poster

Komando v sukních

 • Česko

  Vojáci jejího veličenstva

 • Německo

  Die Männer Ihrer Majestät

 • Německo

  All the Queen's Men

 • Rakousko

  Die Männer Ihrer Majestät

 • Slovensko

  Komando v sukniach

Komedie / Válečný / Akční / Drama

Německo / Rakousko / Maďarsko / USA, 2001, 99 min

 • Morholt
  *

  Tak tohle ne. Hlavně mi neseděl formát. Když už je tady čtveřice kašparů, kteří jsou tak mizerně nalíčeni, že by nepřesvědčili ani šestnáctidioptrika, čekal bych nějakou šílenost, která se nebere vážně. Tady se nás ale místy tvůrci snaží přesvědčit o tom, že Němci jsou natolik tupí, že sežerou Cosmovi ženskou a tak podobně. A na vodě stojí vlastně celý příběh a nakonec i pointa. A že by se povedl casting to se také říct nedá. Matt LeBlanc není typ pro hlavní roli čehokoliv a u toho zbytku si zaslouží pozornost snad jen Karl Markovics jako důstojník SS a Nicolette Krebitz, která vypadala docela dobře, ačkoliv to v té záplavě babo-chlapů zase nebyl takový problém. Bída. 10%(29.6.2014)

 • lennyd
  **

  Americký agent O'Rourke (Matt LeBlanc) je zadržen britskou armádou, a dle platného zákona jsou všechny věci, které má při sobě zničeny - co na tom, že jednou z nich je německý šifrovací stroj Enigma, po kterém spojenecká vojska prahnou. O několik měsíců v britském vězení dostává O'Rourke nabídku, která se neodmítá - povede skupinu britských špiónů, a společně znovu ukradnou Němcům Enigmu. Jediný problém je, že v továrně na výrobu šifrovacích strojů pracují jen ženy, a takže celý výsadkový tým musí celou akci provést v přestrojení za ženy ... Bohužel musím naznat, že nejvtipnější scéna z celého filmu byla ta úvodní, kde se Matt LeBlanc nejdříve zmocní Enigmy, poté německého tanku, a poté dle pravidla že nejhorší je srážka z blbcem, přijde do styku s uvědomělým britským důstojníkem. Tento úvod mne na film náramně nalákal... jenže pak jako by začal scénář psát úplně někdo jiný - vtip a originalita se začala vytrácet (kolik filmů již bylo postaveno na převlecích mužů za ženy), i Matt LeBlanc se úvodní scénou asi vyčerpal, a žádný další extra výkon nepředvedl. Potěšil mne pak už jen závěr, kdy výsadkový tým dojde k odhalení proč byli vybráni právě oni. Toť ale vše..(13.5.2013)

 • Tom Hardy
  ***

  Ač se jedná o snímek Evropský, svou atmosférou a stylem mi velice často připomínal Britské sitcomy. Jejich kvalit sice nedosahuje ani zdaleka (jakákoli epizoda čtvrté série Černé zmije nabízí podstatně solidnější zábavu), ale najde se zde několik podařených momentů, slušný příběh a především sympatické obsazení, které odvádí v ženských šatech vskutku zábavný výkon (v těch šatech jsou totiž většinu času muži). Nikterak velká podíváná, ale celkem příjemných nenáročných 100 minut...(29.6.2003)

 • Ilhan
  **

  Tak nevím, viděl jsem to s dabingem a ještě k tomu slovenským. Je pravda, že pár vtipných momentů se tam najde, občas zazní slibná hudba a výprava také není nejhorší, ale pořád mi to připadalo takové amatérské, s téměř žádný vývojem postav a absurdními situacemi či možná celým dějem. Je příjemné vidět Matta zase v trochu odlišné roli a je škoda, že nikdy nedostal pořádnou šanci ukázat co v něm doopravdy je, alespoň nějaký ten akčnější film. Tento film ale pouhých 31 %.(30.4.2010)

 • Bobik9
  ****

  Nečekaně zábavný a příjemný film. Matt "Joey" LeBlanc řídí povedenou komedii, kde nechybí vtip, akce, romatika a realtivně slušný příběh. Tvorbu Stefana Ruzowitzkyho si rozhodně budu muset prostudovat důkladněji, protože tento film je důkazem, že dokáže z hodně mála vytěžit hodně. Nejedná se sice o nic světoborného, ani o nic extrémně originálního, nicméně ten film hodně překročil veškará má očekávání.(12.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace