som najskôr nevedela, čo čakať. Názov RRRrrrr!!!, som akosi nevedela zaradiť, až kým som si film nepozrela. Niektoré hlášky a scény sú hlúpe a nezmyselné, no pre mňa ostanú navždy legendárne a keď si na ne spomeniem, musím sa zasmiať. "Ona zemřela stářím. Tak mladá..." ()

64B

Já se smál a smál jsem se dost. Ovšem, když jsem tenhle film viděl ještě ve škole, kde mi přišlo jako prdel všechno. Teď už se bohužel nesměju. Depardieu má v tomhle filmu velice malou roli a to je škoda, šoupnout prvotřídního komika jako vedlejšák a dělat, jako by se s ním snad už nepočítalo! 2* pouze za mé občasné ucuknutí koutku. ()

1mara2

Jako tohle snad nejde ohodnotit jinak než "odpad" nebo "5 hvězd". Je to neskutečně vtipná polopíčovina. Ale já se u toho pořádně nasmál, skoro jako u žádnýho jinýho filmu, toho si cenim. No nic, nebudu se tu o tom víc rozepisovat, jdu vymyslet, jak postavit efektivní past. ()

Olsi

Francouzská komedie mi moc nesedí. Pár vtípků se v tomhle filmu povedlo, a dá se říct, že už je zná vlastně skoro každý, ale jako celek je to vlastně spíš něco ve stylu nemám co dělat, nechci přemýšlet, chci nějakou zábavu při které nebudu muset přemýšlet. Pro tuhle příležitost je RRRrrrr!!! jako dělaný. ()

marek29

No.. po druhém sledování mě už ani ty "hlášky" v českém dabingu neodpálili a musím říct, že u filmu jsem opět usnul. Což beru jako vinu filmu, že svou nezáživností, mi dovolil si zdřímnout. Depardieu mě potěšil.. Jako bych si v moři blbců a vytlačovanýho smíchu nepřipadal tak sám.. ale tak posuďte sami zda je nutné 10x opakovat jeden vtip a rozpaplat ho na celou 1 minutu (!) nebo raději vymyslet něco lepšího a stopáž filmu tak nenatahovat uměle. Za mě se slzou v oku 2. Měl jsem to za dobrou komedii. Teď už však podprůměr 2 z 5 ()

MatyTM

Film s obsahem scénáře "Co takhle někdy skočit do sprchy a použít mýdlo", byl sice místy vtipný, ale je to neskutečná kravina. Velké mínus mu patří za neefektivitu, jelikož když budu chtít popsat komukoli o čem film byl, nemám jak, každá postava se totiž naprosto nesmyslně jmenovala Kámen :D ()

brzozin

Myslím si, že rozdělovat milovníky a odpůrce tohoto filmu podle IQ (kdo patří a kdo nepatří do Mensy, jak sem se tu dočetl) není úplně přesné. Spíš jde o to, jestli jste zvyklí u filmu taky trochu myslet, nebo zda slouží jen k tomu, abyste vypnuli šedou kůru mozkovou a přešli na Pavlovovy reflexy. Ti šťastnější z nás k tomu dokonce nepotřebují ani takové skvosty, jako je film RRRrrr!!!, ale jejich šedá kůra se čas od času vypíná zcela sama od sebe. Ostatní budou muset sáhnout po tomto veledíle, kdykoliv budou chtít jet na první signální. Jedna hvězda za žízalomuty, snad jedinou docela povedenou a vtipnou hlášku. ()

TarzanLesni

Na RRRrrrr!!! jsem se díval ještě na střední škole pořád dokola a vůbec mě to neomrzelo. ve filmu je sice jiný druh humoru, ale jsou tam nezapomenutelné hlášky :D ()

Pitryx

Pokud už tedy srovnávat s filmem „Rok jedna“, tak tento u mne jednoznačně vyhrál. Ke konci to sice trochu ztrácí jak na tempu, tak na vtipnosti, ale i tak jsem se bavil natolik, že mohu dát vyšší hodnocení. 201503138913/9433 ()

ac1976

"Moc mi voní váš dech budete ho mít i zítra?" Zoberte šialenú skupinku škaredých Francúzov, primiešajte 2 velikánske hviezdy FRA filmu a vznikne Vám zábavná komédia, ktorá ma baví aj po 10 repríze. Úplne geniálna mi pripadá scénka so snom o návšteve pravekého fešáka v supermarkete, ktorá vyváži pár slabších nápadov. Odkaz pre užívateľa Tom Riddle: nerozčuľuj sa, zmrdomuti, ktorí vzdychajú pri nezáživných hlúpostiach od Najznámejšieho Neurotika tejto srande určite hodnotenie nevylepšia. ☺ ()

Brano

Myšlienka síce dobrá, ale prevedenie bolo slabé. Na to že ide o Francúzsku komédiu som očakával rozhodne viac. Tomuto filmu chýba zmysluplný dej a samozrejme HUMOR, pretože ten bol hodný tak desaťročných detí. A celé je to navyše ešte dosť nudné. Rozhodne si to znovu už nepozriem. ()

JosefTomas

Je to dobrý a celkem i vtipný, ale jsou i lepší komedie. Hlášky to ale vyrovnávají - "Můžete se flákat navždy." "Ne." "Můžete se flákat navždy + týden k tomu." "To by šlo." 60% ()

johnny01

Velice originální komedie kombinující pravěké prostředí s narážkami na současnost. Její síla spočívá především v tom, že paroduje mnohé detektivky. Nelze opomenout ani skvělé hlášky. ()

Hovadin

Tenhle film buď milujete od první do poslední minuty a nebo jej nazvete totální hovadinou. Já patřím do první skupiny lidí a neskutečně jsem se bavil. Není to film, kde by byly neskutečně zamotané zápletky a nebo byl nějak napínavý, ale pokud hledáte něco u čeho "vypnete" tak je to přesně pro vás. ()

adamix

Je to somarinka, ale zároveň svinsky parádna zábava s nespočetnými hláškami na každom kroku (náčelník pravekého kmeňa vedie :)). Treba si odmyslieť, že je to v podstate primitívnosť a pozrieť sa na to s nadhľadom, pretože účel zábavnosti (aspoň u mňa) spĺňa. Dávam 5*. ()