Doug Ireland pracuje jako správce noblesního manhattanského hotelu Bradbury. Hosté se na něj mohou obrátit s jakýmkoli problémem a mohou si být jisti, že vždy vše zařídí k jejich spokojenosti. Věčně však správcem zůstat nemíní. Sní o vlastním luxusním hotelu, pro který už má dokonce vyhlédnuté místo. Jenže mu chybí maličkost - 3 miliony dolarů. Podle jeho představ není ani jeho milostný život. Prodavačka Andy sice uznává, že je zábavný, nechce ale marnit čas s chudým snílkem. Když se v hotelu objeví nadutý magnát Christian Hanover, aby se tu setkal se svou milenkou, uvědomí si Doug, že to je příležitost, na kterou čekal a rozhodne se muže přesvědčit, aby do jeho snu o dokonalém hotelu investoval. Je odhodlán splnit magnátovi první poslední a dokonce mu poskytnout dokonalé krytí, když je s milenkou a naopak ohlídat milenku v době, kdy se musí věnovat manželce. Jeho nadšení poněkud zchladí zjištění, že milenkou je Andy. Musí se rozhodnout, jestli chce získat peníze nebo její lásku. Když se Doug dozví, že magnát sobecky využívá nejen Andy, ale také jeho, rozhodne se bojovat a získat obojí. Jeho naděje na vítězství značně stoupnou, když se objeví nečekaný spojenec. (TV Nova)

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 37%, Audience Score - 45% | FDb.cz - 65.6% | Lehce nadprůměrná romantická komedie z "devadesátek" s jako vždy sympatickým M. J. Foxem (i když méně než jindy!) a poměrně hezkou Gabriele Anwar, které se už rok po "tančení s Pacinem" začala rozjíždět kariéra. Snímek má svých několik povedených vtípků např. scéna ve vile, ale jinak se jedná o ničím zajímavý film, kde je romantiky i vtípků celkem poskrovnu. 60% ()

mikina74

Film typu "odpočinout si u kávy". Komedie pro nenáročného diváka, romantický "průhledný" příběh o milostném trojúhelníku. Krasavice chodí s boháčem-zloduchem a poté, co ho prokoukne, vezme si chuďase-správňáka, který ji celou dobu miluje. ()

Radek273

Rozhodně ne únavná komedie, jen trochu naivní a ke konci laciná. Nicméně Michael J. Fox mi nepřišel protivný, naopak mnohdy ten jediný film podržel. ()

Mangano

Další "komedie" naprosto bez humoru. Já už ty scénáristy fakt nechápu. To je nějaký trend, chodit teď v Hollywoodu na dobrovolné kurzy lobotomie nebo co? Otřesný. ()

ghoston

Zde jsem dal o hvězdu více, než u Doc Hollywood. Protože, i když je to podobně přiblblé, tak je to více dynamičtější a člověk se tolik nemusí kousat nudou. Je to pro aktivní důchodce. Scénář opět psala nějaká paka, bohužel. ()

janmatys

Viděl jsem pět minut, a to mi úplně stačilo. Otáčení na dálnici jakoby ucpané nesmysl, nákup náušnic už byla naprostá komedie a tragédie zároveň, a scénka před dveřmi apartmá s milenkou (snad to tedy byla milenka) to naprosto zabila. V rámci udržení stravy na svém místě jsem poté okamžitě vypnul, a jedná hvězda je místo odpadu, protože ten z principu nedávám. ()