Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

haWranka

Když film začal, tak jsem neměla vůbec ponětí, o čem to má jako bejt. Nejdřív se to tvářilo mírně zajímavě, ale cca po jedný čtvrtině filmu veškerej děj upadl do naprostý trapárny a nechutností. Nj, co se dá dělat. Hodně - hoooodně - slabý 2... ()

waska

Šílený rande je opravdu šílenej film. Snaha o vytvoření romantické bláznivé komedie narazila na kámen. ()

Joža

Nejlepší scena ve filmu je jasně v bazénu,jinak je to podprůměrna romantická komedie,alespoň pro mě. ()

boni

Já se bavil, a to dobře. Naprosto stupidní humor v mnoha případech pojat velmi nechutnou formou, ale pořád se to drží hranice naprosté snesitelnosti. Zdejší hodnocení mě vážně zaráží, neboť to opravdu tak hrozné není. Kdo přežije sem tam „ostřejší“ humor, ten nemůže být vyloženě zklamán. ()

Chip89

Bylo to úplně o ničem, ale já si potřebovala odpočinout a stalo se. Takže pokud chcete super film podívejte se na něco jiného. Pokud chcete film, u kterého nebudete muset přemýšlet, nebude vám vadit, že víte jak skončí a chcete se zasmát jednoduchému humoru tak si pusťte tohle:) ()

Fightluki

Upřímně nechápu tak špatný hodnocení, protože brát to jako romantickou komedii fakt nelze. Film je totální úlet, šílenost střídá šílenost, Ashton hraje podobnýho debila jako v Zlatých sedmdesátých (což je role, která mu fakt sedí), Tara sice špatná jako vždycky, ale naštěstí nedostala tolik prostoru. Každopádně fanoušci filmů typu Sharkonáda, Zombie bobrů nebo Wet hot american summer se budou královsky bavit. Do pěti hvězd chyběl jenom trochu lepší konec, ale i tak super záležitost. ()

KdG

Celkem slušná komedie, s několika fakt dobrými scénami (močení v místnosti, hon na sovu, zakopávání mrtvoly). Carmen Electra i Tara Reid sou celkem kočky, ale Ashton Kutcher je jako herec nic moc. A co se opět nepovedlo tak je klišovitý konec filmu. ()

Pakr

Nemůžu si pomoct, možná jsem byl tak dobře naladěný na komedii, že se mi ty stupidity opravdu líbily a musím dát 4*:D ()

Miro_CZ odpad!

Asi jsem zaspal tu novinku, že komedie, nemusí být vtipné, aby byly označovány jako komedie... Toto je jasný příklad "komedie" u které se po celou dobu ani neusmějete. Když byl film zhruba v půlce, bylo mi líto toho stráveného času a zastavit film aniž bych viděl konec. Na konci jsem litoval, že jsem to neudělal. Odpad... ()

kenileja

Tak tohle bylo ale fakt šílený! A v tomhle případě slovo "šílený" ani zdánlivě neevokuje "zábavný" a už vůbec v něm nehledejte žádná pozitiva (ani ve stavu vypnutého mozku). Tolik trapných, rádoby trapných, nepovedených a vůbec ne vymyšlených záběrů v jednom filmu, i to je "šílený". ()

Shitonit

Je to příšerný. Ale některý scény sou dost vorigoš na to, abych to nějak odjebal. Takže klíďo pět hvjezd, páč si to klíďo slíznu znovu.   Takže jsem si to fakt po pár dnech slíznul znovu a musím to přehodnotit. To jako proto aby bylo jasný, že mám tu sebereflex. Nebo tak něco. Jako že se má občas uznat chyba. Nebo tak něco. Omyl. No, takže asi to bylo celý tím, že jsem to poprvý asi od druhý půlky prochrápal. Jakože prospal. No a tím mi to vlastně nedocvaklo tak jak mělo, jako celek, páč vod tý druhý půlky to neskutečně graduje, v návaznosti na děj tý první půlky, a chvílema sem nevěděl, čemu se mám řehtat dřív a víc. Jestli jako sjetej vejr (jako ten pták) nebo pták kterým se pochcal ten peršan, nebo mě víc vodjebávala ta kombinace neustálých omylů, von i ten voběšenej negřík nebyl zlej, nebo ..nebo... je to dost šílený na to, aby mi to fakt zvedlo náladu natolik, že Šílený rande narvu do svý přecpaný Toptenky. ()

radys.v

Nemám slov. Naprostá kravina s ohizdnou hudbou. Nemůžu radši ani hodnotit - odpad! je lepší. Trapné pokusy o vtip ala Bláznivá střela. Ashton Kutcher je snad nejhorší herec současnosti. ()