Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Mini_X

Píšu tuhle recenzi sice pozdě, ale už jsem se rozhodnul, že napíšu recenzi na tuhle komedii. Snímek Nic ve zlým je trochu více unikátní záležitost, než běžné romantické komedie. Hlavně díky obsazení herců, vždyť tu hlavní roli má Jennifer Lawrence. To je i jeden z důvodu proč tahle romantická komedie je více unikátní, než běžný film s těmito žánry. Hlavní duo je dost zábavné a pro divák sympatické, protože snímek jim dal motivace, se kterými divák bude soucítit. Snímek také dokázal dost dobře propašovat humor, který není až tak moc prázdný, jako většina komedii co jsem posledních měsících viděl. Také jsem byl spokojený výběrem hudby, které dobře zapadají do scén. Sice snímek nemá, až tak originální provedení, tak jsem z výsledkem spokojený a splnil to co měl. 6,5/10 ()

GodKnows

Nezaspal som. To je asi jediné pozitívne na celom filme. Inak je to predvídateľná nuda s absolútne tragickým načasovaním vtipných scén. Z toho teda vyplýva, že kameň úrazu je scenár. Celé to pôsobí nedotiahnuté, nemá to čím zaujať. V telke na nedeľný večer ok, v kine strata času. Sorry J-Law, 50%. ()

Likan7

Netradiční komedie, která na první pohled budou klasickou romantikou, jenže Nic ve zlým jde trochu jinou cestou. Romantika tady totiž vůbec není. Jen má sbalit mladšího kluka, aby se otrkal, dostane za to auto. Jenže tady se jede v komediálním, dost přisprostlým tónu, ve kterým to Feldmanovi i Lawrence skvěle sedlo. Pozor, opravdu to není romantický film a na konci to nemá ten klasický "miluju tě" konec. ()

Trixinka

Moje velká očekávání vtipné komedie vzaly za své po pár minutách filmu. Z počátku se až příliš tlačí na pilu, snaha oslovit mladou generaci slovníkem, odkazy a podobnými tématy je až příliš násilně vložená. Maddie se chová jako pubertální blbka, ne jako žena, která by to už měla mít v hlavě srovnané, Percy nemastný neslaný, žádný velký vývoj se zde neodehraje. Stopáž filmu vzhledem k obsahu přepálená, postavy celkově nesympatické, jejich osud mě byl vlastně úplně fuk. ()

Kingjiri

Asi tak první dvě třetiny stopáže je No Hard Feelings fajnová komedie, která je i přes Rkovej rating a vulgárnost fakt vtipná (což tu dlouho nebylo). Nicméně asi v poslední třetině stopáže se z bijáku stává spíš citlivá a vážnějc míněná podivaná, ve který si hlavní hrdinové dávaj dohromady svuj život. A mě tyhle dva světy do sebe prostě nezapadly. Buď se mělo celou cestou jít ulítlou Rkovou komedií o honbě za Percyho zásunem nebo se měla ject vážnější romantičtějc podaná dramedy o vztahu dvou lidí, který to maj v životě komplikovaný a řešej, co s nim dál. Nakonec teda i přes dobrej námět, sympatickou ústřední dvojici (z toho full frontal Jennifer Lawrence!) a pár dobrejch vtípků nebo hlášek pouze lepší průměr. Nevyužitej potenciál docela zamrzí, tři silnější hvězdy. ()

bearmeedek

Věřili by jste tomu? Jennifer Lawrence ("ta" Jennifer Lawrence!) v jedné scéně skoro minutu skáče úplně nahá přímo před kamerou. Film měl coby komedie docela slušný rozběh. První půlka byla celkem zábavná. Pak to přešlo na vztahovku a už to bylo chladnější. Takže očekávání nesplnilo, ale  zároveň nevadilo a nenaštvalo. ()

Psycho.R

Překvapivě lepší tři hvězdy. Nebýt tradičního trapného rozkmotření, které je v amerických komediích stálicí, velmi sympatický a úsměvný film. ()

gemi

Plot by se dal shrnout takto: "Protivná pizda má odpanit chronického nerdího nepíchače". Jennifer Lawrence se posunula z teenage idolky do MILFky. Líbí se mi, že film nestylizuje a ukazuje aktéry často i v nepříliš lichotivých polohách. Lawrence je vykreslovaná stylem vrať se do hrobu. V zásadě docela příjemná komedie, silné tři. ()

šakal007

Kterej devatenáctiletej kluk by si nepřál o něco starší přítelkyni? Přesně tak začíná film Nic ve zlým. Jenže Percy má trochu smůlu, třicítku Maddie mu najali bohatí rodiče, aby se otrkal, než nastoupí na vejšku... Vlastně jsem nečekal víc než víkendovou letní komedii, ale dostal jsem bonus - svěží vtipný příběh. Pochopitelně s happy endem. Takže vřele doporučuju. ()

Toshio

V rámci teambuildingu jsme s kolegy a klienty navštívili ve čtvrtečních dopoledních hodinách tento podivný snímek o jakési milfce balící pro prachy mladého židovského chlapce. Film, který bych já sám už kvůli plakátu ani nezapnul, se nakonec dal jakž takž přežít. Ale chválit rozhodně nemohu. Už jen proto, že v prvních dvou minutách bylo naprosto jasné, jak to celé dopadne. ()

groz122

Příběh není originální a je plný klišé, ale zároveň je vtipný a s dobrým spádem. Film má navíc příznivou stopáž, což je také velmi příjemné. Mít hereckou hvězdu oceněnou Oscarem takovém filmu mi přijde trochu škoda. V podstatě je to celé jedna velká One Woman Show Jennifer Lawrence (nar. 1990, USA). V porovnání s Terapie láskou (2012) se však jedná o výrazně horší počin. Jako celek je to zábavný snímek, ve kterém ale nevidím nic víc, než jen pubertální vtipy, které stačí vidět jednou. ()

noizcore

Svěží romantická komedie, která potěší několika drsnějšími fóry. Bohužel ke konci ztrácí dech a nevyužije tak plně svůj potenciál. 6/10 ()

TOMEK17

8/10. Je zřejmé, že tato dívka může dělat cokoliv a vidět ji v plném komediálním filmu jí umožnilo předvést své skutečné komediální kousky, a ty rozhodně má. Vždy jsem ji považoval za zábavnou v reálném životě - v rozhovorech, segmentech atd., a zjistil jsem, že má až velkou komediální osobnost, takže je na čase, aby byla svým skutečným já ve filmu. Příběh sám o sobě není nic, co bychom ještě neviděli, ale veškeré obsazení a herecké výkony byly na jedničku, stejně jako režie, kamera a hudba. Tempo bylo perfektní v tom, že 103 minut běhu uteklo jako voda. Bylo tam mnoho okamžiků, které se nahlas zasmály, zejména z Lawrencových dovádění, a to je to, co dělalo tento film mnohem příjemnějším. Kromě komedie jsou zde i některé momenty, které zahřejí srdce, které tomuto filmu dodaly extra nádech. Nedělalo by mi problém se na to dívat znovu, zvláště s přáteli a vypnutým mozkem. ()

pushover

Příjemná letní feel-good komedie, která není blbá. Gene Stupnitsky se za ty roky vypsal a je to znát. Jennifer Lawrence to utáhne v pohodě, Matthew Brodericka jsem vůbec nepoznal. ()

Ex_Machina

Čo by som v 19-tke dal za to, keby po mne šla o 10 rokov staršia žena ako je Jennifer Lawrence a nech by som bol akékoľvek poleno, nič by ju v jej úsilí neodradilo... Prvá polovica filmu je veľká sranda, druhá trochu stráca dych a mení sa na vzťahovú drámu. Celý film ťahá výborná Jennifer, zvyšok pri nej pôsobí ako komparz. Komediálna poloha, no nie len tá jej ide na jednotku. ()