Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

BS

Atmosféra Mean gilrs je pryč a přichází jen tupá zábava, škoda, protože Lindsay má talent. No možná ne talent, ale je to kus ženský :) ()

oveckaoa

Hodnocení je těžké váhám mezi 1 a 2 hvězdami. 1 Hvězdu dávám za film jakožto celek a jednu za poslední song jak tam spolu tančily pěkná píseň. Jinak jedná se o film na jedno podívání a vtipné je to asi tak jako když si 80 letá babka uprdne a směje se tomu :-). P.s. pokud je Vám od 12- 16 let přidejte si 3 až 4 hvězdy mě je 22 tak to přidávání nehrozí :-). ()

Pavlínka9

Vidět to v 15ti, tak bych řekla, že by se mi to líbilo a měla bych na to jiný názor než teď, o 10 let později :D :D Totální pakárna, která je tak šíleně praštěná, ale díky Megan a Lindsay, na které se dá naštěstí dívat, tak to šlo :) A proč si jednou za čas nepustit takovou šílenost :D ()

geklon odpad!

Hloupější verze holčíčího filmu asi neexistuje. Navíc z mrchy udělaj hrdinku. Jak didaktické. Čím blbější tím zajímavější. V některých situacích jsem se přistihl, jak úplně hltám ten totální, dnes jíž takřka retro kýč nulté dekády. No jo, no...ono taky železo stárne. Poctivá sračka, jak má bejt. ()

Diego odpad!

Rád se podívám na teen filmy a většinou mě baví, ale tohle jsem opravdu nemohl. Preci jenom jsem kluk a tenhle velmi naivní příběh dívky, která chce být všemi oblíbená a nakonec si uvědomí, že to není vlastně důležité..ach.. ()

Unnamed

Režiséra bych zastřelil, stejně tak scénáristu... Film měl ale i klady. Alison Pill se ale alespoň snažila hrát a na Lindsay s Megan se dalo dívat - takže jsem zase tolik netrpěl. 2* ()

Blackberry

Až príliš nudná komédia sladkokyslej Lindsay. Síce si zaspievala pár pesničiek, zaklamala ako sa na správnu teenagerku patrí, dostala sa do sporu s Megan Fox (môj druhý film s touto herečkou, ktorý som videl po Transformers), no nakoniec ako inak sa jej všetko podarilo ako chcela a rozprávka je na konci... Iste, veď máme radi niekedy takéto flash story, ale táto je veľmi slabučká. ()

NoFiction

Lindsay Lohan Vs Megan Fox. Tenhle hvězdný pár se jen tak po kupě nevidí. Bohužel snímek místy opravdu hodně pokulhává. Krása není všechno. ()

Dagoussek

Průměrná americká komedie s Lindsay, kterou mám ráda a s Megan Fox, která se opravdu hodí jen na role nafoukané pipiny. Zas tak špatné to nebylo ve srovnání s jinými filmy. A ta praštěná učitelka je taky fajn :-) ()

pugs

Typický americký príbeh z prostredia strednej školy - tam kam zapadla napr. aj Hillary Duff. Keby ste si komédiu pustili na posledných 5-tich minútach mali by ste o všetkom prehľad, čo sa stalo, čo nie, o čom to je, čo sa tu robí, ktoje Lindsay. Kto je Lindsay? Asi ďaľšia hviezdička zo série High School Musical, ktorá našla svoju životnú šancu stať sa speváčkou. Ani tá Megan Fox nepoteší, ktorá je tu mimochodom odporná - či už svojím charakterom (tak to asi zahrala dobre) alebo svojím výrazom vôbec. Nechápem ako ona nemohla využiť niečo zo svojej krásy, aby ten film stál vôbec za niečo. Ach, idem si pustiť Zaca Efrona. 2/10 ()

herr_carter

Ty seš blbá pipina, já jsem debilní kikina a teď jde o to, která z nás bude pomyslnou královnou tohohle teletína..nakonec vyhraje kikina, zhrzená je pipina a na světě zůstane x tisíc zvlhlých teenagerů................... moje hodnocení = 1,5 z 10. ()

darwin odpad!

CoaTDQ je neuvěřitelně hloupý, trapný a zcela nevtipný film. Nesnáším tyhle břečky pro holky, a tento plyšový zvratek je ještě horší než Mean Girls. Zastávám sexistický názor, že teenagerovské filmy stojí za to jen tehdy, když se netočí vyloženě pro publikum čtrnáctiletých nanynek. Jsou jistí herci, kterým nemohu přijít na jméno. Lindsay Lohan patři k ním. Na obrazovce vypadá přesvědčivě asi jako Tara Reid v roli mikrobioložky nebo Steven Seagal v roli paleontologa. Na celém "filmu" jsem našel pouze dva pozitiva: stále půvabnou Glenne Headly a fešného Eli Marienthala (znalci vědí, kterou rolí se proslavil). :) ()

chmíří

No nevím myslím že tenhle typ filmů je dělanej buď pro americký dementy bez mozku, co se budou smát těm debilním "vtípkům" nebo malým dětem a jelikož nejsem ani jedno tak to byl celkem boj to dokoukat! No takže za film * a za Megan Fox a L.Lohan tu další! ()

Lencha

Docela zábavnej teenagerskej film :-) Lindsay mě tu baví...Megan nic moc, Adam Garcia - tady odpornej (v divokých kočkách super)...žádný převratný dílo to není, ale neurazí:-) ()

kwoky

Tak ja nevim. Chtel jsem dat min, ale nejak nemuzu :) Ono je to uplne hloupe, dialogy jsou strasne, zacatek, prostredek i konec jsou hrozny dejove i charakterove. Vedle toho si ale musim postavit L.Lohan, M. Fox, hudbu, celkove vyzneni a primitivni zabavnost (kterou jsem cekal). Hned mi pripada, ze to ma styl a i kdyz pod neuveritelne povrchnim dejem uz neni nic, musim dat 3*. / Vyskytla se příležitost a viděl jsem to podruhé. Je to tak, jak jsem napsal, ale bavilo mě to míň. Takže jdu s hodnocením dolů. ()

Káronoš

K charakterizování tohoto filmu mě stačí 2 slova: TEEN SHIT! Naprostá blbost, která nemá žádný smysluplný příběh a zápletku. Co mě ale nejvíce znepokojovalo byl pukus hrát na city, který absolutně nevišel. Vtip zde působil trapně a herecké výkony nestojí za starou bačkoru. Možná Adam Garcia měl semtam nějaký náznak herecké dovednosti, ale to je vše. Důvod proč dávám 1* je KRÁSA Megan Fox, která ikdyž hrála mizerně, pořád je šíleně svůdná a děsně rajcovní. Hodnocení: 2/10 ()

Ondis

Posledních 15 minut bylo mizerných! Opravdu to nestojí za to se na tento skvost kouknout jenom kvůli Megan a Lindsay jako to bylo v mém případě. ()

orkadimenza

Klasické téma teenagerů, kdy je parta kamarádek neskutečně zblázněná do zpěváka / kapely. A co se teprve bude dít, když bude příležitost zajít na jejich koncert a svého idola spatřit na vlastní oči? Puberťáci tohle okolo sebe vidí poměrně pravidelně, ve filmu jsem však tohle spatřil poprvé. Takže mi ta praštěnost hlavních postav, dívčí rivalita a občasná absurdita chování i děje nepřišla příliš divná. Ano, je to jednoduchý film spíše pro holky okolo patnáctky se spoustou ideálů, ale s očekáváním nenáročné oddychovky předem rozhodně nepobouří. ()