Krtek a televizor

všechny plakáty
Ukázka z filmu
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1970, 5 min

Krteček vyprovokuje místního zahrádkáře k útoku. Naštěstí jeho kamarádka myška uvidí plánovat "dědka" krtečkovu záhubu nad televizním dokumentem. Krteček zlikviduje dědovu televizní anténu, druhý den i celou zahradu. Děda nakoupí jed, který však nebude muset použít, pač Krteček napraví vše co způsobil a začnou žít s dědou v harmonii... (Matrinx)

Marek1991

Tento diel mi prišiel dosť komický a trocha taký zo života, akurát ešte tomu chýbala nejaká tá povestná čerešnička, každopádne pre deti skvelý diel. ()

Krt.Ek

Krtek se dostane do pořádného maléru, jelikož naštve zahrádkáře, který se ho rozhodne zahubit. Jak to může dopadnout? Jako vždycky dobře. Pro mě osobně to je nejlepší epizoda Krtka. 95% ()

IllIlIlIIl

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()

Ravi

"Zničit krtka, zničit krtka" :DD Takhle by to mělo fungovat ve skutečnosti, ale krtek na to zase vyzraje. Vztah mezi zahrádkářem a krtkem je tak trochu Sci-Fi. ()

Braddy

Co k tomu můžu víc napsat. Snad jen, že "Zničit krtka" je asi nejznámější hláška z českých animovaných filmů (nejen s krtečkem) ()

Paity

Není nad to, když si i Krtek dá lehký oddych a zakouká se na bednu... jen to DVDčko a HD obraz mu nějak chybí. ()

zelvicka.

Já se u toho tak strašně bál!!! Nejhorší byla ta kyselina, ten pán byl pěkně zlej. Ale nakonec to krtek vyžehlil a všechno to dobře dopadlo. Ale ták moc jsem se bál... ()

LachtanShows

Krtkovy škodolibé naschvály mě vlastně dost bavily, jako děti jsme příliš nepomýšlely na to, jak špatné asi jsou. Ale jak je u Krtka zvykem, všecko hned dobře dopadlo. ()