Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (199)

SeBig 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem něco ve stylu Requiem for a dream nebo Trainspotting, ale nakonec mě to dost zklamalo. Nebylo to uplně špatný, ale ten příběh je doost slabej. Nejvíc se mi libil DOnofrio s umělým rypákem, ten byl jedinej na filmu takovej zábavnej. Jinak to bylo vše takový nemastný neslaný a hlavně Kilmer s tou jeho trumpetkou? WTF.. horší průměr. ()

cross 

všechny recenze uživatele

Tento film je podivný. Všechny jeho neduhy jsem naprosto ochoten zapomenout, protože je zvysoka předčí herecké výkony všech zúčastněných, skvělá kamera, dynamika vyprávění i velmi funkční hudba. Nadruhou stranu, scénář je sice vynikající, nicméně obsahuje několik drobných nesrovnalostí a možná se až příliš snaží podvolit dobrému konci. Navíc, některé záběry mi sedí spíše do jiných žánrových rovin (např. počítání vystřelených kulek) a film tak poskakuje v tripovém opojení multižánrové podívané.Plné hodnocení dát nemohu, ale tentokrát je to opravdu jen tak tak, protože The Salton Sea je pro mě jedním z největších překvapení konce roku a nechápu, jak se tak kvalitní snímek může vyhnout tuzemským kinům. ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Plnej počet, protože na "pouhé" 4 * to pro mne prostě nebylo ... Pecka!! To, co se tváří z počátku dost dlouho jako další feťácký film z prostředí jak už užívání, výroby tak distribuce methamfetaminu (= meth/ice/, u nás klasickej pervitin, nikoliv speed-amphetamine) ... se po čase začne hodně chytře a zapeklitě měnit v něco úplně jinýho. Rozhodně jsem neočekával tu základní myšlenku a premisu filmu, o co tam vlastně půjde. O to víc mne film mile překvapil a na konci jsem si chrochtal blahem. A to nemyslím tím perníkem (!!!!), ale právě tím, o čem film je ... Nebudu prozrazovat víc, protože ta pozvolná změna tématu filmu je právě na tom filmu to nejlepší. Navíc mne neskutečně překvapil Val Kilmer, kterého vůbec nemusím, ale tady ta postava co zahrál, je naprosto dokonalá !!! Navíc vizual, další herecké výkony, pomalejší tempo filmu, vše super. Ten film jsem si maximálně užil!! ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem více. Ten způsob vyprávění samotného hlavního hrdiny se sem moc nehodil. Kilmer zahrál přesvědčivě, ale i přesto ho moc nemusím. Líbili se mi některé vedlejší postavy jako Doug Hutchison, Adam Goldberg nebo chvilka slávy Glena Plummera, jelikož u něj v bytě to byla jedna z nejlepších scén filmu. Celkově mě to ale nezaujalo a nepomohla ani Newmanova hudba. 45% ()

solskjaer 

všechny recenze uživatele

Moc dobrý film a jistě jeda z nejlepších rolí Kilmera. Příběh byl velmi zajímavý s ještě zajímavějším vyvrcholení a jedinečným závěrem. Nechyběl ani hodně dobrý humor ani pořádná akce. Jen mi trošinku vadili ty uměle natahované, podbízivé a hodně umělé trumpetové scény. Jinak ale veliké překvapení a hodně dobrá zábava. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (8)

  • Val Kilmer strávil během natáčení denně 3 hodiny v maskérně kvůli tetováním, kterými je pokryta jeho postava. (POMO)
  • Predstavitelia štúdia Warner Bros. neboli fanúšikmi scény atentátu na JFK v podaní Macíka Pú (Vincent D'Onofrio) a ani narážok na jeho drogovú minulosť. (vander19)

Související novinky

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

21.01.2022

Svět hudby a filmu přišel o další z velkých talentů. Ve věku 74 let včera v USA zemřel americký zpěvák a filmový herec Marvin Lee Aday, znám především pod svým uměleckým jménem Meat Loaf. Talentovaný… (více)

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Akční série G.I. Joe opět mění režisérský dohled. První díl měl na starost Stephen Sommers (Mumie), druhý Jon M. Chu (Let's Dance 2) a o převzetí trojky momentálně vyjednává D. J. Caruso (Oko dravce)… (více)

Reklama

Reklama