Během průzkumu ložisek ropy zmizí uprostřed bažin několik zaměstnanců velké naftařské společnosti. Vyšetřování se ujímá místní šerif, který musí čelit staré seminolské legendě, jež se probudila k životu. Man-Thing - přízrak, který se plíží močály a nemilosrdně spálí dotekem každého, kdo má jen trochu strach. (oficiální text distributora)

AArrxen

Zatím nejslabší Marvelácký komiks, který jsem viděl. Režie k pousmání, mnoho scén postrádalo jakoukoliv logiku. Navzdory tomu jsem se docela bavil, komiks jak vyšitý. Prostředí močálu si pohrávalo s mojí fantazií, samotný man-thing taky pobavil. ()

JARDAHONDA

Nápad autorů postavený na hlavu určitě nebyl.. Temné bažiny a hororová atmosféra byla rozhodně na místě, ovšem spackané herecké výkony a podprůměrný scénář, který je nedotáhnutý do konce vše předem pohřbil.. Navíc " Jožin z bažin " nepůsobí nikterak děsivě.. Škoda ..., film se dal rozhodně lépe vymazlit ** ()

Setman

Už v prvních minutách se dočkáme umělých prsou notně postříkaných... krví. Hned nato přijíždí drsňácky správňácký šerif ("Pokud někdo poruší zákon, ´du po něm"), začínají dialogy o ničem, šablonovité chování a protirasistická/ekologická agitka. Naprosto zbytečný "horor", kterému se nedaří vybudovat ani náznak napětí a za hudbu by zasloužil utopit ve filtrovaně nasvícené bažině. Next! ()

swn odpad!

Nelogický príbeh v peknej krajine so zeleným močiarom a lokálnou ťažobnou spoločnosťou. Pozerať tento film je len ďalšia strata času. ()

Mr.Dude

Man Thing kývl na to, že se o něm natočí film a dokonce si v něm i sám zahraje. Byl z toho celej udělanej, jenže si blbeček nepřečetl scénář, díky tomu, že v bažinách chodil za školu, se nenaučil číst. K tomu ješte potom během natáčení zjistil s jakýma amatérama bez špatky talentu musí spolupracovat na tomhle bažinovým pornu, točeným za pár dollarů, který by mi nestačily ani ke koupy tohoto dvd průjmu. Rozmyslel si to a chtěl se na to vysrat .Jenže smlouva mluvila jasně, vycouvat z toho nemohl, tak se aspoň domluvil s režisérem na tom, že se tam ukáže jen dvě minuty. ta jedna hvězda je za tu blonďatou kozatou pipku. ()

Rathe

Jako chápu, že je to hodně nepovedená předělávka Marvelu, ale přeci jenom, viděl jsem už horší paskvil. Tohle mi zase nepřišlo tááák moc hrozný, aby se řadil mezi nejhorší filmy zde. ()