Takový způsob života si Anička rozhodně nevysnila. Na přítele Jindru není spoleh, matka využívá její péče a ani hospoda, kterou Anička vede s Jindrou a kamarádkou Hankou, příliš nevydělává. Po sérii zklamání však přichází nečekaná zpráva o tom, že po zesnulém otci Anička zdědila byt v Praze. Rozhodne se tak začít jinde a odznova. Stěhuje se do bytu po otci a po peripetiích s hledáním nové práce se dostává k místu v poslanecké kantýně. Seznamuje se s kolegy Vencou, Zdenou, popudlivou nadřízenou Šustrovou a také s novinářem Krčkou, který ji uvádí do prostředí kšeftů, politikaření a zákulisních her. (prima+)

columbia

typický seriál primy,který nevybočuje z jejich nízkého standartu.Vrcholem jsou postelové scény ve spodním prádle. ()

Kelinej

Bál jsem se, bál. Ale start vyšel líp, než jsem čekal. Žádná extra karikatura politiky, navíc je příběh napsaný tak, že si člověk k barvitým postavám vytvoří nějaký vztah. Dokonce i hlavní hrdinka zkraje působí sympaticky... ()

old_school

Netušil jsem, že je Prima schopna natočit tak dobrý seriál. Zdárně tu supluje to, co by měla vysílat veřejnoprávní televize. Snad se paní Malá a pan Vichr dívají. ()

patti1

První díl dost dobrý. U těch dalších očekávám víc politiky, což zrovna není něco, co bych vyhledávala, ale pokud si seriál udrží úroveň, jakou nasadil na začátku, tak se na pokračování těším. ()

OtokPag

Milé překvápko, tohle čerstvě narozené dítě Primy. Nechtěl jsem původně ztrácet čas nějakým klonem ZOO a jiných Prima srágor. Až upoutávka ne 2.díl mi napověděla - zkus to ( v nejhorším to vypneš 😂). Nelituju ani chvíle, dal jsem dnes dva díly najednou a kupodivu šly posouvat i reklamy. Je mi jasné, že seroš byť vypadá “přitažený za vlasy”, ve skutečnosti ani zdaleka nezachytí ten hnus z politiky a může/musí jen “naznačovat”.  Výkony herců v hlavních, ale i ve vedlejších rolích jsou velmi dobré. Líbí se mi i zajímavé prostory, kde se natáčelo (pivovar v Kostelci n.č.l. i s tou náhradní servirkou na přijímacím pohovoru v kuchyni 😋 a také zajímavé exteriéry v Praze). Těším se na další díly. Asi je dám zase takhle po dvou 😎 ()