Když do obchodu Thomase Kreska, bezelstného a naivního holiče vejde Arnet muž z podsvětí netuší, že se od základů změní jeho život. Ten muž totiž ukradl vzácné čínské mince z místního muzea a poté, co nešťastnou náhodou upadne na holičovy nůžky, má Thomson jedinečnou příležitost, jak přijít k milionům. Při bláznivé honbě za mincemi, kde o hloupost rozhodně není nouze, se však Thomas nejednou ocitne v nebezpečí života, aby byl nakonec zachráněn půvabnou policistkou Meredith. (oficiální text distributora)

KdG

Tak tohle mě sedlo, nic jsem od filmu nečekal a byl jsem mile překvapen. Skvělé obsazení, povedený scénář, co víc si přát. ()

wOOzIe

Střeštěná komedie´nez hlubšího významu. Je to výborná oddechovka do chíle pohody. Já sem se velmi bavil... Výborná scena v nemocnici, kdy se setka víc najemných vrahu v jedne místnosti za účelem zabít jednoho člověka.. Je to prostě průměrné béčko s kvalitou v jednoduchosti.. ()

subic

Málo komediální komedie se spoustou hluchých míst, minimem opravdu vtipných okamžiků, za celou dobu jsem se zasmál asi 2x. Nejslabším kouskem skládačky je Steve Zahn. Jde sice už o starší kousek, to ale nic nemění na faktu, že stačí jednou shlédnout a zapomenout. 51%. ()

megajalec

Slabá trapošina, ktorú ako tak zachraňuje Salma s vyžehlenými vlasmi. Veľa vtipov nasilu, niektoré scény maximálne trapné. ()

The_God

Strašně praštěná komedie plná různých náhod, potrhlého humoru a divných příběhů a charakterů. Vše, co v této komedii je, tak je dotaženo ad absurdum a chcete-li pustit mozek na chvíli na dovolenou a pobavit se, pak je tohle pro vás ideální volba. Ale spíš v tv než na dvd. ()

house336

Místy byl tento film trochu nudný a vlekl se, ale celkově to byla poměrně povedená komedie s velmi kvalitním zpracováním. ()

Pythonator

Slušná sebranka herců a úžasná tvářička Šelmy Hájkové. Krimi komedie s černým humorem, která mě bavila více než Sbal prachy a vypadni. Snad díky příjemnějšímu obsazení a Salminu spodnímu prádlu. ()

Chiera

Konečně zase jedna milá a opravdu vtipná komedie bez nějakých nechuťáren. Jeff Goldblum je v roli grázlíka Arneta naprosto skvělej, ale mohlo ho tam být vidět víc. A Elijahu Woodovi role nájemného "střelce" opravdu sedla. U tohohle filmu jsem se vážně bavila a můžu ho jenom doporučit. ()