poster

Fešák Churchill

 • Velká Británie

  Churchill: The Hollywood Years

 • Slovensko

  Fešák Churchill

Komedie / Válečný

Velká Británie, 2004, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ***

  Zas tak strašné to nebylo. Jasně, vypadá to jako pěkná hovadina, když z Churchila uděláte akčního hrdinu a z Hitlera člověka, kterého si lidé pletou s Chaplinem. Ono je to ale místy fakt docela sranda a i díky své krátké stopáži to rychle uteče. Prostě jestli se chcete jenom docela dobře odreagovat, tak vám to doporučuji. Jinak radši ne :-)(3.9.2006)

 • Big Bear
  *

  Aúúúúúúúúúúú. Chudák starej Winston. Tohle si fakt nezasloužil. Vůbec bych se nedivil, kdyby po tomhle Britové vymlátili Amíkům znovu základnu v Pearl Harboru.... Ve filmu padly asi 3 slušné vtipy, ale tím to končí. V celku to bylo trapné a bez nějaké hlubší myšlenky. Udivila mne však ta výprava, která byla na takovou blbinu celkem velkorysá. Mám rád válečné věci, mám rád parodie na válku .. obzvlášť. Ale musí to mít myšlenku. Za mne je to jen jedno varle Hitlera (ať si tvrdí co chce :-) ! *(15.5.2013)

 • Enšpígl
  **

  HItler to s tím Chaplinem pěkně dostal."To není herec to je vůdce". "Jo tak tenhle film jsem ještě neviděl. " to bylo fakt dobrý,ale pak to nejak slábne a před tím vlastně taky.(28.8.2006)

 • mi-ib
  **

  "Hitler, má kouli jen jednu. Hitler, má kouli jen jednu." Že to bude hovadina, to jsem čekal. Takže to mě nepřekvapilo. Ale předpokládal jsem buď více vtipu nebo lepší děj. Dějově je to propadák. Vtipné to občas bylo. Především vtípky s Hitlerem byly povedené. Takovou čočku mu snad nedával ani samotný Chaplin. Kdyby si tvůrci dali více práce s dějem, tak by to mohlo být i na více hvězd.(15.1.2012)

 • Gawain
  **

  Promarněná příležitost - základní nápad, tj. natočit parodii na holywoodské pojetí dějin je sám o sobě za dvě/tři hvězdičky... Bohužel zpracování skvělou myšlenku dokonale zabíjí a to již tím, že toto pozadí naleznete na DVD jako bonusový alternativní začátek a konec, samotný film vás rovnou vrhá do "WWII real story", která sice obsahuje několik skvělých vtipů, ale jinak je nudná, mnohdy trapná a především - místy má člověk pocit, že místo parodie sleduje parodované... a samozřejmě (v poslední době v bláznivých komediích podle všeho povinná) rapová scéna... Škoda - velká škoda...(6.10.2008)

 • - Neve Campbell prijala ponuku hrať vo filme, pretože sa tešila na spoluprácu s Christianom Slaterom. (Original.M)

 • - Natáčení probíhalo mezi 24. březnem a 12. květnem 2003 u Royal William Yard v Plymouthu. Místo Buckinghamského paláce sloužila filmařům soukromá rezidence Oldway Manison v anglickém kraji Devon. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace