Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

nash.

Průměrná puberťácká komedie, jejímiž klady jsou švih, Lindsay Lohan a pohodová nálada a jejími zápory to ostatní.. ()

Marze

Vidíme tu bohatší populaci jak říká hrdinka za ploty ochranky se sestříhanýma party trávníkami, milými sousedy s kreativními povoláními. Jak by proboha vypadal film s těmi za plotem? ()

heyda

Lindsey Lohan, pro mě osobně královna teenagerovských komedií. Tahle komedie však nepatří k tomu vydařenějšímu. ()

rikitiki

Kladem tohoto snímku je, že se netváří jako něco víc, než je, totiž kýčovitá vyprávěnka pro pubertální středoškolačky. Je stejně hezký a zajímavý jako přívěšek ve tvaru Hello Kitty na růžovém mobilu. Nesmyslná pohádka a naivní fantazírování. /3. 12. 11./ ()

eraserhead666 odpad!

Tak už chápu, proč po sobě studenti v amerických školách střílí. A proč je část současné mládeže tak vylízaná, když je krmena podobným hnusem. Stále však nechápu, co všichni mají na Megan Fox, když je to obyčejná tuctovka. Už nikdy více, to si radši nechám nachcat do huby. ()

becki_tu odpad!

Naprostá slátanina a blbost, kde je úplně všechno špatně. Počínaje zoufale neoriginálním a dementním scénářem, přes naprosto nefungující a trapné (rádoby) vtípky až po hrozné herecké výkony. Nebýt Megan Fox, asi bych to jen stěží dokoukal. Pokud vám není víc jak 12 a máte alespoň trochu rádi pořád stejně stylizovanou Lindsay Lohan, pak si možná příjdete na své. V opačném případě se tomuhle filmu s nálepkou "teenage komedie ze střední" (jestli se tomu dá vůbec ještě říkat komedie) raději vyhněte hodně velikým obloukem. Tohle by se mělo pouštět milovníkům filmu spíše za trest. Škoda psát něco dál. ()

Earl_23

Pubertální filmek na nedělní odpoledne, který ovšem i přes nízké hodnocení tak špatný není. Dějově docela fajn poskládané a na dvojici Lohan - Fox se rozhodně koukat dá. 50% ()

Revanx

Skúste sa tomuto filmu vyhnúť. Je to strašná nuda. Tá jedna hviezdička je za morálny odkaz filmu – piť a klamať sa nemá. ()

draggo

Typická teen komedie, u které budou 13ti leté slečny hýkat radostí. Ostatní budou asi skřípat zuby, ale přeci jen si uvědomme pro koho je to dělané. A filmu s Megan Fox pod 3* dát nemůžu :) 55% a 3* ()

zdepapepa

Takže nadprůměr 3 hvězdy, důvody: 1. tahle "komedie" se v lecčems podobá předešlému Mean Girls, ale občas je to trošku ta pěstička na oko... (jinak MG se mi líbí/lo) 2. Alison Pill 3. Lindsay Lohan ()

numi

Po první půlce, která je tak neuvěřitelně plochá, pitomá, nezábavná a dokonce i nedějová (už ani naší hrdince nikdo neháže klacky pod nohy a vše ji krásně vychází), naštěstí přijde opilý rocker a s ním i troška zábavy a otevře se tak cesta k závěrečné půlhodince, která místy dokáže i pobavit. Jediným plusem celého filmu je tak Lindsay Lohan, která působí neuvěřitelně pozitivním a sebevědomým dojmem a dokazuje, že má budoucnost i v jiném žánru než jsou stupidní komedie pro teenagery. Sice zatím tento trend nezměnila, ale snad to jednou přijde. První hvězdička je pro ní a půlka druhé je pro toho rockera, co šlape Shakespearovi na paty... [květen 2006] ()

Lum3n

V celém filmu by se našlo sotva 5 minut, který nebyli úplně dementní, ta 1* je za L. Lohan, která tu sice neměla moc co hrát, ale alespoň jsem to díky ní dokoukal. ()

blackrain

Na středoškolskou komedii to mohlo být mnohem lepší, ale do odpadu také nepatří. Tak co s tím? Jsou horší filmy, než je právě tento. Lindsay Lohan už by se nemusela stylizovat do role pubertální holky. Měla by si vybírat rozmanitější role. Talent na to má. ()

dr.Orlok

Film je opravdu,ale opravdu špatný.To co ho tahá z bahna je Lindsay Lohan, ale té hází klacky pod nohy režisérka, scénář s trapnými dialogy,"geniální" fantazie atd.Obávám se,že podoně dopadne i další Lindsain projekt Můj auťák brouk( ten je táááák "roztomilý" jak mrká usmívá se...) ()