Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tým tajných britských agentů se zvláštním určením má před sebou náročnou akci: dostat se v přestrojení mezi ženy v berlínské továrně. Největší problém nebude ukrást Enigmu, ale naučit se chodit na podpadcích a používat rtěnku! (oficiální text distributora)

Recenze (17)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Americký agent O'Rourke (Matt LeBlanc) je zadržen britskou armádou, a dle platného zákona jsou všechny věci, které má při sobě zničeny - co na tom, že jednou z nich je německý šifrovací stroj Enigma, po kterém spojenecká vojska prahnou. O několik měsíců v britském vězení dostává O'Rourke nabídku, která se neodmítá - povede skupinu britských špiónů, a společně znovu ukradnou Němcům Enigmu. Jediný problém je, že v továrně na výrobu šifrovacích strojů pracují jen ženy, a takže celý výsadkový tým musí celou akci provést v přestrojení za ženy ... Bohužel musím naznat, že nejvtipnější scéna z celého filmu byla ta úvodní, kde se Matt LeBlanc nejdříve zmocní Enigmy, poté německého tanku, a poté dle pravidla že nejhorší je srážka z blbcem, přijde do styku s uvědomělým britským důstojníkem. Tento úvod mne na film náramně nalákal... jenže pak jako by začal scénář psát úplně někdo jiný - vtip a originalita se začala vytrácet (kolik filmů již bylo postaveno na převlecích mužů za ženy), i Matt LeBlanc se úvodní scénou asi vyčerpal, a žádný další extra výkon nepředvedl. Potěšil mne pak už jen závěr, kdy výsadkový tým dojde k odhalení proč byli vybráni právě oni. Toť ale vše.. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tak tohle ne. Hlavně mi neseděl formát. Když už je tady čtveřice kašparů, kteří jsou tak mizerně nalíčeni, že by nepřesvědčili ani šestnáctidioptrika, čekal bych nějakou šílenost, která se nebere vážně. Tady se nás ale místy tvůrci snaží přesvědčit o tom, že Němci jsou natolik tupí, že sežerou Cosmovi ženskou a tak podobně. A na vodě stojí vlastně celý příběh a nakonec i pointa. A že by se povedl casting to se také říct nedá. Matt LeBlanc není typ pro hlavní roli čehokoliv a u toho zbytku si zaslouží pozornost snad jen Karl Markovics jako důstojník SS a Nicolette Krebitz, která vypadala docela dobře, ačkoliv to v té záplavě babo-chlapů zase nebyl takový problém. Bída. 10% ()

Reklama

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Nečekaně zábavný a příjemný film. Matt "Joey" LeBlanc řídí povedenou komedii, kde nechybí vtip, akce, romatika a realtivně slušný příběh. Tvorbu Stefana Ruzowitzkyho si rozhodně budu muset prostudovat důkladněji, protože tento film je důkazem, že dokáže z hodně mála vytěžit hodně. Nejedná se sice o nic světoborného, ani o nic extrémně originálního, nicméně ten film hodně překročil veškará má očekávání. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Ač se jedná o snímek Evropský, svou atmosférou a stylem mi velice často připomínal Britské sitcomy. Jejich kvalit sice nedosahuje ani zdaleka (jakákoli epizoda čtvrté série Černé zmije nabízí podstatně solidnější zábavu), ale najde se zde několik podařených momentů, slušný příběh a především sympatické obsazení, které odvádí v ženských šatech vskutku zábavný výkon (v těch šatech jsou totiž většinu času muži). Nikterak velká podíváná, ale celkem příjemných nenáročných 100 minut... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Obliecť LeBlanca za ženu, narúžovať mu pery a myslieť si, že každý, či už divák alebo Nemci vo filme to zožerú, je poriadna hovadina. Myšlienka hodná hnilej maliny. A to je len jeden z dôvodov, prečo scenár patrí do smetí. Možno keby bol film ladený čisto do komediálno-parodického formátu tak by to ešte išlo. Žiaľ, často sa "to" tvári ako dráma a s tým už mám problém. 15/100 ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama