Ztraceni ve vesmíru

Píše se rok 2058, kosmické lodě vzbouřenců napadnou stavbu hyperbrány, která má umožnit cestu hyperprostorem na vzdálenou planetu Alfa Prime. Lidstvo by zde mohlo najít nový domov poté, co neodvratně vyplýtvalo energetické zásoby Země. Jako první se má na cestu vydat autor projektu, profesor Robinson, se svou rodinou, manželkou Maureen a třemi dětmi. Pilotem lodi je Don West a nedobrovolným černým pasažérem doktor Zachary Smith. Doktor pronikl na palubu, aby provedl příkaz svého „zaměstnavatele“, obchodníka vydělávajícího na ekologické krizi, a přeprogramoval robota Robinsonových tak, aby všechny zabil. Sám se však stane obětí atentátu. Obchodník se ho dokončení úkolu rozhodl zbavit. Po urputné bitvě se rodině podaří robota zneškodnit. Jejich loď se ale ocitla v gravitačním poli Slunce a jedinou nadějí na záchranu je únik do hyperprostoru. Protože k tomu dojde mimo hyperbránu, není možno cestu kontrolovat. Loď se vynoří ve zcela neznámé části vesmíru, a ještě navíc v budoucnosti. Tady objeví zničenou pozemskou loď Proteus, která se je snažila najít, musí se utkat s pavoučími monstry požírajícími kov a na blízké planetě pohlédnout do vlastního osudu a pokusit se změnit tragickou budoucnost. (TV Nova)

ohneta

Docela slušné scifi se skvělými efekty, škoda jen že nejde o pilotní film seriálu, pak bych dal 4hvězdičky a těšil se na pokračování, takhle to má dost "uťatý konec" proto za tři. ()

thor00i

Film má jen málo hluchých míst a příběh hezky utíká. Animovaná opička (Blawp) se mi moc líbila, jiným ne :) Ovšem závěr mě trochu zklamal (no spíš více) a jak už tu někdo podotkl, byl by to skvělý pilot k seriálu, bohužel není. ()

sun.eagle odpad!

Nemůžu jinak. Asi tak po 20 minutách mě přestal film bavit a věnoval jsem se jiným činnostem a film měl puštěnou jen jako kulisu a sem tam jsem se podíval to když se tam podle vyšších decibelů asi něco zajímavého dělo. Mám slabost pro vše co se točí kolem vesmíru, o to víc mě utvrdilo v hodnocení že mě film neupoutal ale odradil po pár desítkách minut. Občas jsem nevěřil vlastním očím s čím film vyrukoval, takový mix všeho se vším co se kdy v žánru sci-fi objevilo. Navíc příšerný LeBlanc který se svýma hláškama a schopnostma a vlastnenectvím plive do ksichtu i Esu Rimmerovi !!! Eso byl karikatura, postava LeBlanca asi měla být brána vážně už to samo o sobě spadá do odpadu. ČÍm víc minut uběhlo od začátku filmu tím se film propadal do větších sra.ek. Hrozný film. ()

MAKITA

jeden z těch rodinejch oddechovejch napínavejch sladce končících filmků.Zhlédl sen to v TV a víc nic, nikterak mě to neoslovilo.. ()

Alesss

Vskutku film pro celou rodinu na sobotní odpoledne. Batolata jsou paf z animované potvůrky, pubertální dorost vzdychá (podle pohlaví) nad LeBlancem nebo slečnou Chabertovou, taťka je okouzlen sexy oblečkem Heather Grahamové a mamka se nemůže vynadívat na odporně charismatického Garyho Oldmana. Co na tom, že nikdo nesleduje herecké výkony a že se všichni tak nějak "ztratili" v ději. Hlavně že děda s babčou během těch dvou hodin neusnuli… Nebo že by ano? ()

kulitschka

Takové rozkošné Béčko. Vizuální efekty super, hudba příjemná, ale kamera i herecké výkony pořád budí dojem, že jde o laciný seriál..který pořád nekončí. Kdo kdy viděl StarGate, bude přesně vědět, co ve které chvíli přijde. Pokud tedy hodně slevíte ze scén, kdy se cestuje časem..no, vlastně ze všech scén. Film plácá trochu blbosti a nevidím důvod si ho pustit znova. Hodně mi připomíná Strážce vesmíru a nevím proč, možná by mě nadchl tak v deseti letech:) ()

TheBlizard

Inu, pokud od tohoto filmu nečekáte nic závratného, jde se na to i koukat. Také, vidět Matt LeBlanca (Joeyho) v něčem jiném, než jsou Přátelé, je docela úlet :-D ...Pokud opravdu nemáte co dělat, a do čeho píchnout, je to film přímo pro vás. ()

Bojislav

Slátanina non plus ultra, jedna hvězdička za žánr sci-fi. To ani nestojí za širší komentář, směšné herecké výkony a amatérský scénář. ()

sovel

Výborný filmeček, rozmanitý, dobré herecké obsazení já se bavil a vždy si ho rád pustím. Jinak je to spíše 4,5 hvězdiček. ()

mikosuo

Škoda že to nemá pokračovanie. Milujem scifi takže aj napriek tomu že toto sa radí k tým hlúpučkejším mi to vôbec nevadí. ()

liBOREC564

Film meho detstvi. S nostalgii sleduji i po letech. Na dobu vzniku slucne efekty, pribeh, hudba a herecke vykony take ujdou. A jako bonus vzpominka na minulost.. :) ()

Drslw

Strašná blbosť... Celý tento akožefilm sa dá vyjadriť jednou scénou z Priateľov - Matt LeBlanc uprostred iného filmu vychádza v dyme po blikajúcom rebríku, (ako si myslí, že) v lepšiu filmovú budúcnosť... Howgh. ()

quido.morava

Zanr sci-fi je problematicky v tom, ze se tam muze prakticky vsechno, ale kdyz nekdo nema fantazii ani sebereflexi, stvori nebetycnou saskarnu, podobnou jako tohle. A k tomu triky tak na urovni 70. let, zkousnutelne tak maximalne 9ti-letym deckem. ()

damian odpad!

Pokoušel jsem se najít jednu hvězdičku. Dokonce tak, že když jsem se v čase 1:50 probudil, vrátil jsem film na čas 1:05, kdy jsem tak zhruba usnul. Těch opakovaných 45 minut jsem měl raději znovu prospat. ()

dunbar odpad!

Nie je umenie dopozerať dobrý film. Pri priemernom treba niekedy vydržať. Ale toto bola taká sračka, že za dopozeranie by mali tučne platiť. Nebyť mimoriadnej nudy, nedal by som to. Cítim sa pošpinený. Fuj! ()

Majo.evans

Keď som bol decko,tak sa mi to páčilo ale keď má človek trocha viac rozumu,tak je to taká rozprávočka.A hlavne Lacey Chabert je kus. ()

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)