Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Teron

Tisíc podob život míva kdo ho chce znát ať se dívá. Tohle by potřebovalo těch hvězdiček tak 15, protože to není nadčasové, tenhle seriál přímo popírá běh času a ve chvíli, kdy tomuhle začne klesat hodnocení, se světem nebude něco v pořádku. A při té znělce mě vždycky zamrazí. ()

Insomniac

Pamätám si, ako som pri tom sedel ako prikovaný a predstavoval si dedka s bielou bradou, ako mi to vnútri všetko riadi:). Miloval som to a nemôžem inak ako za 5*. ()

mandella

Všechny své znalosti o fungování lidského těla mám z tohoto seriálu. Jednoduchou, ale ne primitivní formou popsané základní procesy pěkně systematicky a vkusně. Celá generace na tom vyrostla. Kéž by všechny seriály pro děti byly tak dobře udělané! ()

Trinculo

Tenhle seriál mě provázel v dětství velmi dlouhou dobu, neboť jsem jej viděl v nesčetných reprízách. A musím říct, že i silně zapůsobil. Poprvé jsem ho sledoval "polské televizi". Pamatuji se, že jsem nechtěl jít na Jiskřičkovský slib, protože jsem se nemohl kvůli tomu dodívat na jednu z epizod. Zajímavé je, že na mě působí pořád stejně. Každopádně je to velmi pěkné dílko a autoři se snažili vychytat spoustu drobných detailů a pečovali i o to, aby jejich výklad byl v rámci možnosti i věcně správný a srozumitelný dětskému divákovi. ()

Pajinkaaa

Seriál mého mládí. Jako malá jsem si ho sice nejspíš úplně nespojovala s jeho vzdělávacím významem, ale líbil se mi hodně. Nezapomenutelná je úvodní melodie. Myslím, že jednou z největších plusů je povedená grafika. Postavičky, vitamíny, krvinky jsou velmi sympatické. Naopak bacily a různé škodliviny byly hodně škaredé, nevím proč, ale spojovala jsem si jejich tváře s hercem Karlem Effou. Mám takový pocit, že dneska se už takhle povedené výchovné a zároveň zábavné animáky netočí. A je to škoda. ()

cici24

Naprosto parádní sreiál o lidském těle. Velmi dobře zpracovaná látka medicíny, lehce a srozumitelně podaná divákovi. díly jsou napínavé a nenechají diváka se nudit při výrazech z medicíny apod. když jsem byl malýá, tak jsem ho přímo žral:-)) ()

ZAUME

Jak spojit zajímavé s naučným? Seriál Byl jednou jeden život je toho nádherným příkladem. Ačkoliv jsem jistě neviděl všechny díly ani jsem nebyl pravidelným pozorovatelem, ale kdykoliv se mi poštěstilo jeden z dílů spatřit, odnesl jsem si z něj dost.. jak vědomostí, tak zážitků ()

blekekeke

Poučný animovaný dokument a ještě k tomu je srandovní .... Tak nějak bych si dovolil tvrdit, že je určený pro všechny věkové skupiny, i když původní záměr byl asi dokument pro děti ... ()

paddy35

Já to jako malý žral...a když se na to začala koukat moje sestřička, tak ukápla i slzička....seriál, kterým se děti zábavně naučí o lidském těle...líp to už vymyslet a zpracovat ani nejde (nejvíc sem miloval bitky s bakteriemi) ()

dancool

Pútavo spracovaná téma, ktorá by inak dieťa pravdepodobne nezaujala. Dúfam, že moje dieťa to bude raz pozerať tiež. ()

Wewy

Klasický, animovaný seriál, ktorý by sa mal púšťať povinne deťom v základných školách. Veľmi zábavnou a hravou formou odhaľuje tajomstvá ľudského tela. Mnoho som sa vďaka nemu ako malá naučila. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč