Detektiv Campana dostal speciální úkol: vypátrat dceru bohatého průmyslníka, která se ztratila kdesi v Mexiku. Nejde o běžný případ, protože Marie je z těch lidí, kterým krajíc vždy spadne namazaným dolů a které smůla neopouští ani ve spánku. Campanovi má pomoci Perrin, jenž patří mezi ony "vyvolence" stejně jako Marie. Detektiv Campana nechce věřit, že to Perrin nedělá schválně a tak, když se nedívá vymění při jídle solničku za cukřenku a ještě povolí víčko. Perrin si neomylně osolí kávu... (Intersonic)

a0001

Pozrieť tento film po zhruba 20rokoch a zistiť, že sa vkus a náročnosť úplne menia. Ten film je neskutočne trápny a nudný a debilný. Pritom nápad, scenár výborné.. ()

djerba

Tuhle komedii prostě miluju. Nádherně potrhlej Pierre a takovej smolař, že to snad ani není možný! Možná je to blbina, ale vždycky se u ní směju:-). ()

Džótí

Na tomto filmu mi vadí průhledný situační humor. Myslela jsem si, že se zasměju, ale bohužel jsem celou dobu marně čekala a na konci zbylo pouhé konstatování: "To byla ale blbost!" Proč jsem vydržela až do konce? Zvědavost, co bude dál a pak taky pěkné obrazy dvou bloudících lidí mexickou krajinou. A také příjemný výkon Gérarda Depardieua. Bohužel panu Pierre Richardovi ne a ne přijít na chuť. ()

Evbad

Osvědčená taktika moula a ranař zafungovala. dvojce mých oblíbenců Richard a Depardieu to sehrála ve veselém kvapíkovém tempu. ()

zigy

"V tomhle kraji nejsou tekuté písky hlášeny." a postupně propadající se Pierre Richard "Tak přišel čas je nahlásit.".....:) Takhle to dopadne, když si notorický smolař Pierre Richard vyrazí na výšlap. do přírody...:) ....Tahle super oddychová komedie patří k těm nejlepším kouskům od Pierra, kterého podporuje typově přesný drsňák Gerard Depardieu - a štíhlý!!! Krásný skoro až romantický konec podtrhuje zážitek z tohoto příjemného výletu do Mexika. Výborné výkony pánů Olivy a Soukupa v dabingu. ()

jakubi

Moje nejoblíbenější francouzská komedie. Skvělé výkony, skvělý námět i režie, vše podbarevené dokonalou hudbou. Téma se musí dotkout každého, i toho, kdo náhodu neuznává. ()

Kontryhelka

Dva velikání francouzského filmu se sešli ve výborné komedii. Dávám pět hvězd,Více komentáře netřeba, protože tihle dva jsou zárukou dobré podívané vždycky. A Pierra si jinde než v těchto komediích neodvedu ani představit. ()

Standey

Skvělá buddy movie komedie. Chemie mezi PR a GD funguje na jedničku a je obrovská škoda, že spolu nenatočili víc filmů. TOP hláška "Peréne v tomto kraji nejsou pohyblivé písky hlášeny" "Pak přišel čas je nahlásit" ()

Hammond

Pierre Richard a tehdy ještě štíhlý a pohledný Gérard Depardieu tvoří povedenou komediální dvojici. Jediný problém tohoto filmu tkví v tom, že je na dnešní poměry přece jen trochu pomalý, a tak se v něm nachází několik téměř hluchých míst. Komu ale nevadí pomalejší vývoj, a na ty povedené momenty si rád počká, tak by se mu tento film měl líbit. ()

Moraldo

Ve své době zcela průměrná francouzská komedie. Dnes, v době digitálního filmového braku, excelentní podívaná postavená na hereckém koncertu hlavních hrdinů, doprovázená skvostnými tóny ústřední melodie. Pierre Richard je jako smolař prostě nenahraditelný, což potvrzuje tragická úroveň pozdějších amerických remaků. Původně jsem dal 4*, ale nedávno jsem film viděl v kině a nemohu jinak, než za plných 5* ()

lada32

Jedna z mých nej.komedii.Vše neskutečně dobře zapadá,gagy vás i poněkolikátém zhlédnutí rozesmějí. Nevím proč právě proto nedat 5 hvězd.Někde jsem se tady dočetl o americkém remaku.Za oceánem se fakt už musely zbláznit,vždyt líp to udělat nejde. ()

gizi

Viděl jsem podruhé 26.1.11 a musím dát 5*. Smál jsem se téměř neustále od začátku až do konce. Herecké výkony obou hlavních hrdinů, stejně jako režie vynikající. Příjemná hudba Vladimira Cosmy. 90%. ()

Pignon

Toto je prosím absolutní vytahovák ze špatné nálady a jiných chmur, výše už stojí pouze Blbec k večeři, též od Francise. Toho si chladím u ledu a pouštím při velkých problémech. Jana vždycky čeká na scénu s bodnutím od včely, tady se Pierre Richard dotknul hvězd. Já osobně se vyžívám při sérii gagů v mexickém hotelu."Šla by úplně s každým, jenom s vámi ne" ()

Chlo0opek

Takový klasická komedie s Pierrem té doby. Nic převratného, občas se člověk zasměje, ale jinak nic, co by extra zaujalo. Slabší 3*. ()

prometheusll

Možná i trošku dobrodružný až detektivka. Ale jinak srandovní komedie. Pierre tam zase hrál skvělou postavu. Výborný ale na 100 procent to není. ()