Připoutejte se, protože začíná nejdivočejší výlet roku! Bavič Cedric the Entertainer stojí v čele skvělého obsazení povedeného komediálního dobrodružství jedné rodiny, která se pokouší zvládnout nevídané potíže (a přežít jeden druhého) na tripu napříč celou zemí. Na své cestě potkávají šíleného řidiče nákladního auta, naloží stopaře holdujícího kultu voodoo a odhalí nebezpečí podezřelého hotelu. (oficiální text distributora)

fefee

Trápna komédia ako každá druhá, ale sem tam som sa zasmial, a takéto odpadové filmy treba brať s rezervou a obrovskou rezervou :) ()

Slimak

Pod tím titulkem "NEJDIVOČEJŠÍ JÍZDA ROKU" se nenachází nic víc než film o lidech co jedou až někam dojedou. Nic víc ! ()

AdamesWWE

[4/10] Obyčajná otupná americká komédia s afroamerickým dobrým hereckým obsadením. Len škoda že s okopírovaným humorom ktorý sme videli v mnohých podobných filmoch a tu to už nefugunguje, pár vtipných momentov nevylepší dojem a naneštastie ani príbeh príliš nezaujme a je predvídateľný. Síce sa nato bez problémov dá pozrieť ale nieje to vtipné. ()

Wishkah

Jediný kdo mě aspoň trošku zaujal v téhle rodinné nudě je Cedric The Entertainer. Tak za něj dávám tu jednu hvězdičku. Ale ani on nedokázal nic vytřískat z toho tupého, nudného a naprosto hloupého scénáře ()

PetkaW.

Ach bože... tolik infantilností na jednom místě - z toho se chce občas až zvracet nebo si minimálně vrazit prsty do očí. Když už se chcete dívat na nějaký takový film, tak sáhněte spíš po komedii Už jsme tam? kterou tenhle snímek místy vykrádá, až hrůza a ještě se mu to vůbec nedaří. Opravdu otřesný film, který nepobaví. ()

HonzyR

Znáte ten případ, kdy je v televizi úplné ale fakt úplné ho....? Říkal jsem si, že jeden večer, při práci na počítači, pustím tady tenhle "počin". Stejně tam nic jiného nebylo, a říkal jsem si, že to stejně nebudu vnímat, navíc tam hraje jedna ze "zoufalek" - Vanessa. Komedie moc rád nemám, a už vůbec ne ty, které jsou tak tupé, že to musí tupé připadat úplně všem... Vtipy extrémně hloupé, nebo už někde slyšené. Tupá černošská rodina jede na výlet, nic jiného jsem z toho asi ani nepochytil. Pojďmě si raději zlepšit náladu letošní perlou: Millerovi na tripu. __10%__ ()

Bozvav

Děsná blbost, kde krom pár vteřin s Jasonem a asi dvou vtipných hlášek není vůbec nic. Odpad to není, ale houbeles ano. Za mne 25%. ()

petrrr

Naprosto přesná ukázka Americké kultury a hlavně společnosti a Amerického "mozku". Až na dcerku závislou na mobilu a docela pěkným telěm není na tomto filmu nic dobrýho nebo aspoň normálního, občas mi i přišlo, že nejen celá rodinka byla na tripu, ale i celý filmový štáb :-)... Dal bych tomu tak 18% = ** Dvě *, taky proto, že jedinej komu papír/trip udělal dobře byl scénárista, protože se opravdu našly vtipné hlášky a role. ()

BeranSon

I přes ty všechny mínusy, musím uznat, že nějaké fóry a sekce, jsou skutečně povedené. Mám rád cestovní filmy a toto mě celkem překvapilo. Nic víc, nic míň. 5/10 ()

Rathalos

Nechapem sice trosku,ze ma tato komedia take nizke hodnotenie,lebo ja som sa bavil,tak spravne sialena a trafena rodinka,ktora ma rozosmiala...:-) ()

bjukenenen odpad!

Hrálo to jen v pozadí při učení a i tak jsem měl chuť si rozbít hlavu a dostat se do bezvědomí. Neskutečná sračka a možná jeden z nejhorších filmů co jsem kdy bokem vnímal. ()

Torgal

Komédia pre najmenej náročné publikum (aka pre černochov). Všetky zložky filmu sú na tak nízkej úrovni, až to hraničí s diletantstvom – jednotlivé scény sú na sebe nahádzané bez ladu a skladu a často im chýba začiatok aj koniec. Celý ten road trip navyše nedáva vôbec zmysel a je zavŕšený trápnym naťahovaním sa o priblblú trofej. Od odpadu to zachraňuje hlavne to, že na rozdiel od iných černošských „komédii“ to neskĺzne k vrieskaniu a fekálnemu humoru. 3/10 ()

Nocturno culto

Líbí se mi tady, jak většina komentujících okamžitě asociuje slovo "trip" s halucinogeny a pravý význam odkládá úplně mimo..Film byl průměrný, místy moc přehnaný ale třeba když Cedric ve vířivce zahlásí, že když tam budou ještě chvíli, že z nich bude kafe, tak se zasmát dá..Přišlo mi to jako epizoda z animovaného seriálu Cleveland show ..za poslední zmínku stojí komplimenty strýčka Earla k Dorothy, debilní příbuzný Mack a věčně švorcový bratranec, který doufá že z Johnsonových kápne nějaká babka .. ()

DjMetal

Nechapem, co vam na tejto komedii vadi. Ja viem. Isto ju slovaci pozerali so slovenskym dabingom,ze?? ja ho totalne neznasa. Mali by ho zakazat.povolenie dostanu len na rozpravky. inak je film potom o hovne. Kukal som to s ceskym dabingom a je to super komedia.vela krat som sa smial. Ako napr. pri zaciatku. dcera: sama jsem si je usila (saty). tata: no, ale koupila si si malo latky. (tak nejak) :D:D:D. Je to ppci komedia. mi napiste co je pre vas super komedia. ale nie cetnikov alebo nejake stare.tie su vsetky skvele.ale nejaku novsiu. Pre mna je tato super. A ti ktori rozmyslate ci si ju pozriet, vrelo doporucujem. ()

KdG

Celkem pohodová černošská komedie u které se nemusí vůbec přemýšlet. Bohužel konec typicky trapný jak je u těchto komedií zvykem. ()