Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když do obchodu Thomase Kreska, bezelstného a naivního holiče vejde Arnet muž z podsvětí netuší, že se od základů změní jeho život. Ten muž totiž ukradl vzácné čínské mince z místního muzea a poté, co nešťastnou náhodou upadne na holičovy nůžky, má Thomson jedinečnou příležitost, jak přijít k milionům. Při bláznivé honbě za mincemi, kde o hloupost rozhodně není nouze, se však Thomas nejednou ocitne v nebezpečí života, aby byl nakonec zachráněn půvabnou policistkou Meredith. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (53)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Kdyz jsem zjistil, ze reziser tyhle komedie se jmenuje Traktor a ze nic jinyho nenatocil, tak sem se trosku obaval, co to bude, ale musim priznat, ze to byla opravdu vyborna komedie plna cerneho humoru. Sice by to chtelo trosku sviznejsi tempo, mistama tam byli nudny casti, ale jako celek to fungovalo dobre. Bal jsem se jak to skonci, protoze tvurci dej cim dal vic zamotavali, ale nakonec vse dobre zvladli. Pekny bylo, ze nektere scenky byli videt z pohledu ruznych osob. Steve Zahn v roli holice byl vopravdu krutej a spolu se svym skautskym kamosem vypadali jako nejvetsi ubozaci na svete. Role sedli i Jeffovi Goldblumovi a Elijahovi Woodovy, ktery byli v rolich zabijaku naprosto paradni. Spousta scen byla opravdu drsnejch a ja se u nich fakt hodne nasmal. Celkove jsem se dobre bavil, ale kvalit komedii Guye Ritchieho to fakt nedosahuje, protoze ty jsou sviznejsi. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

taková hrozná blbůstka, docela mi to připomělo sbal prachy a vypadni, ale bylo to o dost horší, spíš to vypadalo jako nějaká groteska, než nějakej film, ale občas to bylo i vtipný a dalo se u toho slušně pobavit. Ale na to že tam byly docela dobrý herci jako Goldblum nebo Hayek, tak to bylo udělaný až moc amatérsky. Jediný co nemělo chybu, je Steve Zahn jako vymaštěnej holič, ale to na víc než 3* nestačí ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Ve svém dosavadním životě jsem si ještě nenechal smrtonosně spadnout opáleného zabijáka na nůžky, takže netuším jaké to je, když se na dráhu zločinu vydám s přerostlým skautem, běhají kolem mne osamělí zabijáci či sestřička transvestita, vyšetřuje mne playboyová policistka a můj syn nedokáže svižně prohnat střevy cenné mince. Z výše uvedeného je patrně zřejmé, že se jedná o slušnou hovadinu, ale velmi solidně obsazenou a nakonec i docela zábavnou. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Traktor, jako režisér tohoto filmu odvedl stejně dobrou práci jakou odvádí na poli. Potěšila i celkem hvězdná herecká parta, která se v rozhovorech přiiznala, že práce s Traktorem byla velmi zajímavá a je to pro ně nová zkušenost. Každá postava ve filmu mě byla nesmírně blízká a zcela jsem chápal jejich chování, my magoři máme pro sebe totiž pochopení, kterého se nám nedostává od ostatních lidí. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ano, ano, dámy a pánové. Tohle je přesně ten typ filmů, který z Vás udělá blázna a pokud v tu chvíli bude v televizi sledovat tento film více lidí, budeme moci mluvit o řetězu bláznů. Traktor, který není Zetor, ale neidentifikovatelný objekt ze Západu se pokusil natočit cosi, co má fajnové videoklipové vsuvky. Ještě aby ne. Tenhle traktor má s videoklipy výrazné zkušenosti. Každopádně ty jsou podpořený bláznivým příběhem a fajnovou atmosférou. Na jedno zkouknutí je to určitě bez problémů. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)
  • Pracovní název filmu zněl Shiny New Enemies. (Terva)

Reklama

Reklama