Dolly Parton, je country zpěvačkou v jednom americkém klubu, patřící člověku, který si Dolly chce nechat v klubu (díky podepsané smlouvě) co nejdéle. Nechce o ni přijít, protože je velice atraktivní a díky ní má klub velký úspěch. Jenže Dolly to v klubu nebaví. Neustálé narážky na strávení noci s majitelem, už ji obtěžují. Vyhrocení hádky končí sázkou, že naučí kohokoliv zpívat country. A do této sázky se dostává otrhaný Ital bydlící se svou rodinou nad pohřebním ústavem - newyorský taxikář (Sylvester Stallone) - kterému zpívání jde asi jako když se o to pokouší nemocný kohout. Cvičení a učení zpívání, pohybů a chování country zpěváka se přesune do domácího prostředí Dolly Parton, kde se Sylvester Stallone pokusí naučit se zpívat. (JohnyCH)

AxelWers

Ano je to tak trochu somarina :) , ale miestami som sa celkom dobre bavil, hoci už sú to roky, čo som tento film videl. Len nechápem, odkiaľ sa zobral názov Falošný diamant, ja som tento film vždy poznal pod názvom Mačacie zlato. ()

Tamdydam

Film jesem viděl kdysi dávno v pubertě a v paměti mi utkvělo poprsí Dolly Parton, na druhém až pátém místě opět poprsí Dolly Parton, za šestě příjemné melodie a za sedmé nevalně zpívající ( ale hlavně prostě "zpívající" ! ) Stallone. Teď jsem to viděl podruhé a musím doplnit za osmé: Je to fakt děsná blbost. ()

Godhaj

,,V Americe jste, musíte jíst po italsku!“ Stallone v country komedii, to zní dost šíleně. Ale Sly si tu střihl s chutí roli excentrického a pařanského taxikáře, na kterého se mi pěkně koukalo hlavně kvůli dobrým hláškám a jeho přirozenému herectví. Nad čím mi však zůstal rozum stát, byly tělesné proporce Dolly Parton, které jsou snad všechno, jen ne průměrné. Každopádně to těmto dvěma ve filmu sedlo a já si nakonec zvláštní spojení komedie a country docela užil, i když znovu už se na to asi nepodívám. ()

route60

Tady je zářný příklad když se chce někdo na plátně dobrovolně znemožnit a Stallonemu se to opravdu dokonale povedlo ()

natalanka

Vypněte mozky, vypněte svá čidla hodnocení, protože tohle je totální úlet :-)) Ale na druhou stranu Doly je kouzelná ženská a Sylvestr tady je příznačně prkenný. Ale asi právě tohle Vás pobaví :-)) ()

DannyBurino

Divný, tenhle film není hrozný? Docela zábavná komedie ( až na Stallonův zpěv, až na dvě poslední písničky to bylo utrpení ). Čekal jsem naprostou katastrofu, ale stala se z toho OK komedie. ()

66JIRINA

Vůbec nic jsem od toho neočekával. Škoda, že to asi vidělo málo diváků. Protože, já nejsem divák, který neni ochoten sledovat jeden film dvakrát AŽ NA PÁR VÝJIMEK... a tenhle film je milej, a má docela příjemnou atmosféru humoru... Když od toho nic necekate... nevšední nenápadný humor může potěšit, "češeš si vlasy vepřovou kotletou?" ()

Fash

jedinecna Dolly Parton. Film neni nikterak narocny, ale jedna se spise o odpocinkovy kus na prijemne slunecni odpoledne. ()

Slypp

Na tento film jsem koukal hlavně a pouze kvůli Stallonovi. Musím říct, že byla celkem sranda koukat na to, jak se popere s touto rolí. Country zpěváka zahrál dobře. 4* :) ()

MoniqueM

Sylvester Stallone ještě jako vyjukaný mladíček, který se učí zpívat country. Ač mnohými kritiky značně nedoceněný film se stal nedílnou součástí filmoték všech fanoušků tohoto italského hřebce. Nechybí mu humor, romantika, atmosféra amerického venkova a skvělá hudba (a to žánr country zas tak moc nemusím) a když už nic, může se divák alespoň kochat pohledem na Slyovo pozadí a Dollyno popředí :-) Říkejte si co chcete, ale já se na to vždycky ráda podívám znova. ()

mara.pavelka

Celkem mě překvapilo takhle nízké hodnocení. Je mi jasné, že zpívající Stallone asi nenadchne každého, ale já jsem se u tohohle filmu celkem dobře pobavil. ()