Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Yesqward

Klasika, seriál, ktorý mi spestroval 6-10 rok môjho života. Síce je pravda, že si ho rád pozriem aj teraz :) Perfektná animácia, veľmi pučné, dávam 100%. ()

psajko

Jako malý jsem tento seriál zbožňoval. Hezky vysvětlený pochod celého těla co se v něm děje pro malé děti. ()

LadyPupu

Pro děti asi nenásilná forma výuky. Mně osobně to na základní škole tak úchvatné nepřišlo. Nejvíc si pamatuju ty dva sígry, co hulili na lavičce. Ale s odstupem času uznávám, že jde o hezky zpracovaný seriál. ()

Lachtaan

Skvělý formát pro interaktivní výuku biologie člověka na prvním stupni základní školy. Mě to zase tolik nebavilo, ale to je jen osobní averzí vůči této nejdůležitější části základního vzdělání v rámci přírodopisu. ()

Nihlathak

Báječná a výstižná alegorie na lidské tělo, vtipně, výstižně a jasně vysvětlující metaforami a skvělými "zápletkami" mezi postavami v těle celou tu mašinérii, jenž funguje v každém z nás. Nepřekonaný a nepřekonatelný originál, který vás mnohdy naučí o fungování toho či onoho více, než sebeschopější učitel biologie či přírodopisu. ()

terunka003

Tohle je parádní! Jako člověk "skoro z oboru" jsem tímhle nadšená. Provázelo mě to celé dětství a ráda se na to dívám, jak bílé krvinky řežou do těch hnusných parazitů se špičatými nosy,jak červené krvinky nosí molekuly kyslíku na zádech...je to poučné, pobaví, pro děti snadno pochopitelné, nemá to chybu.. ()

Monoxid

Pro mě je to nejzajímavější seriál ze všech "Byl jednou jeden...". K biologii jsem měla už v dětství vřelejší vztah než k dějepisu. Navíc je to dokonale originální - panáčkové v minilodičkách se procpávají skrz membrány, skupinky červených postaviček nosí kyslík na zádech, viry se stejnými tvářemi jako mají padouchové př z Byl jednou jeden člověk, které dítě by to neokouzlilo? A kterého dospělého? ()

anli

Francouzská,animovaná a naučná klasika,natočená zábavnou a velmi vstřebatelnou formou,o lidském těle a jeho fungování.Neznám nic komplexnějšího a natočeného tak,aby tomu porozuměli úplně všichni a ještě se pobavili.Animace je jednoduchá,ale přesně plní svůj účel a ukazuje,jak je důležitý obsah a jeho vyprávění,nikoliv samotná forma vyprávění.Jasných a životních 100%. ()

Compadre

Podat takovýmhle způsobem anatomii člověka a funkci jednotlivých orgánů jeho těla je velmi dobrý nápad...kdysi mě to hodně bavilo...kdyby mi to vydrželo, možná už bych byl doktor :) ()

sahe

Bomba seriál... :-) i teď se na něj ráda koukám a to dítko už nejsem... opravdu krásně natočeno a "nakresleno" ... :-) ()

anusha

usta a zuby su moja najoblubenejsia cast ... a este my sme to normalne teraz na biologii zacali pozerat .. a je to stale super sice viac sa mi to pacilo ked som bola este malicka zemiacica ;-) ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč