Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

foundation

Neviem ako som mohol zabudnut na serial ktory bol popri Pa a Pi a podobnych snad najvacsou klasikou 90 percent deti. Priznavam ze som to nevidel uz velmi velmi dlho a snad je to tak aj lepsie pretoze v dnesnej dobe by to opatovym pozretim urcite stratilo to kuzlo ktore to vo mne zanechalo a ostalo doteraz. Niektore sceny z toho serialu si pamatam doteraz tak ako sa neda zabudnut na neuveritelne podmanivu a nadhernu hudbu. A samozrejme partiu cervenych krviniek ()

pepa3rd

Jeden z nejlepších animovaných seriálů, který je nejen neskutečně zábavný, ale i poučný. Brilantní nápad i zpracování. Jednoznačně 100 %. ()

AloeB

Zkuste si někdy pustit film o rozmnožování. Jako dospělý divák jej prožijte daleko silněji než malé nevinné dítě 😇 ()

Stíba

Naprosto dokonalá a do dnes nepřekonaná edukativní klasika, kterou jsem miloval jako kluk a miluji jí i dnes. ()

Razzor_82

Skvěle spojená zábava s poznáním lidského těla. Pro děti ideální pochopení toho jak funguje náš organizmus. 9/10 ()

Agarwaen

Můj hlavní favorit v cyklu Byl jednou jeden... Možná ho mám nejradši, protože jsem ho sledoval nejdřív ze všech, ale krom tohoto důvodu se mi zdá, že zpracovat krvinky, neurony a spol. je těžší, než zpracovat normální lidi. A autoři se s tím poprali skvěle. Navíc pochopitelně perfektní didaktická pomůcka. Jedna učitelka nám to pouštěla v hodinách biologie, než jí vykopli:) ()

Sosak

Vtipně a přitom pod povrchem (který je plný postaviček v našem těle) celkem i medicínsky správný seriálek o tom, jak funguje lidské tělo. Animace nejsou zrovna nejšpičkovější, ale jinak jde o velice nápaditý a zábavný seriál pro děti. I když na medině na to čumíme dneska taky a nestydíme se :) ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč