Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela

• USA Don't Tell Mom the Babysitter's Dead (více)

Když musí matka odjet na letní prázdniny do Austrálie kvůli práci, najme svým několika nezvedeným ratolestem milou stařenku jako opatrovatelku. Jenže jakmile se za mámou zavřou dvířka taxíku, ze stařenky se v momentě stane "jenerál" v sukních s píšťalkou v puse a začne děti prohánět skoro jako speciální jednotky při výcviku. A potom ji v podvečerní pohodě při posezení v televizním křesílku trefí šlak. Jenže děti nechtějí, aby se matka vrátila a tak se mrtvoly nápaditě zbaví a začnou se starat samy o sebe. Jaké je ale překvapení, když zjistí, že opatrovatelka měla všechny peníze u sebe a před nimi je ještě několik dlouhých týdnů volna? A tak se nejstarší dcera Sue Ellen (Christina Applegate) vydá do práce... (monolog)

P@\/EL

Dobrá komedie s trochou černého humoru. Film nabídne velmi zajímavou zápletku. Neuvěřitelně protivná pečovatelka, která má hlídat bandu děti, za pár dní umře a děcka jsou samy doma. Musím však uznat, že si poradili velmi dobře a všechno zvládli na výbornou. Děj je celkem poutavý, sem tam se zde objeví nějaká ta humornější situace. No a poslední scéna je geniální. ()

iveta234

Byla jsem překvapená, jak dobře je film ztvárněn. Dětičky to zahrály úžasně, fakt moc dobré. Chudák paní pečovatelka. ()

Johnysinner

Super komedie,skvěle jsem se bavil.Christina se mi tu líbila,víc než v seriálu Ženatý se závazky,kde hrála tu ,,blbku,,Melounka😂 ()

CrashHP

Musím povedať, že je to vynikajúca čierna komédia, ktorá dokáže pobaviť svojimi hláškami. Keď som tento film prvýkrát zazrel v TV, nevedel som sa prestať smiať, jednoducho si takto predstavujem slušnú komédiu. A ani ten dej nie je zlý. Deti samé doma bez mamy, opatrovateľka čo zomrie a deti sa musia o seba postarať zo začiatku bez peňazí. Dúfam, že si to ešte niekedy pozriem :) ()

Ejvi

Dobrá, vtipná komedie. Před x lety jsem se na ni mohl dívat pořád dokola. Sem tam ještě vytáhnu VHS s touhle komedií a nechám se unášet vtipem a problémy jedné Americké rodiny.. ()

ian97

Pekný film určený predovšetkým pre deti a teenagerov. Pobaví aj napriek nezmyselnosti istých situácií, ktoré by v reálnom živote museli skončiť úplne inak. Ale ako som spomenul, pre deti ako stvorený; bez oplzlostí a nevhodných narážok, ktorých je väčšina súčasných teen filmov plná. ()

m.a.rtin

Nejvíc se mi líbila ta část filmu, když byla pečovatelka ještě živá... což bylo asi tak prvních 5 až 10 minut toho filmu. Potom mi přišlo, že se děj strašně vlekl, nicméně pustit si film jako pozadí k nějaké jiné činnosti - proč ne :-) ()