PatrikP4

Naprosto špatná komedie. Jen za jednu hlášku si to zaslouží 2 hvězdy a to je: Začíná noc. Drž hubu! Tahle hláška asi bude a je nesmrtelná mám na ní dobré vzpomínky. ()

@nthr4X

No kdysi jsem to viděl jako mladší, tak mi to přišlo jako ohromná bžunda ale nyní mi to už tak vtipné nepřijde a jako celek je to celkem podprůměr. ()

JenomDominik

Pokud to vemete s nadsázkou, film si opravdu užijete. Stačí si jen všímat těch dobrých hlášek a ne myslet jen na to že celkově ten film moc nedává smysl, jelikož pointa je to že se dva kmeny "rvou o šampon" vtipných hlášek tam je ale neskutečně hodně a já se u toho zásmál pokaždé co jsem na to koukal... a to že už jsem to párkrát viděl. No a co by jste vlastně od komedie chtěli víc než zasmát se? Od toho tenhle film je a taky tak funguje. 4* (80%) ()

kobra190

Naprosto dokonalá kravina. Ano, jak již někteří zde psali, nejde to brát vážně. Ale vtipů a hlášek plná kopa, příběh to má poměrně průměrný oproti některým dnešním vážným filmům. Ale hlavně kritizujete tu scénář, ten je tak nabitý, že by se za to nemusel nikdo stydět. Prostě super věc a rád se na to podívám znovu. ()

RyonMathrin

Fakt mě baví, jak má tento film rozporuplné hodnocení. Lidi, je to přece komedie! Zhovadilá, šílená, ale totálně zábavná. Hlášky, které nikde jinde nenajdete! (už jich je tu v komentářích citováno dost, takže budu šetřit místem) Tak se uvolněte a zasmějte tomuhle filmu, vždyť si dělá prču úplně ze všeho. Za originalitu a zábavnost zasloužených 5*. ()

Merenre

Možná vůbec nejlepší komedie všech dob! Předpokládám, že rozděluje obecenstvo na dva tábory - na ty kteří ji bezmezně obdivují a milují (jako já) a ti kteří ji nemohou přijít na jméno ()

sibskyn

Ono je to vlastně naprostá pičovina, ale parkrát jsem se pěkně hlasitě nasmál, a to od komedie vlastně očekávám. ()

Doggie773

Neskutečná blbost, která mě ale neuvěřitelně pobavila. Příběh je úplně stupidní, ale hlášky z filmu jsou nezapomenutelné. Záleží jen na vkusu daného diváka zda tento film posoudí jako dobrou komedii nebo ho pošle rovnou do odpadu :D ()

Igy007 odpad!

několik pokusů, za různého rozpoložení - nula úsměvu, natož pak smích ... ačkoliv je šabat mým oblíbeným hercem (nauka o snech, každý to rád jinak etc ...), tvůrcem je skutečně bídným ... já snesu lecjakej grc, moje nároky na humor jsou někdy až primitivní, ale tohle se fakt nedalo - spíš mi z toho bylo smutno ()

Paplónik

Veľmi čudná komédia. Bez inklinácii k tejto odnože humoru budete trpieť. Naopak, ak ste tohto razenia, tak sa párkrát pousmejete. Je to skutočne pre maličký okruh ľudí, žiadna komercia. 2 hviezdy za nápad a následne aj realizáciu. ()

Killadee

Ve znacne zhulenosti na jednom podzimnim dychanku na chate nam to pripadalo mistama celkem vtipny :) Ale za normalnich okolnosti bych to asi neydejchala ani 2 minuty :) ()

Cherubin

Na první pohled slaboduchá komedie, ale výborná na odreagování a zasmání. Většina podobných věcí nemá ani smysl natož nějaký děj. Ale proč nezparodovat pravěký lidi? Výbornej nápad, celý film jsem se bavila. Stejně jako u Asterixe, Alain Chabat má prostě smysl pro humor. Kámen? Zde...Kámen? Zde...Kámen?...Zase chybí...no není to dokonale stupidní?:) ()

Onono

Tento film je taká hlúposť,až je dobrý....lepšie to definovať nedokážem.Je použitý primitívn humor,miestami niekedy silený.Dej je veľmi povrchný,skôr by to som to nazval skupinov scien,ktoré su naskladané za sebou tak aby to dávalo ako taký zmysel.Ale keď sa človek nad to povznesie tak sa dá na tom filme celkom dobre pobaviť a nasmiať:) ()

-=MAX=-

Ať si říká kdo chce co chce mě se tato blbost líbila stašně moc. Už jen ten nápad že se všichni jmenujou Kámen mě úplně uzemnila. Když ktomu přidáme Koňomuta a Žížalomuta, tak k tomu není co dodat. Ten kdo má rád humor to určitě pochopí. ()

Ditulka

Já sem se u toho nasmála až moc...spíš GI :o) Kdo není stejný magor jak já ať se na to radši nedívá, abyste tomu tady pak nemuseli dávat odpad... ()

DonParegio

Tento film ma len veľmi slabo bobavil.Bolo tam pár vtipných hlášok no aj tie sa stále len dokola opakovali. Nerozumiem ako sa nato mohol dať nahovoriť Gérard Depardieu.Tento film je hanbou francuzkeho humoru. ()

Olafa

Kachnomuti, žížalomuti, vepřomuti... jo, je to stupidní. Stejně tak je stupidní i předstírat po 20 letech života, že jste "od přírody kučeraví" a nebo mít stejné jméno se zbytkem osady - no to bylo teprv ujeté! A proto se mi to tak líbilo. Myslet se u toho nemusí a jak je to tupé, tak je to geniální. Prostě prdel. A to jsem nemusela být ani pod vlivem, abych se bavila. ()

Pedrozont

Nevím, proč dávat odpad, když jsem se docela nasmál. Ano... některé vtipy jsou tam opravdu debilní, ale spousta jich je parádních a jsou podány tak, že se člověk směje ať chce nebo ne. ()