Reklama

Reklama

Epizody(8)

Soukromý špionážní agent John Weir bojující za demokracii je obviněn z vraždy mocnými silami, které dokáží ovlivňovat a ovládat obyvatelstvo. (SkyShowtime)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (33)

Vavča 

všechny recenze uživatele

Kiefer Sutherland je sice za zenitem, ale pořád umí, navíc Charles Dance to tady svojí přítomností celé roztancuje:) Seriál je to neuvěřitelně návykový a dobře scénáristicky vystavený, hlavní hrdina nikdy neví, co je skutečné a co ne, a pořád má v patách mocnou organizaci, která chce převzít moc v USA. Jakkoliv zní zápletka omšele námět a dialogy nejsou laciné, téma o manipulaci pomocí sociálních médií, médií obecně je velmi aktuální. Navíc jsou tady povedené fórky, například, když se Charles Dance ptá, a to je co za scifi, když mu líčí plán alá slabina ve Hvězdě smrti:)) Celkově má seriál velmi sympatické obsazení, je stále napínavý a nutí diváka taky trochu promýšlet a přemýšlet, rozhodně děj dovede překvapit. Obávám se však, že v dnešní době to může být pro část diváků překážka... ()

grogodil 

všechny recenze uživatele

Bol som po každej časti čoraz viac skeptickejší, lebo tá rozkryvájúca paranoidná konšpirácia pôsobí ako horúci zemiak, ktorý si z epizódy na epizódu prehadzovali bezradní scenáristi jeden druhému, keď sami nevedeli, že odkial a kam sa ďalej pohnúť a čo s tým ďalej. Čiže je to pocitovo trochu taká zmätená spotrebka k vareniu, je to pritiahnuté za tie zajačie uši, ale oproti napr. Nočnému agentovi, tu nehapruje nejaká základná logika, toto má svižné tempo a slušne napísané dialógy, takže trošku vyššia, neškodná a pozerateľná béčková liga. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„S DOSTATKEM DAT PŘIMĚJEŠ LIDI UDĚLAT CO POTŘEBUJEŠ…“  Nejdřív to vypadá na novodobý „Švindlíře“, ale (brzy) z toho vyleze paranoia nejhrubšího zrna, postavená na chytrosti (– co chytrosti… na genialitě!) hlavní postavy a zajímavosti příběhu. Trochu akce, neustálý zdrhání a hlavně paranoidní teorie, který dostávaj na prdel od ještě šílenější skutečnosti. Někdy to je trochu blbý, možná to mohlo bejt i kratší… ale ten konec se jim povedl! ///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Série byla inspirována politickými filmovými thrillery „Tři dny Kondora“, „Manchurianský kandidát“, „Maratónec“ nebo  „Pohled společnosti Parallax“,. 2.) Thx za titule „Kardamon“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  ** ()

Camus 

všechny recenze uživatele

Vlastně by mě mnohem víc bavil thriller o firemní špionáži než o konspiračním spiknutí. V těch momentech, kdy se odehrává nějaký heist, léčka nebo její plánování, je to hodně fajn. Ve chvílích, kdy je to o konspiračním spiknutí a super vrazích je to tak nějak ok. A pak je tam taková linka, kdy má být hlavní hrdina psychicky nemocný a ta hraje tak prvoplánovou "dramatickou" hru, že mě až otravovala. Celkově ale svižně odvyprávěné, uspokojivě uzavřené (ten drobný cliffhanger s klidem ignoruju) a zábavně thrillerové. (Těch 70 % s klidem zaokrouhlím spíš nahoru.) ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Kulantní, svižná, promyšlená, mrazivě aktuální a konstrukčně vcelku originální konspirační vyjebávačka, která rozhodně není určena mongololidem a lobotomům, navyklým na bezduché sledování blahoslavených pohyblivých obrázků se svištivými superbukvami nebo těch „tolik komplikovaných“ a kaloricky enormně vydatných degenerativních „dramat“ lopatistických či bolševických kanálů. Ne, plasticky zpotvořený Kefír, jemuž botox a skalpely definitivně odstranili i ty mizivé náznaky mimiky, které při svém minimalistickém neherectví jediné polohy konstantního ledrfejse v jakékoliv roli vždy paradoxně tak úspěšně prodával, tentokrát zahučel za Alenkou, a je u toho rozhodně zapotřebí použít víc než jen ty obvyklé neurovegetativní funkce či kompulzivní cucání palce, protože jinak budete zmateni víc než Spájdrgej v supernoře a umlátíte se o stěny. Kefírův projímavý výkon tu naštěstí živočišně vyuhlí šarmantní a vždy charismatický Karlík Tanec a s tou neuvěřitelně vypadající jednapadesátkou by to nejeden zmatený gerontofil klidně dotáhl až na čtvrtou Metu. Ale jak už to na tomto stále chytřejším a po čím dál tím sofistikovanější zábavě toužícím světě chodí, neproletěl tam ani jeden oelasťákovaný transseksuál v pelerínce, děj byl kapku zašmodrchanější než gangbangová likvidace strašlivé kosmické mluvící bubuhlavy a mluvilo se v tom rozvitými větami, tudíž je vcelku vysoká pravděpodobnost, že se místo druhé řady dočkáme spíše Superkefíra jako záporáka v nějakém tom inkluzním BLMLBTQ grupáči. ()

Galerie (144)

Reklama

Reklama