Detektiv Miller (Hynek Čermák) žije i po čtyřicítce se svou matkou (Eliška Balzerová). Dámské návštěvy si domů raději nevodí, protože maminka je nejen starostlivá, ale také velmi všetečná a on ze všeho nejvíc touží po klidu. Zřejmě i to je důvod, proč matce zatají, že má problémy s ledvinami a že během nadcházejícího víkendu musí pečlivě měřit a zapisovat všechny příjmy a výdaje tekutin. A to opravdu všechny! Připraví si tím nejednu horkou chvilku, což ho donutí konečně se rozhodnout, zda dát přednost mamince, nebo utajované přítelkyni Matyldě (Jana Pidrmanová), na kterou si navíc myslí kolega z práce, inspektor Páleník (Vojtěch Kotek). (Česká televize)

Prubner

Další důkaz, že Epstein neumí psát scénáře, natož komedie. Mohl by mi někdo říct, co na tom mělo být vtipného ? ()

jfaba

Ještě blbější než ,,zuby". Od odpadu dělí jen výkon herců. Akorát nechápu, že se k tomu propůjčí. Vlastně chápu. Drahota dopadá na každého. ()

jungewolf

Povedená komedie, nejlepší byly vtípky na ezoterické šarlatánství. A pár dalších vtípků taky nebylo špatných : např. "a důstojníci od kriminálky jezdí v Lamborghini" . Příjemná oddechovka : 4 - 4,5 * . ()

doriana.g odpad!

Strašné. Hloupé, nevtipné, s otravnou kolovrátkovou hudbou. A závěr s trojicí odcházející vstříc zářivým zítřkům tomu dal korunu. Eliško, Hynku, máte tohle zapotřebí? ()

whale

Hynek Čermák si zopakoval roli z filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Jana Pidrmanová film povznesla na jinou úroveň. Za tv film za mně 4*. ()

rigby

Další z řady hodně lehkých bakalářských příběhů. Někdy se nenáročný film hodí, divák občas potřebuje vypnout. Ale je špatně, když se po skončení sám sebe ptá, o čem to vlastně bylo a co tím chtěli autoři říct. A to byl právě tenhle případ. Obsazení skvělé, ale... ()

Dawe2

Ajaj, tohle bolí. Čermák, Balzarová, Pidrmanová herecky dobré. Ale ten příběh, hudba a konec ... OMG! Jedna hvězda za herecké výkony, zbytek nestojí za řeč ()

Kozlowski8

Druhý příběh z volné minisérie tvůrčího dua Epstein - Vejdělek se absolutně nepovedl. Scénáristicky zcela prázdné, bez nápadu, bez vtipu, nereálné. A s tím vším "špatně" se svezly i herecké výkony a hudba. Slaboučké a trapňoučké dílo. 15 %. ()

Groot92

Překvapivě mě tento příběh nijak neurazil, opravdu připomíná dřívější klasickou televizní produkci, což ale hodnotím kladně. Jen zařazení mezi komedie je trochu přehnané. Jedná se o jednoduchý, nenáročný, místy úsměvný příběh, na nedělní večer docela příjemný na koukání bez potřeby explicitních násilných/sprostých/sexuálních scén. ()

Sfaxia

Jak napíše Vejdělek "komedie", může si být člověk jistý, že to bude něco, kde se bude probírat rakovina a zase rakovina a zuby a ledviny a močák a zlomený pazoury......."Komedie" bez chorob už vlastně neumí. Opět na úrovni libovolného dílu, libovolného seriálu Primy nebo Novy, včetně hudby. ()

pavelpetr

Podle obsazení herců by člověk čekal špetku zábavy. Ten čas mi už nikdo nevrátí co jsem tomu dal. Ostatním doporučuji vyhněte se obloukem. ()

Zdarda odpad!

Česka televize by se opravdu měla zamyslet nad současnou dramaturgií, protože tohle je jejich už několikátý přešlap. Tolik talentovaných scenáristů by chtělo dostat šanci v televizi a ČT místo toho dá přednost vyčpělým Hřebejkovi & Jarchovskému nebo si objedná rovnou čtyři filmy za rok od slizce nevtipných Vejdělka & Epsteina. ()

Kekik

O trochu lepší než Bezva zuby na zásnuby. Tentokrát jsem se zasmála několikrát, a to díky paní Elišce Balzerové. Ale i tak to spadá to kategorie- taková blbinka na jedno shlédnutí při deštivém počasí. ()

Kreptry

Sice to není tak úsměvné jako první díl (Bezva zuby na zásnuby), ale jinak je to celkem milé. Eliška Balzerová zahrála "obětavou matinku" úžasně. ()