Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na Slapech vypuklo šílenství, spousty amatérů hledají poklad. Na sociálních sítích se totiž objevila zpráva o loupeži klenotů, které mají být pod hladinou nádrže. Nálezné je vysoké. Místo „pokladu“ se najde tělo mladíka a důkazy, že měl s loupeží hodně společného. Zach s pomocí Renné pokračuje s „tajnými“ ponory. Rydlo není nadšený, že se Renné pro Zacha angažuje, nevěří mu a jeho podezření se zvětší po té, co se Zachem absolvují společný ponor. Alice se Zdeňkem se pokoušejí uvěřit, že nový vztah, ve kterém už není Zach jim vyhovuje. (prima+)

(více)

Recenze (4)

JenTR 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Může mi někdo vysvětlit, když tu holku unášel na člunu, proč prostě nevyskočila do vody? Hned by jí vylovil policejní člun a byla by osvobozena bez problému. Ne, ona tam sedí jak trubka a čeká až zastaví, aby ji pak mohl podříznout. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snad trošku lepší díl než předešlý. Krimi případ je slušný, je tu hodně pátrání, případ sám o sobě je i docela zajímavý. Bohužel zase se tu řeší mraky citových výlevů hlavních hrdinů, to už myslím vůbec nikoho nezajímá. ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pták Hýl obecný pro svou důvěřivost snadno upadal do čižbářských léček. Proto se slovo „hejl“ stalo ve slangu označením pro důvěřivého naivku, kterého není těžké oklamat. Příjmení Hejl, Hylský nebo Hýlovský nebo místní jména Hejlov, Hýlov svědčí o pozornosti, kterou naši předci hýlům věnovali stejně jako rčení „věšet lidem hejly či bulíky na nos“. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (1)

  • Pták Hýl obecný pro svou důvěřivost snadno upadal do čižbářských léček. Proto se slovo „hejl“ stalo ve slangu označením pro důvěřivého naivku, kterého není těžké oklamat. Příjmení Hejl, Hylský nebo Hýlovský nebo místní jména Hejlov, Hýlov svědčí o pozornosti, kterou naši předci hýlům věnovali, stejně jako rčení: „Věšet lidem hejly či bulíky na nos.“ (sator)

Reklama

Reklama