Mord122

Ha tak tohle byl úlet....nejde o kvaltiu..nad takovými se člověk nesmí moc zamýšlet.. Dobré je se hodit do trochu high stavu a bavit se skvělými hláškami. Objektivně řečeno musím uznat že je to blbost, u které jsem se na druhou stranu zasmál jak už dlouho ne. ()

xLOBOx

Mně to přišlo vtipné.. Je to o ničem, ale v tom to právě spočívá, naprostá stupidita, plná stupidních fórů až je to vtipné.. V mém okolí se ty názvy s "muti" udrželi asi půl roku :D:D ať žije koňomut i žížalomut.. ale doporučuju být v náladě (radši víc než míň) ()

x_ander

Hodně divné a hodně naivní, ale když se na to člověk dívá se správnýma lidma, přistoupí na velmi nenáročnou zábavu a něčeho si trošku přihne, pobaví se velice slušně. A některé hlášky by zasloužily vytesat do kamene. Doslova:) ()

Veres

Ač se to někomu může zdát zvláštní, tohle je má nejoblíbenější komedie! Už zápletka filmu je pozoruhodná, pro některé až nepochopitelná. Mám radost z toho, že ve filmu vystupují francouzští herci jako Gérard Depardieu, Jean-Paul Rouve (kterého asi většina zná spíše jako policistu z Julie Lescautové) či Alain Chabat (ten je sice Alžířan, ale i to se počítá) . Snímek okořenil do té doby pro mě neznámý Maurice Barthélémy v roli náčelníka (a přidal pozoruhodné scéně v Careffouru). "Něco Vás napadlo? - Ne, stojíte mi na vlasech!" ()

janilla

Ano, je to blbost. Ano, já to vím. Přesto si nemůžu pomoct a pokaždé když to vidím tak se musím smát. Začínaje „…, ale tento film nevypráví jejich příběh.“ přes „Nedávej pac! Nedávej pac! Tak je hodný, hodný jorkmut.“ a konče „Ty s ní spíš, já s ní spím. Tak jsme si kvit.“ ;D ()

Insspektor

Všetky tie hlášky z RRRrrrr!!! sú pre mňa, mojich kamarátov, spolužiakov a dokonca aj rodinu kultová záležitosť. V rámci žánru nieje o čom 100%.... a nech sa stoly prehýbajú ;) ()

Systematic

Naprostá šílenost. Chápu lidi, kteří tomu dají odpad, ale některé hlášky byly docela povedené a film mě místy opravdu rozesmál. Takže tak 1,5* ()

Rediik

Ano, je to hodně hloupé a praštěné, ale učel to splnilo. Velká nálož vtipných scén a hlášek, na které nejde nezapomenout. A pozor - "Začíná noc!".."Drž hubu!" ()

kitagawa

Je to fakt divné, úchylné a nevtipné. Ale na rozdíl od jiných rádoby vtipných a intelektuálních filmů, si tenhle na nic nehraje, svou podivnost si uvědomuje a hýčká si ji. ()

anticapa

Dal jsem tomuto filmu šanci, na nátlak kamarádů. 3 minuty jsem žil v bláhové naději, že se budu bavit. Skončilo to však žížalomutem, to byl vrchol, a to jest pohříchu málo. Mám rád streštěné komedie typu Bláznivá střela, Žhavé výstřely. Rrrrr je ale opravdu, dámy odpustí, sračka. ()

Fugito

Francúzsky úlet , pri ktorom som sa aspoň pobavil. Jsem kámen - b.l.o.n.d :D Takisto ako obchodný dom v strede praveku. Určite sa nedá porovnávať s Monty Phyton filmami. Pre mňa slabých 50%. ()

Inusa

Mně se to teda líbilo a myslím si, že si to nezasloužilo takové hodnocení...Je to totální úlet a já u toho parádně vypla. Nehledě na to, že hlášky z filmu používám ještě dnes. A kdo dal odpad, tak je teda pěkný kámen :-D. ()

jakoby

Jo nizke hodnoceni...Ale kdyby to natocili americani a hral tam Jack Black , tak pubertaci daji hvezd jak na americke vlajce. Vyborna komedie a ty hlasky ! ()

kviczala

Náhodou: s dobrou náladou, s pizzou a bez očekávání něčeho duchaplného jsem si sedla k tomuto filmu a bavila jsem se... Zase tak stupidní to nebylo... Někdy je potřeba se mrknout na něco naprosto střelenýho! Ve filmu je docela hodně dobrých nápadů! ()

Dangerman

Jen 56%? Někdy zdejší hodnocení opravdu nechápu a jsem rád za těch XX komentářů, kteří tady píšou to samé. Kdo se u tohohle filmu nezasmál, tak je prostě omezenec, nezlobte se na mě! Dá se na to dívat znovu a znovu a pořád nacházet další a další hlášky, na vejšce fenomenální film, koukali jsme pořád B-) ()

Scarsyan

Chumajovina na entú, mne to prišlo vyslovene trápne. Trápnosť bola dokonaná scénou s Carrefourom. Hrôza a des, mne asi očividne nesadol štýl humoru, ale tá jedna hviezda je za archeológa, ktorý ma trošilinku pobavil :) škoda, že ho zabili :/ ()