Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

mysiak

Tak toto je klasika ako vyšitá...časom preverená a stále geniálna, originálne poňatie, ktorý ma potešilo aj v dnešnej dobe...len škoda absencie pôvodného slovenského dabingu na DVD.. ()

Džejkop

Vtipné a účelné zobrazení našeho vnitřního světa, který je až nečekaně pestrý. Základní funkce lidského těla ve formě, která je vhodná pro děti i pro dospělé. ()

cervajzik

Už jako malej jsem ty různý malý "potvory" neměl rád. Když se mi náhodou podařilo po dlouhé době někde zhlédnout dalších pár dílů, nebavilo mě to ani o trošku více. I tak ale oceňuji tvůrce, že vůbec něco takového vymysleli. Jenom mě to zkrátka nikdy pořádně nechytlo. ()

gogos

Klasika. Animovaný dokument pro děti, podávaný zábavnou formou. Neznám mnoho lepších animáků než toto. ()

Pragrik

Geniální seriál, který jsem za svého mládí musel vidět a do teď si pamatuju některé věci z biologie.Prostě geniální!!Putování bílých a červených krvinek a makrofágů a jejich boj to se nezapomíná:) ()

Dr. Hawkeye

Naprosto unikátní seriál, který hravou formou vysvětluje co a jak se v těle děje. Tenhle seriál nám naprosto bez uzardění pouštěla naše učitelka biologie na gymplu. A to byla RNDr., takže by tomu měla rozumět! ()

CrownThomas

Legendární francouzský animovaný seriál nejen pro děti o stavbě a funkci jednotlivých orgánů lidského těla. Jako malý jsem ten seriál miloval.....:) ()

Mr.Pumpkin

Je to poučné, jednoduše srozumitelné, ale i hodně zábavné. V hodinách biologie bylo pro mě sledování Byl jednou jeden život vysvobozením. Takové hodiny ubíhaly ze všech nejrychleji a navíc jsem se při nich náramně bavil. Jsem tomuto seriálu za mnohé vděčný! :) 95% ()

Želik

S týmto seriálom sa mi spájajú víkendové rána môjho detstva. Pekne spracovaný seriál o fungovaní ľudského tela, a tie cukríčky boli naozaj chutné :). ()

Tygrys

Na tohle se snad zapomenout nedá, je to udělané fakt výborně. Naučné a zábavné zároveň. Prostě asi to nejlepší a nejzapamatovatelnější co nám nabídli Standa Hložek ve Veze a Petr Jančařík v Magionu. Nejvíce jsem si oblíbil ty zloduchy bakterie nebo viry, kterým jsem vždycky fandil. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč