poster

Tajemství mého úspěchu

 • anglický

  The Secret of My Succe$s

 • slovenský

  Tajomstvo môjho úspechu

Komedie

USA, 1987, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • worm14
  ****

  Vynikající komedie s M. J. Foxem. Zaručená zápletka. Mlady muž z vidlákova přichází poprvé do velkého města, přičemž chce udělat kariéru a navíc ještě sbalit holku z trochu vyššího patra. Pak už začíná čistá komedie. Pošťák, který se zároveň vydává za ředitele. Vzniká řádka absurdních až úsměvných situací. No a celkově je to taková pěkná moderní pohádka. Každopádně je to klasika, která ukazuje zlatá 80tá léta vplném lesku. Navíc dobová hudba k tomu, což taky stojí zato.(22.9.2008)

 • B!shop
  ****

  Takova typicka, nicim neprekvapujici a prijemna romanticka komedie s perfektnim sympatakem Foxem, kterej tady dokaze vse perfektne okecat. Pribeh je sice jasnej od zacatku do konce, ale ani to nijak nevadi, jedinej problem je prehnana delka a zbytecne oddalovany zaverecny odhaleni, nicmene i presto je film celkem sviznej. A to je tak vsechno, obcas nakej dobrej vtipek, hlavne pred prichodem hlavni zensky prciny, sem tam pekna romanticka scena a celej film proste stoji na perfektnim Foxovi.(15.10.2008)

 • genetique
  ****

  Opäť jedna z nenáročných vypínačkových oddychoviek stavaná na podarenom scenári výmeny osobností, ktoré vtedy veľmi leteli. Už len to správne natočiť a vznikne tento film. Odporúčam ako príručku pre začínajúceho podnikateľa. Michael J.Fox mal talent na podobné role, no škoda, že po trilógii „budúcnosti“ jeho hviezdička pomaly hasla. 75%.(1.5.2007)

 • Gilmour93
  ***

  Michael J. Fox jako podnikavá dívka v zářivých světlech velkoměsta. Sázka na romantiku, motiv záměny, syntezátory a ztřeštěnost herce, který si při líbacích scénách s Helen Slater musel stoupat na štokrle, docela funguje (teda až na samý závěr, kdy kapitalismus převezou tak, že se stanou jeho součástí a my máme křičet yuppie!). Já si nakonec ze všeho nejvíc oblíbil praktickou tetičku Veru (Margaret Whitton), která nehodlá se svými milenci běhat za ruce jetelíčkem..(17.1.2019)

 • pakobylka
  ***

  Vcelku zábavné vyprávění, které se bohužel nevyhne jednomu z typických rysů převážné většiny romantických komedií: Obyčejně jim nedělá vůbec žádný problém zápletku převelice důkladně a kreativně zaplést, ale bývá pro ně krajně obtížné vymyslet stejně svěží a nenucené finále, které by zašmodrchané vztahy vtipně a s patřičným nadhledem rozmotalo. Takže závěr všechny zamotané nitky lidských osudů poměrně nekreativně a trochu zmateně shrne na jednu hromadu - a poté je dosti netrpělivě a jaksi nepatřičně rozetne jako pomyslný gordický uzel - tak, aby si všichni zainteresovaní (divák i filmový štáb) přišli na své a nikoho to přitom moc nebolelo. Krom toho opouští své hrdiny přesně v těch vyšších sférách společnosti, které mě nikdy nadměrně nepřitahovaly, ba právě naopak. ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- A co strýček ? Nepochybně byl - a patrně i zůstal děvkařem, o tom žádná, ale to bývá kde kdo ... v lepší společnosti (ostatně ani tetička nebyla tak úplně svatá, takže si v podstatě nemají co vyčítat) - a nebýt jeho, žádná kariéra žádného malého (taktéž nesvatého) pošťáčka by se nekonala. Nicméně ... kdo chce kam, pomozme mu tam - atraktivní "kravaťačka" Christy možná taky není ta úplně nejprávnější holka do nepohody ... alespoň ve mně žádné zvláštní sympatie neprobudila. Ovšem já nejsem Brantley, že. Slabší 3*(21.1.2019)

 • - Natáčanie trvalo od 4. júna do augusta 1986 a prebiehalo na niekoľkých miestach v New Yorku. (Peter-1307)

 • - Bozkávacie scény medzi Michael J. Foxom a Helen Slaterovou museli byť pripravované "aj výškovo", pretože Fox bol omnoho menší ako jeho herecká kolegyňa. (Peter-1307)

 • - Michael J. Fox bol v čase natáčania ťažkým fajčiarom. Jasným dôkazom toho je, keď si jeho postava Brantleyho (nefajčiar) dá nohy na stôl a odhalí podrážku spálenú od zahasených cigariet. (Peter-1307)